reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

też ta mam:) nawet już zapowiedziałam mojej mamie i teściowej, żeby rzyjechały dopiero jak będę w domu, ach te hormony:)

he he no mojej mamy najprawdopodobniej nie bedzie jeszxcze jak urodze bo jest za granica wiec luz ale meżowi powiedziałam zeby nawet nie próbował mi przywozic swojej mamy bo go normalnie.......
 
reklama
he he myślałam, że tylko ja jestem inna;) ja już zapowiedziałam ze min 2 tyg po porodzie;)

no ja tez mojej mamie takie powiedziałam a ona do mnie zebym nie przesadzala juz przeciez jak ktos przyjdzie to na chwilke nikt nie bedzie siedział godzinami
a ja juz w to nie wierze wiem jacy są niektórzy
wystarczy ze teciowa bedzie na codzien uhhhh



ulżyło mi czyli nie jestem inna hi hi
 
czy Wy tez tak macie ze nie chcecie nikogo po porodzie widziec tzn oprocz męża? Ja nie wyobrazam sobie odwiedzin po porodzie w szpitalu chce zeby tylko maż do mnie przyjeżdżał:)

chyba jestem jakis odwrotowiec hi hi

Tez bym chciała,ale znajac zycie to zaraz tłum bedzie w szpitalu i to osob za ktorymi sie nie przepada,a uwazam,ze przynajmniej tydzien po przybyciu do domu nie powinnien nikt mnie odwiedzac,bo bede chciala dojsc do siebie ,a nie latac w kolo gosci.

Paulina sluchaj kolezanka rodzila teraz w styczniu i ona mowi,ze na szkole rodzenia polozna powiedziala,ze recznik dla dziecka trzeba miec. Zapytaj sie moze jak bedziesz teraz jakos,co.
 
Tez bym chciała,ale znajac zycie to zaraz tłum bedzie w szpitalu i to osob za ktorymi sie nie przepada,a uwazam,ze przynajmniej tydzien po przybyciu do domu nie powinnien nikt mnie odwiedzac,bo bede chciala dojsc do siebie ,a nie latac w kolo gosci.

Paulina sluchaj kolezanka rodzila teraz w styczniu i ona mowi,ze na szkole rodzenia polozna powiedziala,ze recznik dla dziecka trzeba miec. Zapytaj sie moze jak bedziesz teraz jakos,co.
No pisalam ze reczniczek dla dziecka trzeba mieć :) nawet ostatnio jak sie pytałas i wczesniej jak podawałam Ci liste rzeczy:)
 
No pisalam ze reczniczek dla dziecka trzeba mieć :) nawet ostatnio jak sie pytałas i wczesniej jak podawałam Ci liste rzeczy:)

cos mi sie ubzdurało widocznie i nie zakodowałam odpowiedzi :-)


No,ale przyznam sie ,ze mam spakowane juz torby dla siebie i dziecka,bo w nocy snilo mi sie,ze dostalam skurczy i prosiłam swojego D.zeby mi rzeczy przywiózł ,a on niewiedział jakie , dżizes :-D
 
cos mi sie ubzdurało widocznie i nie zakodowałam odpowiedzi :-)


No,ale przyznam sie ,ze mam spakowane juz torby dla siebie i dziecka,bo w nocy snilo mi sie,ze dostalam skurczy i prosiłam swojego D.zeby mi rzeczy przywiózł ,a on niewiedział jakie , dżizes :-D
he he
 
Dobra laseczki ja juz uciekam bo plecy to mi zaraz w d..... wejdą masakra jak bolą:(

Zycze wam spokojnej nocki bez koszmarów żadnych:)
 
Witam czytam o kapaniu i mowie mezowi ze racja nasze maluszki letnie potowki sie pojawia jak nie bedziemy kapac co dzien , ( on od jakiegos czasu mowi ze juz sie nie kapie co dzien ) to mi powiedzil ze sama sobie bede kapac co dzien !! :angry: Olafa kapalam sama tylko raz zanim odpadl pepek i rece mi sie trezesly na maxa !! kapal zawsze on , on byl w wodzie ja na brzegu , musze go jakos urobic bo sama bo chyba nerwicy dostane

Co do odwiedzin w szpitalu to przy Olu zastrzeglam ze nie ma odwiedzin potem zmieklam pozwolilam na przyjazd 4 osob czyli mojej mmay z moja bratanica i tesciowej z meza bratanica, teraz chyba pozwole tylko mojej rodzince :-D

Ewus trzymam kciuki!!!!
 
reklama
:-D:-D:-D:-Dtak właśnie sobie pomyślałam,że przydałoby się jak najszybciej pojeść kapustki młodej zasmażanej, którą uwielbiam, bo jak urodze to już nie będzie takiej możliwości
 
Do góry