reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Włączam tvn a tam powtórka Usta Usta i akurat kobieta prze.... może to jakiś znak;-)
Idę spać, jutro fajna data zobaczymy kto się na nią załapie:-D
 
musze przyznać że dzisiejsze wieści na forum bardzo mnie dotknęły, egoistycznie dziękowalam że nie dotyczyło to mnie, a z drugiej strony nie mogłam powstrzymać łez... strasznie sie wczółam...
na poprawę humoru wyladowałam dziś u fryzjera...
pierwszy raz zostawiłam moją majeczkę, ciężko było :(
jutro też ciężki dzień - szczepienia
w czwartek ortopeda (czy któraś z was może już była, ciekawa jestem jak wygląda taka wizyta)
a w piatek okulista, druga wizyta, mam nadzieje że dam radę...
 
Do terminu porodu z om jestem na l4, a co mam potem zrobić? iść do internisty po zwolnienie czy złożyć już o macierzyński?
ja bylam u gin w piatek,termin mialamna poniedzialek,w piatek,albo w pon.nast. mam sie zglosic do szpitala,a zwolnienie dostalalm do piatku,powiedziala,ze w razie co to albo szpital,albo zwolnienie.
A co do sikania to wlasnie dzis mialam taka mala paranoje,bo niemal przy kazdym krokumyslalam,ze mi siuski poleca,takie mialam parcie,w koncu wrkecilam sobie na jakis czas,ze to wody moze,ale nic z tego;/

paulka82 - czadowe masz dzieciaczki:tak:

...isc z erykiem po niego do przedszkola. O ile sie nic nie zmieni, jakos mu mocno oko ropieje , ktoras z was to przerabiala ?? przemywam rumianek i mam nadzieje ze sie nie rozwinie.
Moj siostra wlasnie to przerabiala ze swoja coreczka niedawno. Podobno po szpitalu jakis czas moze sie ropic,bo jeszcze przed wypisem cos do oczek zapuszczaja i pozniej moze byc taka reakcja. I rumiankiem lepiej nie przemywac,tylko sola fizjologiczna. A jak bedzie wciaz to do lekarza bo moze to byc gronkowiec. po tej sli siostrzenicy przeszlo,ale rozne historie slyszałam.

ja tez caly dzien nie zagladalam,zdolowana chodzilam jak nie wiem.Taka *** to bym normalnie udusila.ajj,zreszta brak słów.
Dostalam masc na swedzenie,mam nadzije,ze ta noc bedzie lepsza.Pochodzilam troche itp,na ktg nie pojechalam,bo ani skurczy za bardzo nie miałam,maly sie rusza w miare...jutro jade.ciekawe co sie dowiem... jeju,jak pomysle o badaniu szyjki to juz mi slabo.Wam tez tak to boli...?czy tylko dla mnie bo u mnie wciaz dluga.:eek:
ja tez,tak jak ktoras z was sobie mysle,ze jednak nie urodze,ze na wszystko bede odprona i beda musieli poprsostu dziecko ze mnie wyjac.albo juz mi tak zostanie...oj cos z glowa nietak.to dobranoc
 
Witam
Po pierwsze:
cytrusik - Moje gratulacje..Dużo zdrówka dla Ciebie i synka
Po drugie:
Jadę na Karową!!!! Od rana boli mnie brzuch...jż dwa razy byłam w kibelku, ale teraz ciepła kąpiel pomogła....Bardzo chciałabym zostać i żeby okazało się że mała właśnie szykuje się na drugą stronę....Trzymajcie kciuki dziewczyny!!!! Może będzie jak u cytrusik ...KTG nic nie wykaże ale jednak moja królewna zrobi mi niespodzianke....No nic zobaczymy!!! Wczoraj miałam jeden porządny skurcz i dwa słabsze....więc ...może:-)
Miłego dnia dziewczyny!!!!!
 
Witam
Po pierwsze:
cytrusik - Moje gratulacje..Dużo zdrówka dla Ciebie i synka
Po drugie:
Jadę na Karową!!!! Od rana boli mnie brzuch...jż dwa razy byłam w kibelku, ale teraz ciepła kąpiel pomogła....Bardzo chciałabym zostać i żeby okazało się że mała właśnie szykuje się na drugą stronę....Trzymajcie kciuki dziewczyny!!!! Może będzie jak u cytrusik ...KTG nic nie wykaże ale jednak moja królewna zrobi mi niespodzianke....No nic zobaczymy!!! Wczoraj miałam jeden porządny skurcz i dwa słabsze....więc ...może:-)
Miłego dnia dziewczyny!!!!!

Agi trzymam kciuki - zebys juz wrocila ze szpitala z mala. Powodzenia!!!
 
Agi78 powodzenia!!! Trzymam kciuki!! I czekam na dobre informacje:)

Właśnie mi koleżanka z pracy napisała, że żona klienta urodziła:( Więc jej piszę, to może moją by to skłoniło;-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki,
ja nadal 2w1 i juz jakies schizy przed pobytem na patologii łapie

dziś się od rana samego zastanawiam dlaczego n ie potrafię urodzić mojego synka sama tylko muszą mi poród wywoływać? co jest ze mną nie tak? kocham go bardzo, wszystko przygotowałam dla niego, wszystko bym dała, żeby teraz leżał w swoim łóżeczku już a nie potrafię go urodzić???

zaraz znów na KTG idę
 
Do góry