reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

mam nadzieję, że tym razem sie uda :-)
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 31
reklama
aneczik trafiłas 100%:-D:-D jestem strasznie podekstytowana, bo takie wiesci że:szok::szok:
A więc jestem po badaniu i mój Wojtuś okazał się Majeczką:tak::tak:, jesteśmy jeszcze w takim szoku, będzie córeczka:-):-) w sumie nie nastawiałam się, ąz tak bardzo, bo płec była okreslona bardzo cwzesnie więc liczylam się z pomyłka. A powiem wiem ze na początku przeczuwalam, że to dziewczynka, ale mówilam, ze pewnie będzie chlopiec. Mała ma wszystkie wymiary idealne na 22 tyg:-D:-D, waży 454 g. Niestety nie chciała pokazać twarzy była cały czas odwrócona, za to pomogłam poogladac jej kark i uszy:)) zatam jakość zdjecia nie bedzie dobra, ale wam zaraz pokaze:tak:
Jestem bardzo szcześliwa, że wsyzstko ok:-D:-D
Pytałam o zgagę i gin powiedzial, że rennie mogę brac bo to tylko wapno, a jak by mi mocniej dokuczała to mi przepisze cos mocniejszego.
Kajdusiu prosze Cie o zmianę na liscie czerwcóweczek:-D z Wojtusia na Maję. Mąz mówi, że potrzebuje parę godzin, zeby się przestawic, hhiiih:tak:
Najważniejsze, że zdrowiutka, jej wymiary to:
Bicie serduszka - 149/min
BDP - 53 mm
HC-168 mm
AC 168 mm
FL 37mm
Waga 454 g
Afi 10

To na tyle zaraz jakieś zdjątko wrzuce:tak:
A sprawdziło Ci się z kalendarzem chińskim??
 
aneczik trafiłas 100%:-D:-D jestem strasznie podekstytowana, bo takie wiesci że:szok::szok:
A więc jestem po badaniu i mój Wojtuś okazał się Majeczką:tak::tak:, jesteśmy jeszcze w takim szoku, będzie córeczka:-):-) w sumie nie nastawiałam się, ąz tak bardzo, bo płec była okreslona bardzo cwzesnie więc liczylam się z pomyłka. A powiem wiem ze na początku przeczuwalam, że to dziewczynka, ale mówilam, ze pewnie będzie chlopiec. Mała ma wszystkie wymiary idealne na 22 tyg:-D:-D, waży 454 g. Niestety nie chciała pokazać twarzy była cały czas odwrócona, za to pomogłam poogladac jej kark i uszy:)) zatam jakość zdjecia nie bedzie dobra, ale wam zaraz pokaze:tak:
Jestem bardzo szcześliwa, że wsyzstko ok:-D:-D
Pytałam o zgagę i gin powiedzial, że rennie mogę brac bo to tylko wapno, a jak by mi mocniej dokuczała to mi przepisze cos mocniejszego.
Kajdusiu prosze Cie o zmianę na liscie czerwcóweczek:-D z Wojtusia na Maję. Mąz mówi, że potrzebuje parę godzin, zeby się przestawic, hhiiih:tak:
Najważniejsze, że zdrowiutka, jej wymiary to:
Bicie serduszka - 149/min
BDP - 53 mm
HC-168 mm
AC 168 mm
FL 37mm
Waga 454 g
Afi 10

To na tyle zaraz jakieś zdjątko wrzuce:tak:

Moje grattulacje i cieszę się że z dzidzią wszystko ok :tak::tak::tak:.
Ale dzidzia Ci niespodziankę zrobiła :-)
 
Gratulację gosiagro! Wspaniałe informacje!:-):-)
Uśmiałam się z tej zamiany Wojtusia na Majeczkę:-D:-D
Jednak jesteś najlepszym dowodem, że w 13tyg lekarz nie jest w stanie określić płci. Wygląda na to że raczej wtedy strzelał niż już coś faktycznie widział:-):-)
I jaka duża już Majeczka, pół kilograma szczęścia:-):-)

Witaj arla wśród czerwcóweczek!
 
reklama

a na ktory patrzę wiek? Bo we wrzesniu (m-c poczecia) mialam 26 lat a za miesiac skonczyłam 27 lat. Jezeli patrze na 26 lat to zgadza się i dziewczynka, jezeli 27 to chłopiec.

Dzieki wielkie dziewczyny:) no własnie chyba strzelał, choc ja niby na tym obrazie 3d wtedy tez widziałąm, że cos wystawało między nogami, ale te narządy chyba w tym okresie są bardzo podobne. Najważniejsze, że zdrowe, tak samo cieszylibysmy sie z chlopca i dziewczynki, jedyne to teraz sie przestawic, dobrze ze mala od niedawno słyszy to juz zdarzało nam się mówic do brzuszka po imieniu:), mam nadzieje, ze wybaczy:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry