reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ewelina jakie mleczko kupiłaś?? ja nie wiem na które się zdecydować, napewno nie oliwka, za tłusta.
Ja kupiłam Emoilum emulsję do kąpieli i po tym można użyć z te samej serii krem ale pielęgniarka mówi, że ta emulsja ma takie właściwości, że nie trzeba juz nic na dziecko ładować;)
 
Ja kupiłam Emoilum emulsję do kąpieli i po tym można użyć z te samej serii krem ale pielęgniarka mówi, że ta emulsja ma takie właściwości, że nie trzeba juz nic na dziecko ładować;)


ja kupiłam oilatum, ale czasem niektóre miejsca dziecko może mieć bardzo wysuszone i lepiej czymś lekko smarować
 
Dziewczyny Ewus znowu w szpitalu:-(, miejmy nadzieje, że chłopcy jeszcze trochę wytrzymają:tak:

paula - my mamy malutkie mieszkanko, więc chyba zdecydujemy się na jakiś obiad w restauracji, a tak w ogóle to mieszkamy we Wrocławiu a rodzice, babcie w Legnicy, więc zastanawiamy się nad tym, żeby chrzest zrobić w parafii mojego męża w Legnicy, tam tez braliśmy ślub, i łatwiej będzie wszystkim dojechać, bardziej mam tu na myśli babcie, ale to jeszcze kwestia do dyskusji:tak:
cobra, kreatorka - gratuluje dobrych wieści powizytowych:tak:
sealet- ja kupiłam na wszelki wypadek 2 butelki Aventu
zdec- piękne te sandałki:-D:-D, a jak wizyta u promotora?
pati - fajnie, że już znasz datę przyjścia na świat twojego maluszka:tak:
magdalena - ja nie planuje żadnych podkładek na których będę kładła mała, tylko pieluchę tetrowa, a jeżeli chodzi o kapanie, to chyba codziennie:confused:
Była jeszcze mowa o rozstępach, na mam z 4 na piesiach i tyle samo na brzuchu, te na brzuchu są okropne, fioletowe:szok:
 
cześć brzuchatki!
ja tak bardzo na szybko przejrzałam posty z wczoraj- jakoś nie miałam siły wybaczcie. Gratuluję udanych wizyt;-)
Ja spędziłam wczoraj prawie cały dzień w szpitalu na Karowej. Najpierw miałam ktg (straszna kolejka- ogrom kobiet) a potem rozmawiałam z moją ginką z Karowej o tym wczorajszym wyniki usg..no i od razu kazała iść na izbę przyjęć...tam zrobili mi kolejne usg i nadal wyszło, że AFI utrzymuje się na poziomie 4 cm....;-( potem przez godzinę miałam raz jeszcze ktg i test na wyciek płynu owodniowego...na szczęście nie leci...ale ta mała ilość...tak się martwię...to już jest małowodzie przy takim poziomie...za 5 dni mam kolejne usg..jeśli ilość wód nie wzrośnie możliwe, że będę musiała zostać w szpitalu pod ścisłą kontrolą. Teraz to dopiero mam schizę jak małą się nie chce ruszać...od razu wydaje mi się że się dusi przez te wody cholerne...ach...humor mi nie dopisuje więc nie zanudzam.
buziale i miłego weekendu kochane
 
Kurcze dobrze że ewus w szpitalu wojewódzkim to przynajmiej opieka noworodków jak by urodziła bę dzie lepsza.Ja niewiem przecierz już po ostatnim pobycie w szpitalu powinna cały czas dostawac coś na skurcze:no:ja niewiem czemu jej nic nie dali:baffled:
 
karo trzymaj się Kochana, musi być dobrze!

Biedna nasza Ewus trzymam by chłopcy jeszcze w brzuszku wytrzymali

Co do kąpania to ja też będę kąpać malucha codziennie, no i na spód wanienki pieluszkę tetrową będę kładła.

Poczytałam Was wszystkie i sorki że z osobna nie wszystkim będę odpisywać.

Lena myślę o Twoim sąsiedzie i bardzo mi przykro z tak bezsensownej śmierci, już wcześniej pisałam że mój mąz też motocyklista ale w tym roku udało mi się go przekonać by sprzedał motor i jestem szczęśliwa, moi kuzyni to też zapaleni motocykliści i dlatego każda śmierć motocyklisty nie jest dla mnie obojętna. Często to naprawdę fajni i wartościowi chłopacy.

Uciekam na obiad :)
 
Dziewczyny przeżywam załamanie....wszystko słysze i widzę jak na dłoni;(
Korowód motorów będzie go żegnał.....
.....Z Tobą odeszły anioły......."
 
reklama
Dziewczyny przeżywam załamanie....wszystko słysze i widzę jak na dłoni;(
Korowód motorów będzie go żegnał.....
.....Z Tobą odeszły anioły......."

lena trzymaj się, może posłuchaj jakiejś muzyki ze słuchawkami na uszach, ja w minionym roku też żegnałam znajomego motocyklistę i na pogrzebie było z 500 motocyklistów, jak tylko o tym pomyślę to mi ciarki przechodzą.
Uważaj na siebie!!
 
Do góry