reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie w sobotni poranek:-D
dzisiaj czas porzadków, jutro przyjezdza siostra ze szwagrem i rodzice:-D, ale jako że w weekend zazwyczaj pustki to mam nadzieję, dużo nadrabiania nie będzie:-D
lena- jak tam sypialnia?, czekamy na fotki:tak::tak:
Agi78 - życze bezpiecznej podrózy, zamelduj sie jak będziesz juz w PL
zdec- -mam nadzieję, że gardło mniej boli:tak:, miłego dnia na uczelni
anecznik - fajnie, że u synka wszystko ok;-)
ewa1981 - mam nadzieje, że odpowiednia dieta pozwoli na zmniejszenie cukru:-D, dobrze że idziesz do poradni tam ci profesjonalnie pomogą:tak:
 
reklama
A powiem Wam, że wczoraj byłam w pasmanterii po taśmę do firanek i przy okazji zaopatrzyłam się w centymetr krawiecki :) Z tego co widzę, że ostatnio już kilka z nas taki zakup poczyniła:-)
Lena - jestem bardzo ciekawa Twojej sypialni :)
 
Cześć dziewczyny:-)

Dziś niestety nie mogłam spać całą noc i z utęsknieniem wyczekiwałam rana.
Byłam dziś na tym badaniu z obciążeniem glukozy. W domku ją wypiłam z sokiem z cytryny i nie było źle- spodziewałam się gorszego smaku. Mam tylko nadzieję że wyniki będą w normie i nie będę musiała tego powtarzać.

Gratuluję udanych wizyt, cieszę się że maluszki tak zdrowo rosną (w sumie to już nie takie maluszki:-))

Miłego dzionka wam życzę, szkoda tylko że pogoda taka szara i bura:-( Już tak bardzo chcę wiosny
 
witam się porannie :-)
u mnie mimo kataru nocka przespana dobrze,
a weekend zapowiada się leniwie i w łóżku ;-)
jedyne co to muszę w niedzielę jechać na uczelnię po ostatni wpis, oj jak mi się nie chce :-(

jestem tez ciekawa co mój mąż wymyśli w związku z dniem kobiet, teraz ma już dwie w domu hi hi ;-)

buziaczki :-)
 
hej kobity :-)
Jak u Was pogoda?? w Legnicy ślicznie, wiatru w końcu niema i słoneczko świeci :-) Rano troszeńkę popisałam mojej pracy, ale szybko wena mnie opuściła i wskoczyłam do majówek zobaczyć czy czasem się żadna nie rozpakowała, ale na szczęście nie u kwietniówek też jeszcze żadna (no przynajmniej z dwupaczków) :-) Tak sobie pomyślałam że po świętach będzie dobrze zacząć myśleć o pakowaniu torby do szpitala wtedy to pewnie stres poczuje :-)
Znów zamiast myśleć o pisaniu pracy to ja błądzę myślami gdzieś w przyszłości :-)

Udanego weekendu życzę :-)
 
Ostatnia edycja:
annajak - właśnie spojrzałam na Twój suwaczek i widzę, że brałaś ślub tego samego dnia co ja:-)
O, faktycznie :tak: Piękna pogoda była, przynajmniej w Lesznie :-D
Aż nie chce się wierzyć że za chwilę 3 lata miną. Tyle przygotowań na ten jeden dzień, na tą chwilę. Fajnie było ! Aż by się chciało powtórzyć, z tym samym mężem rzecz jasna hi hi
Chyba sobie zaraz zdjęcia ślubne pooglądam :-)
 
czesc!
muszę się pochwalić moim kochanym mężem. od dwóch dni miałam straszną chandrę, do tego ten sters przed ważnym usg i rocznicą odejścia naszej pierwszej dzidzi w poniedziałek... a on wczoraj przyjechał z biletami na 'Alicję w krainie czarów', zabrał mnie na pyszne lody i czekoladę do pijalni wedla i przytulał cały wieczór. i jak tu nie uwielbiać swojego męża?:rofl2:
w końcu cała noc przespana, brzuszek malutki w porównaniu do Waszych, bo tylko 93cm w 27tc :-( /pomiar miarką budowalną ;-)/ -mam nadzieję, że to nic złego. ledwo nadążam z czytaniem forum, ale cieszę się, że wieje od Was optymizmem, nawet jak u kogoś wystąpi jakiś problem.
życzę wszystkim miłego dnia!! właśnie wyszło słonko!!

Kochane macie jakiś pomysł na prezent na roczek dla chłopczyka, mój mąż jest chrzestnym;(
popularnym prezentem jest rowerek
 
dzień dobry kochaniutkie
ja dziś w miarę wyspana, ululało mi się wczoraj dość wcześnie wiec sie wyspałam,
dziś od rana było piekne słoneczko więc dzień tez się miło zaczął, teraz już nie jest tak fajnie, tylko patrzeć jak zacznie padać, brrr
GDZIE TA WIOSNA??
 
reklama
hej kobity :-)
Jak u Was pogoda?? w Legnicy ślicznie, wiatru w końcu niema i słoneczko świeci :-) Rano troszeńkę popisałam mojej pracy, ale szybko wena mnie opuściła i wskoczyłam do majówek zobaczyć czy czasem się żadna nie rozpakowała, ale na szczęście nie u kwietniówek też jeszcze żadna (no przynajmniej z dwupaczków) :-) Tak sobie pomyślałam że po świętach będzie dobrze zacząć myśleć o pakowaniu torby do szpitala wtedy to pewnie stres poczuje :-)
Znów zamiast myśleć o pisaniu pracy to ja błądzę myślami gdzieś w przyszłości :-)

Udanego weekendu życzę :-)

Ja wczoraj kochana wyprałam sobie już szlafrok , bo stwierdziłam ,że jak go spakuje do torby to i tak już sie nie pobrudzi:-) A po świętach już na poważnie zacznę pakować torbę do szpitala :tak:

Dzisiaj jak zwykle się nie wyspałam, a pomyśleć ,że zostały najgorsze pod tym względem trzy miesiące ( rosnący brzuch). Śniadanko już dawno zjedzone, i zaraz się biore z córcią za sprzątanko. Miłego dnia wszystkim życze.
Lenka , chwal się mebelkami :-D
 
Do góry