reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
ja tez pracuje z dziecmi i to czasem bardzo wykancza
jeszcze siedzenie na tych liliputowych krzeselkach...
chyba jak juz im powiem to bede mogla sobie pofolgowac i chocby przerwe na herbate zrobic bo teraz kiepsko z personelem (choroby) i przerwy nie mam praktycznie zadnej
Kurcze calkiem jakbym siebie slyszala:-).Mam do pytanie do dziewczyn ktore pracuja z dziecmi-kiedy zamierzacie pojsc na L4? Bo niby praca z dziecmi to nie warunki szkodliwe:blink:ale jak pomysle o tych wszystkich grypach zoladkowych, owsikach, rozyczkach itp.... to szczerze mowiac jestem lekko przerazona
 
Witam was wieczorowa pora:tak:
Mnie dzisiaj caly dzien minal na chodzeniu.Maz mial dodatkowy dzien wolny i troche go wykorzystalam:-p.Najpierw oczywiscie zakupy a pozniej do kosciola:-pChcialam juz Dominika zapisac do szkolu katolickiej i z tego co widze zostaly mu jeszcze dwa lata a lista oczekujachych juz calkiem spora:szok::wściekła/y:Jednak poswiecenie z naszej strony jakies musi byc i od przyszlej niedzieli do kosciola angielskiego musimy chodzic na msze:szok: Zastanawiam sie tylko w jaki sposob bede sie modlic jak wiem tylko jak jest Bog i Jezus Chrystus po angielsku:zawstydzona/y:Ale co sie nie robi dla dzieci:-D
Widze ze niektore z was juz ubrania ciazowe zaczynaja nosic:tak:Ja narazie jeszcze mieszcze sie w swoje stare ubrania Z dominikiem do 5 miesiaca nie potrzebowalam ciazowych .Nawet sukni slubnej nie musialam przerabiac:-D:-p.
Co do forum zamknietego tez jestem za tym:tak:.
 
hej Mamusie! Czy miewacie bóle głowy? bo systematycznie raz w tyg tak potworny, że nie funkcjonuję... dobrze że moje chłopy dają sobie radę sami :)
 
aniszo dzisiaj mnie tak strasznie boli głowa że chyba zaraz pójdę spać żeby tylko pokonać ból...
Kartoteks super by było! Bliźniaki to świetna sprawa, też bym chciała;-):-D
Kama83 też nie musiałam przerabiać sukni,a byłam w 5 m-cu:-) Ale trochę mi zostało po poprzedniej ciąży i teraz pewnie już nie będzie tak łatwo:-)
 
reklama
Do góry