reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
:-D:-D w sumie racja, ale miałam ważny powód, a nawet dwa :-D:-D
1. Siikkkuuuuu :-p
2. Jeeeeśśśććććc :-D

Już sie nie mogę doczekać, aż będzie piątek i moje usg :-D ale coś chyba nie od wszystkich dotarły wiadomości po wizytach?
 
po zabawie z córą jakaś głupawka mnie dopadła i właśnie zaczęłam sobie wyobrażać człowieka z włosami rosnącymi wszędzie i w zastraszającym tempie,:-)
taka małpka zarośnięta w kilka sekund

A był kiedyś taki film , chyba FUTRO???? z Nicole Kidman i Roberten Downey Jr

nigdzie nie znalazłam, że nie można ...
a po drugie chodzę do swojej kosmetyczki od lat i ona te zabiegi ciężarnym wykonuje od lat ... i nigdy się nikomu nic złego nie stało ...
mówiła, ze do tego stopnia, że kobiety przychodzą tuż przed porodem żeby ominąć golenie na porodówce ... i ona tak juz rozpoznaje brzuchy, że mówi kiedy zaczną rodzić ... :-)
to prawda boli ale za to spokój na dłużej i włosy juz nie te .... chociaż teraz to mi wszędzie rosną jak oszalałe ...
Dobrze wiedzieć, bo ja mam już dosyć męczenia się z maszynką.:-p
A mi właśnie kiepsko rosną z czego bardzo się cieszę :tak: i wogóle chyba lepiej wyglądam w ciąży niż normalnie. Cera czyściutka, włośny błyszczącei wogóle się nie przetłuszczają :-):-):-):-)

A czy wy farbujecie włosy???Bo mi mój M zabranił:-(

Witam Dziewczyny,

jestem Tu pierwszy raz i mam nadzieję, że mnie przygarniecie:-D,

Jestem w 21 tygodniu ciąży - pierwszej i czekam na mojego cudownego synka :-D

witamy, witamy i do rozmowy zapraszamy :-)
 
Ostatnia edycja:
Witamy :-D

Właśnie zadzwoniłam do mojego ginekologa, żeby potwierdzić jutrzejsze badanie połówkowe USG i przełożył mi je na sobotę :-(
Zapomniałam się zapytać czy dla pewności w piątek też zadzwonić, więc nie będę już dzwonić bo pewnie znowu by przełożył i pójdę "bez zapowiedzi". Tyle czekania byle do środy a teraz byle do soboty :-) Dobrze że w tym tygodniu bo za tydzień to miałabym do wyboru USG albo ślub :-D

Jakiego używacie kremu do depilacji??

to jesteśmy juz w trójkę na sobote, a my będziemy podwójnie świętować bo to nasz wieczór panienski;-), ja mam wizyte u gina na 19. a potem idziemy imprezować. Jak sie dowiemy ze wsyztko ok i poznamy plec, to bedzie podwojne oblewanie:-D

ja uzywam kremu firmy eveline

witaj arla w naszym gonie
 
A był kiedyś taki film , chyba FUTRO???? z Nicole Kidman i Roberten Downey Jr


Dobrze wiedzieć, bo ja mam już dosyć męczenia się z maszynką.:-p
A mi właśnie kiepsko rosną z czego bardzo się cieszę :tak: i wogóle chyba lepiej wyglądam w ciąży niż normalnie. Cera czyściutka, włośny błyszczącei wogóle się nie przetłuszczają :-):-):-):-)

A czy wy farbujecie włosy???Bo mi mój M zabranił:-(
Ja farbuję ale ciężko mi łapię:(Mam czarne a farbuję na blond jasny odrost juz po tygodniu:(
 
A czy wy farbujecie włosy???Bo mi mój M zabranił:-(

Farbuję :-) tzn farbowałam bo jak siedzę w domu to nie mam motywacji :-) ale pewnie gdyby mój mąż przeczytał chodź jedno złe zdanie na temat farbowania w ciąży to by się skończyło :-)

Myślicie że lody przy dość silnie bolącym gardle to bardzo zły pomysł czy tylko zły?? Kiedyś jadłam lody jako środek znieczulający :-D

magdalena79 a jeśli na USG wyjdzie że będzie dziewczynka to grono panienek na wieczorze panieńskim się powiększy :-D
 
Ostatnia edycja:
Farbuję :-) tzn farbowałam bo jak siedzę w domu to nie mam motywacji :-) ale pewnie gdyby mój mąż przeczytał chodź jedno złe zdanie na temat farbowania w ciąży to by się skończyło :-)

Myślicie że lody przy dość silnie bolącym gardle to bardzo zły pomysł czy tylko zły?? Kiedyś jadłam lody jako środek znieczulający :-D
Ja wczoraj jadłam:)Rolade lodową:)a jestem przeziębiona fest i powiem Ci, że przynajmniej mnie gardło nie boli już;)
 
reklama
Pewnie jest strasznie podekscytowane i zdaje relacje najbliższym :-D Na nas też przyjdzie kolej :-D

aneczik trafiłas 100%:-D:-D jestem strasznie podekstytowana, bo takie wiesci że:szok::szok:
A więc jestem po badaniu i mój Wojtuś okazał się Majeczką:tak::tak:, jesteśmy jeszcze w takim szoku, będzie córeczka:-):-) w sumie nie nastawiałam się, ąz tak bardzo, bo płec była okreslona bardzo cwzesnie więc liczylam się z pomyłka. A powiem wiem ze na początku przeczuwalam, że to dziewczynka, ale mówilam, ze pewnie będzie chlopiec. Mała ma wszystkie wymiary idealne na 22 tyg:-D:-D, waży 454 g. Niestety nie chciała pokazać twarzy była cały czas odwrócona, za to pomogłam poogladac jej kark i uszy:)) zatam jakość zdjecia nie bedzie dobra, ale wam zaraz pokaze:tak:
Jestem bardzo szcześliwa, że wsyzstko ok:-D:-D
Pytałam o zgagę i gin powiedzial, że rennie mogę brac bo to tylko wapno, a jak by mi mocniej dokuczała to mi przepisze cos mocniejszego.
Kajdusiu prosze Cie o zmianę na liscie czerwcóweczek:-D z Wojtusia na Maję. Mąz mówi, że potrzebuje parę godzin, zeby się przestawic, hhiiih:tak:
Najważniejsze, że zdrowiutka, jej wymiary to:
Bicie serduszka - 149/min
BDP - 53 mm
HC-168 mm
AC 168 mm
FL 37mm
Waga 454 g
Afi 10

To na tyle zaraz jakieś zdjątko wrzuce:tak:
 
Do góry