reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Lencja- super, ze z Nelcią ok:tak:, jeszcze niech to ciśnienie się uspokoi, chociaż w takich warunkach szpitalnych to się nie dziwie ze skacze:szok::szok:
nadika- myślę, że ta wydzielina to po badaniu:tak:, ja miałam taka brązową 2 dni po badaniu i się uspokoiło, ważne ze nie jest to świeża krew
koriander - umajone życie Mai:-D:-D:-D:-D:cool::cool::cool:
a co do termometru to ja mam taki Termometr cyfrowy, ET 100 A, Albert do ucha - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
ewela - ja wolałam zrobić ten GBS, po co niepotrzebnie noworodka faszerować antybiotykiem
 
Ja o termomometrze jeszcze nie myślę - mam zwykły rtęciowy i elektroniczny, a w razie czego to M. pojedzie do apteki w środku nocy nawet.

Oj widzę, ze weekend był bardzo owocny w pieszczoty ;-)My taki prawdziwy sex przekładamy cały czas z obawy, że po sexie mogę od razu urodzić ,a ja jeszcze cały czas w pracy mam coś pilnego do załatwienia i M. zawalony zleceniami. Pozwalamy sobie na pieszczoty, a najbliższy sex zaplanowaliśmy na zbliżający sie weekend. :tak:Ciekawe co z tego wyjdzie.

Do podmywania po porodzie zakupiłam Tantum rosa - chociaż jakiegoś zbawiennego działania nie odkryłam po pierwszym porodzie.
 
Karo - może więc spotkamy się na Karowej...ja jadę w czwartek do szpitala żeby dowiedzieć się co postanowili w mojej sprawie...Kiedy poród i co i jak????A jaki lekarz sie Tobą zajmuje na Karowej????

No może, może...;-) ja mam w piątek cotygodniowe ktg na Karowej;-) poród 21 czerwca w poniedziałek. (o ile nie spadnę z grafiku) A zajmuje się mną dr. Monika Grymowicz- wspaniała ginką.
 
Koriander- my mamy termometr elektroniczny do uszu, ale z czoła też podaje dobry wynik (kupiony ze 3 lata temu w Niemczech), sprawdza się super, temperaturę podaje dokładną nawet z powietrza, albo sciany, no i wynik po sekundzie :-)
ewela- mi położna w szpitalu mówiła, że jedna dziewczyna nie miała tego GBS, zrobili jej, akcja porodowa była szybka, szybko też wyszła ze szpitala, a dopiero później przyszły wyniki i wyszło, że ma tego paciorkowca, szukali ją później, na szczęście mieli nr telefonu..., lepiej chyba sobie zaoszczędzić takich atrakcji...
 
No to rzeczywiscie lepiej zrobic i miec pewnosc,ze wsio jest ok :)

A u mnie na suwaczku fajnie dzis pisze :
1 miesiac
1 tydzien
1dzien

:-)
 
Ja myślę o zakupie termometru na tej aukcji TERMOMETR AQUA THERM NA PODCZERWIEŃ NOWOŚĆ 10W1 (1026793680) - Aukcje internetowe Allegro można odebrać w Wawie więc za przesyłkę nie zapłacę.

Do podmywania zakupiłam 2saszetki tantum rosa. Mam nowy spryskiwacz do kwiatków więc w nim rozpuszczę. I niewiem czy oprócz tego powinnam zabrać normalny żel do higieny intymnej? Chyba tak.

Lencja taki pobyt w szpitalu na korytarzu to poprawie tzn spadkowi ciśnienia raczej nie służy. Powiedz im może że stresuje Cię ta sytuacja z leżeniem na korytarzu, może puszczą Cię całkiem do domu, albo przeniosą gdzieś na sale










 
Dziewczyny dzieki za opinie o termometrze, skoro jestescie zadowolone z dzialania to wychodzi na to ze ten elektroniczny "do ucha" najpraktyczniejszy :tak:
A co do przytulanek to my tam ostro dzialamy ostatnio i nic :dry: Zadnych skurczy po fakcie, no ale niech sobie maz pouzywa przynajmniej :-D po porodzie taka podarta to ja sobie nie wyobrazam seksu w ogole :eek:

Ewa ten spryskiwacz do kwiatow to tez podobno dobry pomysl, podobnie jak wlasnie ta butelka od mineralnej z dziubkiem:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry