reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
sweetmeg i gosiaczek25 witajcie!

Mam dzisiaj jakiegoś powera, posprzątałam i poukładałam na wszystkich szafkach w kuchni, jeszcze tylko lodówka, pod stołem, pod zlewem i będzie lśniło:-) :-(


Wpadnij do mnie tez jesli skonczysz u siebie:-):-):-) nie pamietam kiedy sprzatałam u siebie na nic nie mam ochoty:-:)-:)-(
 
I ja przyłączam się do grono szczęśliwych czerwczowych mam:)

witamy :-D


Teraz pozostaje mi odczekać, już zapisałam się na wizytę kontrolną do lekarza do którego miałam iść dzisiaj, mam nadzieje, że mnie dobrze przygotuje do następnej ciąży, powie kiedy mogę zacząć się starać po zabiegu łyżeczkowania, który niestety musiałam mieć.

Ewitka strasznie współczuje i trzymam kciuki za kolejne zafasolkowanie.

witam właśnie się zarejestrowałam. Widzę że dobrze trafiłam , jestem w 10tc i 6 dni termin mam na 04 czerwca 2010 na ostatnim usg 23,10 moja dzidzia miała 15mm.Super że jest nas tak dużo i możemy dzielić się swoimi radościami ale także obawami których jak wiecie w tym okresie ciąży pojawia się bardzo dużo
POZDRAWIAM WSZYSTKIE CZERWCOWE MAMAUSIE 2010 :-)

witam :-D

Mam dzisiaj jakiegoś powera, posprzątałam i poukładałam na wszystkich szafkach w kuchni, jeszcze tylko lodówka, pod stołem, pod zlewem i będzie lśniło:-) Specjalnie po to wzięłam dwa dni urlopu, żeby się powoli uporać z bałaganem w domu:-)
Jednak łazienkę zostawiam dla mojego K., bo kabinę trzeba umyć domestosem, a on śmierdzi nieziemsko:-(

zazdroszcze!! mi się nic a nic nie chce... musze obiad zrobić, wiem na co mam ochotę ale jak sobie pomyśle że trzeba przygotować to mnie skręca :eek: a uwielbiam... (uwielbiałam) stać przy garach i pichcić...

Czy też macie jakieś szczególne zachcianki?

ostatnio za mną prażynki chodziły chyba 2 dni aż w końcu MUSIAŁAM na już sobie je kupić.
Dzisiaj mam mega ochotę na naleśniki.
 
Ewitka bardzo mi przykro, i jedyne co mogę Ci powiedzieć, że wiem co czujesz, bo sama przez to przeszłam
Szycha ciebie również rozumiem.
Oby juz nie czytałyśmy takich złych wieści.
Agnieszka myśl pozytywnie, to bardzo dużo pomaga.
 
paula24211 - ja podobnie jak ty mam takie problemy, nie wiem z czym, czy to jelita, czy żołądek czy wątroba, każdy posiłek spożyty po godzinie 11 powoduje, że noc mam nieprzespaną, więc po prostu jem śniadanie, lekkie i nic więcej ;o) czasami pije pepsi, bo tylko to mi się chce.
Lekarz powiedział, żeby się nie martwić... Że niedługo minie.
 
Ja tam nie mam powera....nic....najchetniej bym leżała ale tak sie nie da bo młody rozrabia i zababwy bez mamy nie ma....a co do jedzenia to mi nic nie smakuje i po wszystkim mi niedobrze.....ja pije mirinde ale to i tak nie pomaga....
 
paula24211 - ja podobnie jak ty mam takie problemy, nie wiem z czym, czy to jelita, czy żołądek czy wątroba, każdy posiłek spożyty po godzinie 11 powoduje, że noc mam nieprzespaną, więc po prostu jem śniadanie, lekkie i nic więcej ;o) czasami pije pepsi, bo tylko to mi się chce.
Lekarz powiedział, żeby się nie martwić... Że niedługo minie.

z ta róznicą ze na we wczesnej ciązy miałam żółtaczke:-:)-( i wiem dlaczego mnie boli bo jem frzeczy ktore nie powinnam musze byc poł roku na diecie wątrobowej:-:)-:)-( no ale jak tu wytrzymac czasem jak ma sie zachcianki:-p
 
reklama
Hej Kobietki! Dawno mnie tu nie było, nie mam czasu nawet zajrzeć bo pracuje...Teraz chyba taka pora, że na nic się nie ma ochoty..jeszcze do tego wszystkiego wczoraj się dowiedziałam że mam allo przeciwciała czy jakoś tak, wygląda na to że mam konflikt serologiczny (ja mm rh- a mąż rh+) i nie wiem co dalej, dzis mam kolejną wizytę u lekarza i się boje, bo na ostatniej wizycie lekarz powiedział żebym na razie się nie chwaliła maluszkiem bo pęcherzyk na razie jest pusty, ale to był 4 tydzień wiec tak mogło być ...
Ehh ciekawe co dziś ciekawego mi powie... mam nadzieje że jednak tam będzie. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki.
 
Do góry