reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kochaniutkie ja tak tylko na 2 sekundy,
później zajrzę na dłużej to poczytam co i jak
na razie muszę się pochwalić że od wczoraj czujemy niesmiałe kopniaczki maluszka, za to dzisiaj już rozszalał się na dobre i jak na małego mężczyzn przystało to są juz solidne kuksańce, nawet nie wiecie jak bardzo jestem szczęśliwa:-)

gratuluje, cudowne uczucie:tak:

A my właśnie rozpakowaliśmy wózek. Ale się ciesze. Masakra. Jeszcze 4 miesiące musi stac.

super, pochwal się wózeczkiem:tak:
 
No to ja uciekam leżeć dalej, nie wiem czy jeszcze dziś zajrzę, pewnie już mi sie nie będzie chciało jak będę się nadal tak czuła:-(
Dobrej nocki dziewczyny wam życzę :-D
 
paula24211 - Ty też masz już dużo dla malucha!, ja z zakupami czekam do końca remontu i wtedy sobie poszaleje ...


no ale juz sie powstrzymuje czasem mogłabym mase rzeczy kupic czekam jeszcze na paczke z artykułami i butelki tez kupilam i czekam na kuriera

no my tylko wytapetujemy na nowo pokoj a wiosna ruszamy z budowa domu
:tak::tak::tak:
 
paula24211 - ja też dzisiaj jakoś się czuje nie wyraźnie :no: od 12 boli mnie głowa i nie chce przejść, a temperaturę mam 37,2 :-( na rozpaloną głowę troche pomogły kompresy zimne, a tak to herbatkę z miodem i cytryną popijam i nigdzie dziś się nie ruszałam, chociaż powinnam parę spraw załatwić, liczę, że już jutro będzie nam lepiej :tak:


no ja tez tylko bylam raz w sklepie tez siedze w domku jutro tez najchetniej bym nigdzie nie wychodzila ale jest sprawa w sądzie w sprawie naszego wypadku i zastanawiam sie czy isc czy nie:baffled: i to jeszcze w moje urodziny nie mieli kiedy:no::no::no: mam nadzieje ze wyrok bedzie pomyslny chociaz:-D


ja juz wykąpałam sie i zmykam dziewczyny do łóżeczka życze Wam kolorowych snów i miłego wieczorku wszystkim
 
Witam,

a ja się pochwalę że będziemy mie córeczkę na 90% tak powiedział nam wczoraj lekarz :) Iga ma się świetnie ma już prawie 350 g. i jest tydzień starsza niż na suwaczku. Kopniaki czuję już ze 2 tygodnie ale chyba przy drugim dziecku szybciej się je odczuwa.

Mnie też pogoda dzisiaj dobija cały dzień leżakuję.

Pozdrawiam
Basia
 
No i jestem już po badaniach - wyniki ładne, maluszek rozwija się prawidłowo, wszystkie wymiary ma w normie. I raczej wady rozwojowe Mu nie grożą. Z markerów w 2 trymestrze ma niestety obecny jeden - nazywa się to ognisko hiperechogenne - i jest to tzw. biały punkt w serduszku - to takie niewielkie zwapnienie, u naszego maleństwa umiejscowione na zastawce trójdzielnej. Na szczęście pan doktor powiedział, że to nie jest nic, czym mamy się przejmować, tylko sprawdzić po 26 tygodniu co się z tym dalej dzieje - w poniedziałek mam wizytę u swojego lekarza, więc mam kolejny powód do zamęczania Go pytaniami - jakoś Mu bardziej ufam:sorry2:

zaraz nadrobię, co pisałyście, bo nic nie czytałam:sorry2:
 
paula24211 - jak fajnie z tymi ciuszkami - ja bym chyba cały czas je oglądała i układała :-D

życzę zatem pomyślnych wiatrów na sprawie ...

i żeby szybko wiosna była!

SIABA - gratuluję córeczki!
czyli w czerwcu kobietki górą!

Andzia_S - super wiadomości! trzymamy kciuki żeby ta plamka sobie poszła precz!
 
siaba,andzia-super że maluszki zdrowo sobie rosną!
A ja wróciłam z zebrania od starszej córci jak zwykle poddenerwowana co z jej zachowaniem się zrobiło w tym gimnazjum to ja całkowicie już niewiem:no:
Spać się chce że ojej oglądałam przed chwilą w telewizji że takiego dużego spadku ciśnienia jak dziś to nie było od 15 lat i stąd złe dzisiejsze samopoczucie.
 
reklama
Do góry