reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Wiecie co ja już wiem co jest najlepsze na rozstępy:-D:-D:-D Lody z Mc Donalds:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Normalnie siedzę i chcę sprawdzić jak tam się ma mój rozstęp, patrzę a jego nie ma:szok::szok::szok::szok::szok: Mój mąż też w ciężkim szoku, szuka i szuka i mówi: No zniknął:-D:-D:-D
hehe to teraz w Mc będą same ciężarówki;)
 
reklama
kobietki a wy kupujecie gąbkę do wanienki? ja już sama nie wiem przy kubie miałam i było mi bardzo wygodnie go kapac ale słyszałam że to jedno wielkie siedlisko bakterii
 
moze i zbiorowisko,ale mozna przeciez ja wypazac - bynajmniej mam taki zamiar tak robic :) ja kupiłam .

na rozstepy uzywam Gerbera i rozstepow nie mam :)
 
kobietki a wy kupujecie gąbkę do wanienki? ja już sama nie wiem przy kubie miałam i było mi bardzo wygodnie go kapac ale słyszałam że to jedno wielkie siedlisko bakterii


ja przy dziewczynkach uzywalam takiej waty do kapania niemowlat!jest rewelacyjna bo wydajna a nie rozmacza sie w wodzie i po uzyciu poprostu idzie w sedes!

i kota nie ma!
pojechalam powachalam i ucieklam hahah
a tak serio...taki smrod co miala laska od tych kotow to ledwo co wytrzymalam zeby pawia nie puscic!i ja mam miec taki smrod w domu?o nie!a widzialam ze miala posprzatana kuwete!
takze pozegnalam sie z checia posiadania kotka!ladne sa na zdjeciach aaa i wlascicielka mowila ze zniszczyl jej fotel!chyba bym przez oknow go pogonila jakby moj fotel podarl ehhhh.
od dzisiaj zaczelam zazywac wiesiolka i dowiedzialam sie od lekarza z polski ze czop moze odejsc nawet 4 tyg przed porodem ale trzeba bardzo uwazac na infekcje!
 
kobietki a wy kupujecie gąbkę do wanienki? ja już sama nie wiem przy kubie miałam i było mi bardzo wygodnie go kapac ale słyszałam że to jedno wielkie siedlisko bakterii
Mi położna zaproponowała abym przecieła pieluchę tetrową jakoś na 4 części i tym myła delikatnie;)
 
Ja na początku tylko ręką będę myć, bo faktycznie gąbki i myjki to same zbiorowiska bakterii

Co do gąbek to spokojnie. Przecież można taką gąbkę np po tygodniu używania wyrzucić. Ja za swoją zapłaciłam 3zł, a to takie drobne że można spokojnie kupować...
Dziewczyny nie pamiętam dokładnie ale sporo z was pisało o opuchniętych i zmęczonych nogach ( na pewno MagdaM) ja sobie właśnie przypomniałam i wynalazłam w łazience na półce chłodzący krem Perfecta Mama na zmęczone i opuchnięte nogi (kosztuje ok 10zł, a na prawdę efekt super) - szczególnie po moim dzisiejszym skakaniu po kanapie z radości:)
 
Witam u nas pogoda dzis dopisala :) dlatego tez nawet nie proboje doczytac was w calosci bo pewnie i tak polegne

Zdec ja mam czasem "rozstep" po wstaniu z lozka moze to samo mialas :) A tak na serio ja uzywam wieczorem oliwki Nivea a rano kremu fissan , druga ciaza rozstepow brak tfu tfu...

Magdalena czy Ty czasem nie pytasz o taka gabke pod dziecko ?? takiego misia ktorego sie kladzie na dno ?? jesli tak to slyszalam opinie ze sie nie sprawdza bo wciaga wode i szybko przez to stygnie , lepiej polozyc pod dzidzie pieluszke tetrowa

Zmykam bo jaks padnieta jestem :) kolorowych :)
 
reklama
Magdalena czy Ty czasem nie pytasz o taka gabke pod dziecko ?? takiego misia ktorego sie kladzie na dno ?? jesli tak to slyszalam opinie ze sie nie sprawdza bo wciaga wode i szybko przez to stygnie , lepiej polozyc pod dzidzie pieluszke tetrowa

Zmykam bo jaks padnieta jestem :) kolorowych :)
właśnie przeczytałam wasze odpowiedzi na mój post:-D, o jeny!, źle się zrozumiałayśmy:sorry2:, milka26 wpadła na to o co mi chodziło;-), widocznie źle dobrałam słowa w pytaniu, więc chodziło mi o tą gąbkę co się kładzie dziecko na niej:tak:
 
Do góry