reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiulka_1980
grunwald ,przy arenie prawie.prawdopodobnie pojde do tego co mi krakowianka polecila,tylko kolejny problem jest taki ze on przyjmuje tylko w godzinach w ktorych ja pracuje;/ a ta szefowa nie da mi nawet 5minut wolnych,o paru godzinach moge zapomniec
 
reklama
Kasiulka_1980
grunwald ,przy arenie prawie.prawdopodobnie pojde do tego co mi krakowianka polecila,tylko kolejny problem jest taki ze on przyjmuje tylko w godzinach w ktorych ja pracuje;/ a ta szefowa nie da mi nawet 5minut wolnych,o paru godzinach moge zapomniec

A widzisz, w ciąży kobieta ma takie prawo, że jeśli musi zrobić konieczne badania które są w godzinach pracy to pracodawca musi Cię na nie puścić.

A gadałaś z nią, żeby Ci poszła na ręke i podpisała z Tobą normalną umowę, żebyś potem mogła mieć normalnie płacony macierzyński itp?
 
Co do szczepień,to spokojnie. Mamy czas przynajmniej do lipca. W szpitalu szczepią BCG i wzw B a następne za 4-6 tyg.Mozna się zastanowić i podjąc decyzję. Szczepienia to temat kontrowersyjny,jak wszystko w medycynie. W Polsce akurat jest tak,że szczepienia sa obowiązkowe i tego się przestrzega, nie mamy wyjścia. Co do dodatkowych, mamy prawo wyboru. Myśle ,że nie ma co się nad tym teraz zastanawiać :)

liliti dodała fajny post, można się z nim zapoznać. Dla mnie optymalną wersją szczepień obowiązkowych jest 5w1 i ta wybiorę a co do dodatkowych zastanowię sie później.
 
Ostatnia edycja:
Kasiulka_1980

wiesz co,ja generlanie mysle ze to sie skonczy tak,ze nie dostane zadnej umowy lub zlecenie kolejne,a ona mi da wiecej kasy na godzine, myslisz ze ja sprawa umowy interesuje?ludzie ktorych pracuje po dwa lata,non stop nie maja umowy o prace a zlecenie;/ szefowa ma w glowie teraz tylko jak na wszystkim zaoszczedzic, i jaki to fajny jest jej aston martin ktorego sobie z usa sprowadzila...
 
Kasiulka_1980

wiesz co,ja generlanie mysle ze to sie skonczy tak,ze nie dostane zadnej umowy lub zlecenie kolejne,a ona mi da wiecej kasy na godzine, myslisz ze ja sprawa umowy interesuje?ludzie ktorych pracuje po dwa lata,non stop nie maja umowy o prace a zlecenie;/ szefowa ma w glowie teraz tylko jak na wszystkim zaoszczedzic, i jaki to fajny jest jej aston martin ktorego sobie z usa sprowadzila...

Właśnie tak niestety to jest, ale jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Martwię się po prostu, z czego będziesz żyła jak urodzisz. Ostatnio coś podczytałam, że mieszkasz z mamą i z bratem - wyprowadziłaś się od męża?
 
Kasiulka_1980

no wlasnie ,wiem ze bedzie cienko,staram sie teraz odkladac jak najwiecej moge,zeby bylo na czarna godzine.wyprowadzilam sie od niego ale dlatego,ze tu na wojskowej mieszka mooja mama,i tez sushi bar jest na tej samej ulicy,od niego nie mialabym jak dojezdzac.autobus tam jedzie jeden dziennie,meza widze raz na dwa tygodnie,nie jest mi z tym latwo,ale co zrobic.. gdybysmy mieszkali sami,chociaz na jakims pokoju byloby super,a tak od tescia ciagle slysze ze sie nie nadaje do niczego,bo kiedys kobiety mialy po 7 dzieci i zadnej nic nie bolalo,rodzily w domach i bylo ok a ja mam problemy.najbardziej jednak drazni mnie mariusza babcia ktora z nimi mieszka - staly tekst to nie jak sie czujesz,albo czy kuba zdrowy,tylko ze za malo zarabiam,i powinnam miec wyzej platna prace...ostatnio mnie tak wkur** ze pow jej ze moze mi dawac czesc swojej emerytury,skoro wg niej za malo zarabiam.a ja na ten tysiac musze na serio sie narobic:(
 
reklama
Do góry