reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
czarna wiedzma normalnie jestem pod wrażeniem Twojego postu, to wygląda co najmniej jak początek książki: Porady dla Kobiet w ciąży :-D:-D:-D
Przepraszam, że się tak rozpisałam:sorry2: ale jakoś te 40 stron musiałam nadrobić:-D A wierz mi że to i tak mało jak na moje możliwości ;-) A jak na złośc magisterki jakoś nie chce mi się pisać :-D:-D:-D
 
anecznik - pewnie, że zdrówko małej najważniejsze, ale miałam nadzieję, że może jednak buźkę nam pokazała :-D ale w sumie jeszcze zdążymy sie na te śliczności w życiu napatrzeć :-D:tak::tak:
 
A jak na złośc magisterki jakoś nie chce mi się pisać :-D:-D:-D

To samo mi :-( Pewnie do poniedziałku nawet jej nie ruszę a potem będę mieć do siebie pretensje że tyle czasu zmarnowałam :wściekła/y: Tak to jest jak się wszystko na ostatnią chwilę odkłada.

kreatorka najważniejsze że buźkę widziałam i mam ten obraz w głowie :-)

Przeszłam się przez cały oddział patologii ciąży i aż szok ile tam dziewczyn jest, na szczęście widziałam same w bardzo zaawansowanej ciąży :-)
 
Ostatnia edycja:
Anecznik - najważniejsze, ze z malutką wszystko w porządku, a do płci się przyzwyczaicie szybciutko:tak: jak reaguja w rodzinie na to, gdy mówicie, ze nie znacie płci??? - bo my naprawdę nie znamy a pytań i nacisków o płeć mam juz powyzej nosa - czy innym tak trudno uwierzyć, że można nie wiedzieć:confused:

Czarna Wiedźmo - szacunek pełen za powyzszego posta - czy Ty to gdzieś zapisujesz??? po tak szczegółowej odpowiedzi jestem pod ogromnym wrażeniem:tak: i dziękuję za dobre słowo:-)
 
To samo mi :-( Pewnie do poniedziałku nawet jej nie ruszę a potem będę mieć do siebie pretensje że tyle czasu zmarnowałam :wściekła/y: Tak to jest jak się wszystko na ostatnią chwilę odkłada.
Oj znam ten ból:tak:Też mam postanowienie zaczęcia w poniedziałek i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam tez plan zakończenia do kwietnia, bo ja tylko do końca lipca moge się obronić, potem czekają mnie róznice programowe a wiem że tych już by mi się nie chciało wyrównywać, tym bardziej że bobek będzie już na świecie. Może się jakoś wzajemnie będziemy motywować??:happy2:
A z ciekawości - co studiujesz??
 
Czarna Wiedźmo - szacunek pełen za powyzszego posta - czy Ty to gdzieś zapisujesz??? po tak szczegółowej odpowiedzi jestem pod ogromnym wrażeniem:tak: i dziękuję za dobre słowo:-)
Hihihihi prawdę mówiąc zapisuję, ale tylko nicki żeby mi się nie pomajtały, bo często macie podobne, a wiadomości zapamiętuję, zwłaszcza jeśli pochodzą od tych które często pisują.:-D
 
anecznik-gratuluje córci ja już niemoge się doczekać piątku może wkońcu się dowiem kto u mnie siedzi w brzuchaczu!
A ja siedze u teściów i odpoczywam po obiadku bo strasznie się najadłam!
 
reklama
Kobietki jeżeli któraś chce oddać 1 % podatku to bardzo proszę:)
To jest córeczka mojej kuzynki, oficjalna strona:
Wiktoria Surowiec
ZA KAZDE WSPARCIE DZIEKUJE!!!
 

Załączniki

  • 8c99ac9a4b.jpg
    8c99ac9a4b.jpg
    53,5 KB · Wyświetleń: 12
Do góry