reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja tez już uciekam spać. Co do szczepionek znalazłam,że EngerixB ( p/wzwB) nie zawiera rtęci lub zawiera w ilościach śladowych.Jest najlepszą obecnie na rynku, akceptowaną przez WHO. Co do innych to musze jeszcze poszperać.
Dobrej nocki:)
Ide poleżeć bo Amelka szaleje:)
 
reklama
No i jestem znów w Bydgoszczy... Mąż wrócił z Hiszpanii, miał niezłego fuksa, że puścili jego samolot w te huragany... druga część orkiestry wyleciała ze sporym opóźnieniem, a później jeszcze mieli międzylądowanie we Frankfurcie i koczowali tam prawie do północy....

Jakaś pogubiona jestem na tym nowym forum:crazy:

Moje dziecię w brzuszku trzy dni było bardzo spokojne, ale wreszcie wczoraj po zwycięstwie Justyny się rozbrykała- natychmiast zaczęła trenować styl klasyczny :-D, więc uffff- jestem już spokojna...



agast- gratuluję udanej wizyty :-)
anecznik- a na czym byliście w kinie? Polecasz coś?
cobra- o ja, przy Arenie? to byłam w piątek blisko Ciebie, na Limanowskiego :tak:Serdecznie współczuję sytuacji z mężem i jego "rewelacyjną" rodzinką :wściekła/y:
ewelinka- imię Zosia bardzo mi się podoba, gdyby Piotruś był dziewczynką byłby Zosią ;-) Teraz też rozważaliśmy, ale stanęło na Gosi :tak:
neti- już Cię kiedyś pytałam, jakiej specjalności jesteś? Dobrze wiedzieć jakiego mam znajomego lekarza w regionie ;-)
anajak- nastraszyłaś z tymi szczepieniami... :cool: w każdym razie dałaś do myślenia...
kpi- udanego lotu i odpoczynku :-)
Krakowianko, Gniesho- nadal myślę o Was ciepło i czule... zapaliłam dziś w kościele światełko za Wasze Aniołki....


Tuż przed północą wleciala mi dzisiaj chłturka do zagrania jutro, więc z samego rana jadę do Tucholi :szok:, a później do pracy (prawdopodobnie do 21....) ciężki dzień się szykuje, więc uciekam spać, a Wam życzę miłego dnia i WIOSNY!!!
 
Witam się z rana:-)

Nie zaglądałam na BB w weekend bo byliśmy u Rodziców. Jak zwykle dużo się nazbierało:-)
Ze wszytskich udanych wizyt bardzo się cieszę a za dzisiejsze trzymam kciuki.

Pozmieniało się na forum i tamta wersja bardziej mi się podobała ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Zjem śniadanko i wybieram się dzisiaj do pracy.
Miłego dzionka życzę:-)
 
Witam się i ja z rana,
Tak mi się dobrze spało, że aż szkoda było wstawać, ale mam zamiar dzisiaj iść na chwilkę do pracy, mam nadzieję że w miarę szybko uporam się z tym co mam zrobić i szybciutko wrócę:)
Pozdrawiam was wiosennie:)
I życzę wszystkim miłego dnia.
 
kajdusia

tak tak,przy arenie :D

krakowianko odpisalam :D

strasznie nie podoba mi sie ten nowy wyglad forum,mniej czytelnie jest czy cos.
niesamowicie dzisiaj wieje, zaraz pewnie bedzie padac.a juz tak ladnie bylo,slonko swieciolo,siersciuchy juz sie marcowaly :D bylo czuc wiosne ,a tu lipa.

nie umiem teraz odpisywac i wrocic wstecz,wiec nie pamietam ktora mowila o wyprowadzce od tesciow.. myslalam o tym nie raz,ale problem polega na tym,ze moj maz i ja bedziemy miec w maju przepisane gospodarstwo na nas ;/ poki co tescie daja rade,nie liczac wykopek ziemniaka i zniw...ale tak za pare lat i tak musielibysmy wrocic... bo kto beddzie pracowal na tym polu? podobno prawo jest takie,ze jak rolnik przepissze ziemie np na dziecko,czyli mlodego gospodarza,to mlody dostaje doplate z Unii, a sam stary rolnik idac jednoczesnie na rente czy co tam jest,nie moze juz pracowac ,w polu itd. bo w koncu jest na rencie,i dostaje juz za to pieniadze.
pocieszajace jest to ze mamy tylko swiniaki, kury zyja swoim zyciem, no i hodowle psow.jakbym miala mniec krowy jeszcze ,czy konie to bym zawalu dostala. nie boje sie pracy fizycznej, nie chcialo mi sie uczyc,to teraz bede miec nauczke:)
 
Witam i ja z rana!
Zaraz trzeba się do pracy szykować a wcale się niechce jeszcze bym troche poleżała po śniadanku:tak:Co do tych szczepionek to mam teraz pełno myśli w głowie.
 
witam sie i ja w ten słoneczny jeszcze poranek, chociaż strasznie u nas wieje a na później zapowiadają deszcz mam nadzieję że za bardzo im się ta prognoza nie sprawdzi, ja sie także wyspałam bo ululałam się już po 21, szok nie pamietam kiedy ostatnio tak wcześnie mi sie zdarzyło, planów na dziś jakiś większych brak, pranko juz się robi, później jakiś spacerek a resztę to zobaczymy...
miłego dnia mamusie
 
witajcie
u mnie w Sopocie wieje strasznie, pada deszcz i jest niskie ciśnieie :-( musze przesunąć tuje na balkonie pod ściane bo zaraz je powywraca... musze jechać do Taty do szpitala, jest jeszcze słabiutki ale wychodzi powoli a prostą, potem chcę tez zapisać sie do szkoły rodzenia bo już czas jakoś :-) czeka mnie pracowity dzień a narazie nie chce mi sie wstać z łóżka......miłego dnia Wamżycze
 
ja sie zastanawiam na ta szkola rodzenia ciagle..prawie na przeciwko mojej klatki jest szkola rodzenia,w sobote panie skakaly na pilkach i ogladaly film o porodzie:)mialabym blisko.aale boje sie ceny;/
 
reklama
witam Was porannie:)

nie czytałam Was od południa w piątek:zawstydzona/y: miałam zalatany weekend. później postaram się nadrobić to co napisałyście, bo teraz jem śniadanko i potem na zakupy uciekam.
dziś obudził mnie wiatr:crazy:pogoda masakryczna:wściekła/y:
a wógóle jakoś dziwnie mi na tym forum po zmianie, w pierwszej chwili myśłałam że gdzieś indziej trafiłam:-p
weekend zleciał bo trochę czasu spędziliśmy u moich rodziców bo tata dziś na dłuższy czas, około 2 miesięcy, na delegacje pojechał, na zakupach też byliśmy bo w lodówce i szafkach pustki:p a wczoraj i w sobote na hokej się wybraliśmy:tak:
powiem Wam że coraz ciężej mi się funkcjonuje:-p oj szybko się męczę:laugh2:mąż się ze mnie śmieje, mówi że już wieloryb ze mnie się robi:-D
 
Do góry