reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
dziewczyny, moja gin zakupiła sprzęt takowy Babycare TENS - index i strasznie zachwala, mówi że baaaardzo pomaga, właśnie zaeksperymentowała na jednej rodzącej i poszło rewelacyjnie i poleca do wypożyczenia
spotkałyście się z tym już?
Ciekawe jak ono działa nie wierzę w takie coś.....to są tylko naciągacze pieniędzy.....Jak może zniwelować ból....phiii....znieczulenie czasem nie daje rady a co dopiero kwałaek plastyku;)
 
Też mi się wydaje że ten tens to pic na wode może przy jakiś lekkich bólach rozlużnia na zasadzie masażu ale przy zaawansowanych bólach porodowych to w tyłku ma się wszystko i myśli się zęby tylko szybciej urodzić a nie bawić się w jakieś tensy
paula -ja to samo miałam tydzień temu przez 2 godz skurcze co pare minut a w kibelku to przez te 2 godz ze strachu to byłam chyba ze 20 razy i tylko się modliłam że jeszcze nie teraz ale póki nie są regularne dokładnie co do minuty i się nie nasilają to macica sobie tak ćwiczy narazie u mnie tydzień spokój ale od tamtej pory torba dla mnie i dla dzidzi spakowana:tak:
 
dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie gąbek wynika że większość z was jest przeciwna wiec też nie będe się kusiła na wygode, ja bede chciała mojego męża wmanewrować w codzienne kąpiele dziecka niech się czuje potrzebny maleństwu hihi. Tyle że on mówi że się będzie bał nawet trzymać dziecka czy mu nie zrobi krzywdy a co dopiero kąpać.
A wy zamierzacie kąpać dziecko codziennie? czytałam gdzieś artykuł że teraz sie od tego odchodzi, że to dla skóry niedobrze, chociaż ja uważam ze dziecko będzie spokojniejsze jak będzie miało taki codzienny rytuał kąpielowy. Jeszcze się tylko zastanawiam nad tym czy smarować oliwką po kąpieli czy do wody wlewać olejek...
 
dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie gąbek wynika że większość z was jest przeciwna wiec też nie będe się kusiła na wygode, ja bede chciała mojego męża wmanewrować w codzienne kąpiele dziecka niech się czuje potrzebny maleństwu hihi. Tyle że on mówi że się będzie bał nawet trzymać dziecka czy mu nie zrobi krzywdy a co dopiero kąpać.
A wy zamierzacie kąpać dziecko codziennie? czytałam gdzieś artykuł że teraz sie od tego odchodzi, że to dla skóry niedobrze, chociaż ja uważam ze dziecko będzie spokojniejsze jak będzie miało taki codzienny rytuał kąpielowy. Jeszcze się tylko zastanawiam nad tym czy smarować oliwką po kąpieli czy do wody wlewać olejek...
Ja jeszcze nie wiem poradzę się w szpitalu....i zobaczę jak moja kokoszka bedzie wyglądać....ale raczej codziennie..
 
Ja będe kąpać codzień jednak dziecko się przyzwyczaja do takiego wieczornego rytuału:tak:a kąpać pewnie będe ja mąż miał kąpac jak będzie chłopak i co ja poradze że znowu babka:happy2:ale może będzie chciał on napatrzył się ostatnio na szwagra i tamten od urodzenia kąpie sam to moze i on sie skusi ale co ten szwagier wyprawia z tym małym w kapieli:-Dzanurzał go od małego całego w wodzie nie patrzył na uszy czy pępek teraz ma już 6 miesięcy to kładzie go samego w wannie i mały juz sie nauczył żeby się nie przekrecać bo łyknie wode.Co do smarowania kupiłam mleczko nie będzie takie tłuste jak oliwka:tak:
 
reklama
Do góry