reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie mamuśki w słoneczną sobotę.....

Zapowiada się piękny dzień...ale z przejściami;(Dzisiaj ostatnie pożegnanie mojego sąsiada..
"...nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych..."

Ja zasuwam otręby z mlekiem ale zaraz muszę iść do sprzątania...mąż w pracy a ja samotnie w domu...
 
reklama
mialam co parenascie minut skurcz ael w sumie nie mierzylam nawet co chwile , w przerwie zaczełam wstawac zeby pojsc do kibelka a tu jak mnie złapało nagle cos taki ból ze masakra przez głowe przebiegło mi tylko o nie oby to nie było juz teraz:-D:-D:-D:-D

posiedzialam chwilke i bol minął ale ile strachu sie najadłam :tak::tak::tak: ale polozylam sie spac i przeszlo choc długo nie moglam zasnac bo bałam sie zeby nic sie nie zaczelo w nocy :-D:-D:-D:-D

:
:szok::szok::szok::szok:najgorsze, że się nie zna ani dnia ani godziny i jeżeli to pierwszy poród to już całkiem człowiek zdezorientowany co i jak i kiedy:szok::szok::szok::szok:
 
:szok::szok::szok::szok:najgorsze, że się nie zna ani dnia ani godziny i jeżeli to pierwszy poród to już całkiem człowiek zdezorientowany co i jak i kiedy:szok::szok::szok::szok:

masz rację siedziałam na tym lózku trzymalam sie za brzuch i rwało tak w pachwinach zreszta wszedzie ból pleców starszny i pierwsze co do głowy to ze chyba coraz blizej

mój mąż wczoraj do mnie po tym mowi ja ci mowie po niedzieli opojedziemy na porodówke hi hi
a ja do niego jeszcze nie:-D:-D:-D:-D chciałbyś:-):-):-)
 
Witajcie mamuśki w słoneczną sobotę.....

Zapowiada się piękny dzień...ale z przejściami;(Dzisiaj ostatnie pożegnanie mojego sąsiada..
"...nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych..."

Ja zasuwam otręby z mlekiem ale zaraz muszę iść do sprzątania...mąż w pracy a ja samotnie w domu...
kochana przepraszam ze wczoraj nie odp na gotujących ALE NIE ZAUWAŻYŁAM:(
 
zdec mi też by szkoda było kasy :) skoro inne babeczki urodziły i dały radę to tez nie muszę się bawić w takie rzeczy, ale doktorka to wypożycza za stówkę więc jakby co to dobrze wiedzieć że ma się na zapleczu taką możliwość
a z drugiej strony tak nie trawię tej babki, że chyba wolę pocierpieć i nie dać jej zarobić ;p
miłego weeku i duuużo świeżego wiejskiego powietrza :)
 
zdec mi też by szkoda było kasy :) skoro inne babeczki urodziły i dały radę to tez nie muszę się bawić w takie rzeczy, ale doktorka to wypożycza za stówkę więc jakby co to dobrze wiedzieć że ma się na zapleczu taką możliwość
a z drugiej strony tak nie trawię tej babki, że chyba wolę pocierpieć i nie dać jej zarobić ;p
miłego weeku i duuużo świeżego wiejskiego powietrza :)

skoro ona na tym zarabia to oczywiste, ze chwali. Gdyby to było naprawdę takie wspaniałe, to napewno byłoby powszechniejsze i zapewne większość szpitali wyposażyłaby się w to
 
reklama
Koriander a chlebek robisz z zaczynu czy z mieszanek chlebowych?
wrzucilabys jakis przepis?

ja jeszcze w pizamie i chyba tak mi minie dzisiejszy dzien, nie wyspalam sie bo nie potrafie gleboko zasnac bez meza w domu, ciagle sie budzilam

Kasiek na twoje dolegliwosci pomaga naprzemienny prysznic na nogi od kolan w dol (nie na ciebie cala!), poprawia krazenie
kiedy nogi sa gorace to warto je chlodzic, nawet w misce z woda
sprobuj spac z nogami na jakiejs poduszce, mozesz tez popijac herbate pokrzywowa ale max 2 dziennie
mi te zabiegi troche pomagaja, najbardziej prysznic na nogi

w tv pokazuja super wille na Majorce i tak mi sie lata zachcialo....
 
Do góry