reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cobra, czytałam gdzieś, że nie byłaś dawno u gina. Musisz iść raz w każdym trymestrze, bo jeszcze becikowego nie dostaniesz, więc szybko gdzieś w przyszłym tygodniu się wybierz. W jakiej dzielnicy mieszkasz?

raczej dostanie :) teraz jest dwu letni okres ochronny i stare przepisy obowiązują również :-) chociaż mogą być problemy...
ale dla własnego dobra i dzidzi szybciutko do lekarza ;-);-)
 
reklama
Hej moje Kochane czerwcóweczki:)

ale dzisiaj ponury dzień:no::no: nic sie nie chce

bylismy u znajomych ktorzy maja 2 tygodniowa córeczke jest taka malutka:szok::szok::szok: taka kruszynka

przepraszam ze zadko wchodze ale jakos nie mam czasu ostatnio i jakos nastroju czuje sie taka zmeczona chyba zaczyna sie III trymestr nic mi sie nie chce....

Jutro w końcu wizyta i juz nie moge sie doczekac!!!!:-):-):-) W końcu zobacze swoją LENKE:) PO MIESIĄCU PRZERWY jak ten czas szybko leci :szok::szok::szok: jeszcze 3 miesiace

życze Wam miłego wieczorku i udanych wszystkich wizyt jak tylko jutro wróce to pochwale sie malutką jeśli oczywiscie pokaze sie nam ładnie bo ostatnio nie chciała za bardzo:tak::tak::tak:
 
Witajcie dziewczyny,
Ale tu się pozmieniało<szok>, w sumie nie jest tak źle, tylko teraz nie wiem gdzie się buźki robi, ale może jakoś do tego dojdę w trakcie:)
Krakowianka - piękny wierszyk:)
Właśnie nie dawno wróciliśmy z Częstochowy. Byłam pomodlić się za malutką, mam nadzieję że teraz ze wstawiennictwem Matki Boskiej z moją kruszynką będzie wszystko dobrze:)
Co do zmiany strony, może w końcu nie będzie mi się psuła. Bo nie wiem czy to przez Vistę, ale często miałam tak, że po prostu strona się zacinała, skakała i nie mogłam nic zrobić. Musiałam wyłączyć wszystkie włączone strony i od nowa wszystko ładować, bo inaczej nie dało rady nic zrobić. Czy któraś z Was też tak ma? Bo ja już sama nie wiem czy to wina BB, ale zawsze dzieje się tak gdy forum jest włączone, a ja już mam na to nerwa.:(
 
Witajcie dziewczyny,
Ale tu się pozmieniało<szok>, w sumie nie jest tak źle, tylko teraz nie wiem gdzie się buźki robi, ale może jakoś do tego dojdę w trakcie:)
Krakowianka - piękny wierszyk:)
Właśnie nie dawno wróciliśmy z Częstochowy. Byłam pomodlić się za malutką, mam nadzieję że teraz ze wstawiennictwem Matki Boskiej z moją kruszynką będzie wszystko dobrze:)
Co do zmiany strony, może w końcu nie będzie mi się psuła. Bo nie wiem czy to przez Vistę, ale często miałam tak, że po prostu strona się zacinała, skakała i nie mogłam nic zrobić. Musiałam wyłączyć wszystkie włączone strony i od nowa wszystko ładować, bo inaczej nie dało rady nic zrobić. Czy któraś z Was też tak ma? Bo ja już sama nie wiem czy to wina BB, ale zawsze dzieje się tak gdy forum jest włączone, a ja już mam na to nerwa.:(
A my byliśmy w Książu:)Aniu znam Kasię Kowalską bo chodziła ze mną do liceum w sumie jest ode mnie o rok starsza;)
 
Co do szczepień,to spokojnie. Mamy czas przynajmniej do lipca. W szpitalu szczepią BCG i wzw B a następne za 4-6 tyg.Mozna się zastanowić i podjąc decyzję. Szczepienia to temat kontrowersyjny,jak wszystko w medycynie. W Polsce akurat jest tak,że szczepienia sa obowiązkowe i tego się przestrzega, nie mamy wyjścia.

Konstytucja gwarantuje nam wybór, tak samo jak można nie wyrazić zgody na operację tak samo można nie wyrazić zgody na zaszczepienie. Ja na 100% nie wyrażę zgody na szczepienia w pierwszej dobie życia - dla mnie to jest chore, żeby noworodkowi od razu ładować metale ciężkie (między innymi rtęć) gdy układ nerwowy jest jeszcze niedojrzały.

W wielu krajach zaczyna się szczepić dopiero kilkumiesięczne dzieci, co i dla mnie wydaje się za wcześnie, ale zawsze to lepiej.


polecam do przeczytania i zastanowienia:

o rtęci w szczepionkach
Wersja skrócona, przyjaźniejsza do czytania. &ndash; Pokazywarka.pl

o komórkach pochodzenia płodowego w szczepionkach
Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

Wiem, że wiele dzieci pozornie dobrze znosi szczepienia, ale negatywne skutki szczepień mogą się pojawić wiele lat później, i nie są wtedy ze szczepieniem kojarzone. Polecam przeczytanie ulotki od szczepionki - producenci się zabezpieczają wymieniając tam szereg możliwych skutków ubocznych, a nam się wmawia że szczepionki są w 100% bezpieczne.

Nawet w rozporządzeniu ministra zdrowia mamy wymienione możliwe skutki szczepień
Rok 2002 - Dz. U. Nr 241, poz. 2097

bardzo polecam zapoznanie się z listem prof Marii Majewskiej z instytutu psychiatrii i neurologii dot. szczepień
http://www.autyzm-szczepienia.eu/uploads/List_do_wakcynologow_poprawiony[3] adobe.pdf

Wiem, że zdania na temat szczepień i zaszczepiania mogą być różne, ale nie mogę się nie podzielić wiedzą którą posiadam. Znam przypadki poważnych zaburzeń neurologicznych które wystąpiły po szczepieniu małego dziecka - ja bardziej się boje tego niż ospy czy świnki.

Nie chcę was tutaj bombardować moim anty-szczepiennym nastawieniem, wiem że wiele z was może mieć inne zdanie, ale proszę przeczytajcie i rozważcie co jest dla waszych dzieci najlepsze. Wiem że decyzja nie jest prosta, bo sprawa jest skomplikowana, ale nie dajmy się oszukiwać koncernom farmaceutycznym, dla których liczy się tylko zysk, a najmniej nasze zdrowie.
 
reklama
Do góry