reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

rozmawiałam z moim lekarzem, czy koniecznie będę musiała zostać przyjęta na patologie, jeśli nic się samo nie zacznie, powiedział, że 8 dni po terminie to już lepiej być w szpitalu w razie co, poza tym ma mi dać coś na wywołanie porodu, żebym szybko urodziła, bo od poniedziałku on idzie na 2 tyg na urlop i wtedy nie będe mogła liczyć na jego pomoc
mam jeszcze inną furtkę- może się uda cc zrobić, gdybym do soboty nie urodziła, znajomy anestezjolog ma mi w tym pomóc, ale mam nadzieję, że jutro sn urodzę

dobra zmykam już na to KTG,
miłego dnia Mamuski :D

A jak jest u Was z wywołaniem??dostajesz kroplówę i czekasz??
 
reklama
kajdusia jak miło Cię mąż przywitał:)
Ciekawe swoją drogą czy mój wpadnie chociaż na to żeby mi kwiaty kupić:confused:

edit) Próbowałam zmienić ten mój suwaczek i holera coś mam napitolone, i cały czas mi krzyczy Invalid coś tam.... sam jesteś inwalid:p
 
Zdec- przy Piotrusiu nawet jednego kwiatka nie dostałam, po czasie R się dowiedział, że jest taka tradycja i było mu straaasznie głupio, to teraz nadrobił za dwójkę dzieci ;-)
 
Witam.
U Nas bez zmian,mały grzeczny,je śpi kupka,nie ma kolek więc jest gites;))))
Od wczoraj nadrabiałam weekend i wczorajszy dzien,widzę ze się działo,serce mi zamarło ale pozostawię TO bez komentarza///
Nie jestem w stanie kazdej odpisac bo było tych stron troszki.
Dzieciaczki są przesłodkie!!!!!!Zdrówka dla NICH i dla WAS.

Nie rozpakowanym zyczę jeszcze trochę cierpliwości-JUZ nie długo;))))Lepiej tutaj pomarudzic niz lezec na patologii/
COBRA-GŁOWA DO GÓRY!!!!NIE WBIJAJ SOBIE BZDUR DO GŁÓWKI!!!
kalwa
-daj znac jak po szczepieniu-My 8.07 na szczepienie i do ortopedy(A jak szczepisz?)Ja zdecydowałam sie narazie na normalne szzepienie,tradycyjne.
Zyczę udanego dnia,powodzenia na wizytach i szybkich porodów;))))
 
reklama
Do góry