reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

To bardzo przykre... tym bardziej że to już była według mnie zaawansowana ciąża :(

Dlatego dziewczyny trzeba walczyć. Nie można wierzyć że lekarze coś zrobią i że są najmądrzejsi na świecie (chociaż oni za takich się uważają).
Im jest wszystko jedno czy jedno dziecko się urodzi czy nie, a dla nas to całe życie.
W moim wypadku zabrakło właśnie lekarza, który by podjął decyzję o cesarskim cięciu. Bo być może Julcia byłaby teraz z nami ważyła dokładnie 1325g i miała 42cm. Miała szanse żyć, tylko lekarze ją jej pozbawili.
Ja wtedy byłam młoda i głupia i wierzyłam w to co mówili, że będzie dobrze, że przejdzie, już nigdy im nie uwierzę w takie brednie.

Gratulacje iwka:-):-) Normalnie 2w1:-) I rocznica ślubu i urodzinki:-):-)
 
reklama
Jeszcze raz dziękuje wam wszystkim za gratulacje:tak:
Koriander - babcie w szoku, jednak najbardziej chyba mój tato, bo ma 2 córki i na wnuka liczył, ale myślę, ze co się odwlecze to nie uciecze:tak:, i jak mu mama powiedzaala to on na " a co się stało z jajeczkami?,hihi:-D. Widze, ze remont postepuje, my tez wykulismy sciane i mamy otwartą kuchnie, dzieki temu zrobilo sie troche wiecej miejsca:tak:
Gosiu*** -myśle, ze twoje wyniki sa w normie ja cały czas mam leukocyty na poziomie 1-3, raz tylko mialam na poziomie 11-13 i wtedy już musialam bracv Urosept, ale skonsultuj z lekrzem dla pewnosci:tak: Zycze też dużo zdrowka dla Wojtusia, ma takie pięknie imie:tak:
iiwka - najserdeczniejsze zyczenia dla WAS, jak najwiecej lat w milosci, zgodzie z waszymi dzieciaczkami:-D
zdec - twoja historia jest wstrzasajaca:wściekła/y::wściekła/y:, podziwiam Cie, mogę sie tylko domyślać ile to sil musiało was kosztować, ale coreczka powrócila do was bardzo szybko i teraz musi już być dobrze:tak:. Moj aniołek tez wrocil szybciutko, czasami zagladam na wątek marcoweczek:zawstydzona/y:, ale tak musiało być i wierze, że teraz jesteśmy silniejsze:tak:
 
Gosiu na leukocyty norma jest 0-5 a erytrocyty 0-3, wiec miescisz sie w normie:blink: najlepiej skonsultuj z ginkiem przy nastepnej okazji, bo ja tez wg danych z internetu to pisze a nie wiem jak to sie ma np do kobiet w ciazy.
A ile dni synka trzyma ta choroba? Moze to trzydniowka?

We wtorek mam wizytę to się dowiem:tak:a mały od niedzieli taki:-(miał temp. potem nie mial i zaczął mi utykac na lewą nóżkę:szok:nie wiem czy to nie zapalenie stawu biodrowego, czytałam o tym trochę...a on niedawno miał infekcję moze to powiklanie po niej??? Żeby się juz do tej lekarki dodzwonić...
 
To już przysięgam że więcej jej nie napiszę!! Bo nie chcę zasmucać forum!
kochany gluptasku, zabraniam uzywac slowa "zasmiecanie" !! Dobrze ze sie z nami ta historia dzielisz

o zle przeczytalam...

We wtorek mam wizytę to się dowiem:tak:a mały od niedzieli taki:-(miał temp. potem nie mial i zaczął mi utykac na lewą nóżkę:szok:nie wiem czy to nie zapalenie stawu biodrowego, czytałam o tym trochę...a on niedawno miał infekcję moze to powiklanie po niej??? Żeby się juz do tej lekarki dodzwonić...
Oj to rzeczywiscie juz troche trwa, infekcje moga sie przeniesc na stawy (tak jest czesto po anginach), no niech sie ta lekarka w koncu zglosi :baffled:

babcie w szoku, jednak najbardziej chyba mój tato, bo ma 2 córki i na wnuka liczył, ale myślę, ze co się odwlecze to nie uciecze:tak:, i jak mu mama powiedzaala to on na " a co się stało z jajeczkami?,hihi:-D. Widze, ze remont postepuje, my tez wykulismy sciane i mamy otwartą kuchnie, dzieki temu zrobilo sie troche wiecej miejsca:tak:
dokladnie, co sie odwlecze to nie uciecze :-D:-D Niech nam zdrowo bobaski rosna i sie nie spiesza!
 
Dlatego dziewczyny trzeba walczyć. Nie można wierzyć że lekarze coś zrobią i że są najmądrzejsi na świecie (chociaż oni za takich się uważają).
Im jest wszystko jedno czy jedno dziecko się urodzi czy nie, a dla nas to całe życie.
W moim wypadku zabrakło właśnie lekarza, który by podjął decyzję o cesarskim cięciu. Bo być może Julcia byłaby teraz z nami ważyła dokładnie 1325g i miała 42cm. Miała szanse żyć, tylko lekarze ją jej pozbawili.
Ja wtedy byłam młoda i głupia i wierzyłam w to co mówili, że będzie dobrze, że przejdzie, już nigdy im nie uwierzę w takie brednie.

Gratulacje iwka:-):-) Normalnie 2w1:-) I rocznica ślubu i urodzinki:-):-)

Zgadzam się z Tobą !!!Nie możemy ufać lekarzom jak Bogu, bo oni, choć się nie przyznają, ale też się mylą!!!
To bardzo smutna historia, ale daje nam wszystkim namacalny dowód, żeby ufać w pierwszej kolejności sobie!!!Nawet po urodzeniu dziecka.Wiele moich koleżanek chciało mieć cesarkę, bo czuły, że coś będzie nie tak, i miały rację, dzieci rodziły się podduszone przez pępowinę i tak cc.
Nie wiem dlaczego piszecie, o wcześniejszym porodzie, trzeba myśleć pozytywnie przynajmniej do 38 tygodnia mamy wytrzymać i koniec.Wyjątkiem jest ewus ale to inna historia, choć moja koleżanka urodziła w 37-38 tyd. bliźniaki:-):-):-)
 
Zdec - a ja chce podziękować, ze opisałaś swoją historię. Przeczytałam ją po raz pierwszy, a nie zdawałam sobie sprawy, że coś takiego może się wydarzyć (przez zwykłe olewanie pacjentów). Jest to przerażające...ale przynajmniej wiemy co robic, jakby cos takiego sie przytrafiło (odpukuje, odpukuje, odpukuje,.....).
 
reklama
czesc dziewczyny ja jakos bez sił ostatnio:(

karo- sliczny filmik
Gosiu gratuluje malutkiej
moja wizyta w poniedziałaek i nie moge sie przez to chyba na niczym skupic a w weekend znowu egzaminy:wściekła/y::wściekła/y::no::no:

chyba nie dam rady nic nie umiem do dnia dzisiejszego zmusiłam sie tylko dzisiaj do zrobienia scenariusza babce :-(
 
Do góry