reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
zdec dziekuje za napisanie Twojej historii jeszcze raz...Jak już kilka dziewczyn napisało dobrze że nie ukrywasz tego co przeżyłaś bo może właśnie dzięki Tobie jakieś dzieciątko będzie miało szanse dzięki naszym czujnościom po tym co Cie spotkało...A w Polsce jest niestety bardzo wiele takich przypadków....Dlatego Twoja opowieść jest bardzo przykra ale dla wielu z nas jest przestrogą że to My mamy majlepiej czujemy co się dzieje...I tym razem na pewno Twoja córeczka będzie duża i zdrowa:tak: A dla twojego aniołka zapalam świeczkę...
[*] i żeby już żadna taka historia nie miała miejsca...
 
Kochaniutkie ja tak tylko na 2 sekundy,
później zajrzę na dłużej to poczytam co i jak
na razie muszę się pochwalić że od wczoraj czujemy niesmiałe kopniaczki maluszka, za to dzisiaj już rozszalał się na dobre i jak na małego mężczyzn przystało to są juz solidne kuksańce, nawet nie wiecie jak bardzo jestem szczęśliwa:-)
 
Kochaniutkie ja tak tylko na 2 sekundy,
później zajrzę na dłużej to poczytam co i jak
na razie muszę się pochwalić że od wczoraj czujemy niesmiałe kopniaczki maluszka, za to dzisiaj już rozszalał się na dobre i jak na małego mężczyzn przystało to są juz solidne kuksańce, nawet nie wiecie jak bardzo jestem szczęśliwa:-)

To super:-):-) Tak wam zazdroszczę tych kuksańców:-)
 
a ja nie mam na nic sily:-:)-:)-:)-(

jeszcze do tego zaczyna mnie bolec tak glowa ze masakra czuje sie jaks taka rozpalona wszystko pulsuje mi głowa :szok: jakby mnie jakies choróbsko brało:no::no::no::no:

to juz trzeci raz w ciazy:szok:

magdalena- gratuluje kupna sukienki
zdec-wstrząsająca historia zabiłam byłam kazdego lekarza az ta opieka
 
A my właśnie rozpakowaliśmy wózek. Ale się ciesze. Masakra. Jeszcze 4 miesiące musi stac.

super!!!!!

tez z checia juz bym kupiła ale za bardzo nie mamy go gdzie postawic:no: i tak mam juz cała komode i pół szafki ciuszków dla maluszka i łóżeczko wanienkę hi hi troche pampersów a remont jak czekał tak czeka he he:-D:-D:-D
 
eagle - super, gratuluję!
też bym już chciała poczuć ... a to jeszcze pewnie chwilka

emalia82 - ale fajnie!jaki wózeczek wybraliście? pewnie juz pisałaś ...
szybko zleci i bedziesz dzidziusia w nim woziła :-)

paula24211 - Ty też masz już dużo dla malucha!, ja z zakupami czekam do końca remontu i wtedy sobie poszaleje ...
 
eagle - gratuluje kopniaczków :tak::-D
paula24211 - ja też dzisiaj jakoś się czuje nie wyraźnie :no: od 12 boli mnie głowa i nie chce przejść, a temperaturę mam 37,2 :-( na rozpaloną głowę troche pomogły kompresy zimne, a tak to herbatkę z miodem i cytryną popijam i nigdzie dziś się nie ruszałam, chociaż powinnam parę spraw załatwić, liczę, że już jutro będzie nam lepiej :tak:
 
reklama
Dziewczyny, to lećcie do łóżeczka się wygrzewać!

A ja mam słówko do Was z innym tematem.

Na innym wątku jest dziewczyna o imieniu Maryla, która 2 miesiące temu otworzyła sklep z ciuszkami i rzeczami dla dzieci ...
Jesteśmy teraz przed zakupami, więc może wesprzemy naszą koleżankę - forumkowiczkę???

Wymyśliłyśmy, że jeśli bedziecie chciały coś kupić dla swoich maluchów - i macie wybrany model (a także jeśli nie) - piszecie do niej na GG lub mail a ona Wam odpowie, czy ma coś takiego i w jakiej cenie.

Może dostaniemy lepsze ceny niż np. w sklepach?

Oczywiście to tylko pomysł i prośba, dla chetnych ;)

a poniżej podaję kontakt:
GG 3793335
i mail: sklepmwalczak@gmail.com

podajcie tylko, że jesteście z Czerwcówek z BB ;)


I wkleję też kontakt do naszych zakupowych linków.
 
Do góry