reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

cześć dziewczyny: nawet nie potrafię wyobrazic sobie straty Evitki bardzo mi przykro :-(
u mnie samopoczucie kiepskie, pól nocy nie spalam,tak mi w jelitach jezdzilo-nie moglam sie ułozyc a od 6 rano wymiotowalam ;-( jestem wykończona, w góle mam jadłowstręt i jedzenie czegokolwiek to dla mnie katorga teraz- oby to minelo jak najszybciej......
a to dopiro u mnie koniec 7 tyg,ehh trzeba bedzie sie nacierpiec,trudno......
 
reklama
Ewitka witaj, jesteś najdzielniejszą kobietą jaką znam. Ból kochana zawsze pozostanie, wiem coś o tym. Bo straty nie da się zapomnieć i nie ważne w jakim momencie w każdym boli tak samo. Jeszcze będziesz szczęśliwą mamusią kruszynki, wierzę w to;-) Bo widzę na tym forum mnóstwo mamusiek które mają swoje aniołki w niebie i mnie to pociesza, bo nie jestem sama. Wiem że łatwo mi pisać w takiej sytuacji, ale byłam w podobnej cztery miesiące temu. Pomogli mi bliscy i dziewczyny na tym forum.
Ty też pamiętaj że nie jesteś sama. Wpadaj do nas kiedy tylko chcesz, nigdy nie zapomnę o najdzielniejszej czerwcowej mamie!:-)
 
witam właśnie się zarejestrowałam. Widzę że dobrze trafiłam , jestem w 10tc i 6 dni termin mam na 04 czerwca 2010 na ostatnim usg 23,10 moja dzidzia miała 15mm.Super że jest nas tak dużo i możemy dzielić się swoimi radościami ale także obawami których jak wiecie w tym okresie ciąży pojawia się bardzo dużo
POZDRAWIAM WSZYSTKIE CZERWCOWE MAMAUSIE 2010 :-)
 
Ewitko ciesze sie ze do nas zajrzalas to wazne opowiedziec o swoich uczuciach, przynajmniej w moim wyoadku tak bylo. Bol powoli cichnie ale nigdy sie nie zapomina

Trzymaj sie cieplo, aniolek wybierze sam wlasciwy moment by wrocic :tak:
 
Witam o poranku pozdrawiam nowo przybyłe ciężarówki Ewitka gratuluje podejscia oby tak dalej a na pewno szybka wszystko sie ułoży Ja swojego aniołka straciłam w 12tc a już po 3 m znowu byłam szczęśliwa i było ok do końca.Dziewczyny są wśród was 30 a nawet troche więcej.
 
sweetmeg i gosiaczek25 witajcie!

Mam dzisiaj jakiegoś powera, posprzątałam i poukładałam na wszystkich szafkach w kuchni, jeszcze tylko lodówka, pod stołem, pod zlewem i będzie lśniło:-) Specjalnie po to wzięłam dwa dni urlopu, żeby się powoli uporać z bałaganem w domu:-)
Jednak łazienkę zostawiam dla mojego K., bo kabinę trzeba umyć domestosem, a on śmierdzi nieziemsko:-(
 
witajcie w deszczowy poranek:tak::tak::-)...ja siedze i naszlo mnie na ogladanie wózkow wiem ze to za wczesnie ale jakos tak...:-):-D...i podoba mi sie STOKKE ale jest kosmicznieeeee drogi ,a tutaj w Nl to juz wogole ceny są..hi ale pomazyc moge...:no::-)
u nas dzien jak kazdy inny bez zmian.......
Witajcie nowe mamusie ....:-D
trzymam kciuki za wasze Aniolki oby szybko wróciły.!!!
 
Ja bym takiej kasy za ten wózek STOKKE w życiu nie dała. Masakra jakaś:-(
A wózek kosmiczny, ale jak dla mnie spacerówka jest za wysoka, więc tylko na chwilę, bo potem maluch z niej sam nie wyjdzie i strasznie bałabym się że ten wózek się po prostu przewróci:-) I strasznie mały ma kosz na zakupy.
A z pozytywów tego wózka, to strasznie podobają mi się ich kolorki i to że można je łączyć;-):tak:

mama mikołaja tu jak byś chciała tu jest licytacja tego wózeczka na allegro, może akurat pójdzie w jakieś rozsądnej cenie;-)
Wózek Gwiazd! STOKKE ..::BCM::.. Niebieski (805479845) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Dzięki Ewitko, że się odezwałaś. Naprawde podziwiam Cie za Twoja postawe. Zawsze strata boli, sama wiem cos o tym choć poronilam wcześnie. Ale teraz znowu jestem w ciaży i wierzę, że to ten mój aniołek w tym dopomógl, ty tez na pewno niedługo bedziesz się cieszyc z drugiej pociechy, czego Ci serdecznie zycze;-)
 
Do góry