reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie brzuchatki

Własnie wrociłam z zajęc ze SPA i jestem szczerze wykończona, choc miałam cała pielegnacje twarzy - maseczki, masaz itp. oraz pielling i masaz rąk :zawstydzona/y:,ale to nie dla mnie bo raz ze straszne fale goraca miałam ,to jak sie połozyłam to wstac nie mogłam,bo tak mnie kregosłup bolał :no:


A widze,ze mowa o wanienkach, no ja mam zwykłą na stojaczku zielona stojak1.jpg
 
cześć dziewczyny
Wczoraj miałam wizytę u mojego gina, szyjka zamkięta i wszytsko tam ok...ale dopiero dziś zobaczyłam na zwolnieniu, że jest wypisane od dziś a nie od wczoraj, więc wynika z tego że wczoraj powinnam być w pracy....a mówiłam że chce zwolnienie od "dziś" nczyli piątku bo miałam do czwartku.
Też jest ciapa że nie zauważyłam.
Teraz znowu muszę tam jechać, a ten gin jest dopiero w pracy we wtorek. Mam nadzieję że to nie za późno na korektę......mhm. I tak mi Zus jeszcze nie zapłacił, a tu kolejna wtopa...wrrrrr.


 
Kochane ja do kapieli malej mam zwykla waniennke i kupilam podklad z gabeczki:) co do kapieli malenstwa to moze przez te pierwsze dni niebede kapac codziennie, ale tak po jakims czasie napewno, w koncu to bedzie lato..
Do cialka mam oliatum slyszalam ze rewelacja=)
Dzie wzielam sie za pranie i przyszlo mi cos glupiego do glowy zeby powiesic to...wiec jak sie polozylam chwile pozniej brzuch mi stwardnial i dostalam boli jak na @...troszke sie wystraszylam ale po 15 min puscilo...

Ewus trzymam kciuki zeby twoi chlopcy jeszcze w brzuszku posiedzieli!
 
ewela-mam taką samą na stojaku tylko pomarańczową:tak:
słoniczka-ja już dwa razy miałam zwolnienie poprawiane mój gin zawsze coś przekręci ale nawet dwa tygodnie opóżnienia nie wpłyneło na wypłate.
 
czy Wy tez tak macie ze nie chcecie nikogo po porodzie widziec tzn oprocz męża? Ja nie wyobrazam sobie odwiedzin po porodzie w szpitalu chce zeby tylko maż do mnie przyjeżdżał:)

chyba jestem jakis odwrotowiec hi hi
 
czy Wy tez tak macie ze nie chcecie nikogo po porodzie widziec tzn oprocz męża? Ja nie wyobrazam sobie odwiedzin po porodzie w szpitalu chce zeby tylko maż do mnie przyjeżdżał:)

chyba jestem jakis odwrotowiec hi hi

też ta mam:) nawet już zapowiedziałam mojej mamie i teściowej, żeby rzyjechały dopiero jak będę w domu, ach te hormony:)
 
reklama
czy Wy tez tak macie ze nie chcecie nikogo po porodzie widziec tzn oprocz męża? Ja nie wyobrazam sobie odwiedzin po porodzie w szpitalu chce zeby tylko maż do mnie przyjeżdżał:)

chyba jestem jakis odwrotowiec hi hi
he he myślałam, że tylko ja jestem inna;) ja już zapowiedziałam ze min 2 tyg po porodzie;)
 
Do góry