reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Aż głupio się pytać, ale przed każdą wizytą golicie się na zero (tak jak do porodu) czy tylko tyle na ile żeby z majtek nic nie wystawało?? :zawstydzona/y: Pamiętam że kiedyś ogoliłam się kompletnie na zero(na przedszkolaka :-) ) to mnie ginekolog opieprzył, że te włosy to po coś tam są i tak to łatwiej się jakiegoś zakażenia nabawię.


Właśnie spojrzałam że lutówki też zaczynają się rozpakowywać :-D

Ja golę tylko tam w środku, tzn na wargach. Z przodu zawsze zostawiam mojego "jeżyka". Włosy są tam dobre bo zabezpieczają przed "schodzeniem" bakterii w dół.

Ciekawe jak u gosiagro wizyta. Coś się dzisiaj nie odzywa, a miała mieć 3D.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Dziewczyny,

jestem Tu pierwszy raz i mam nadzieję, że mnie przygarniecie:-D,

Jestem w 21 tygodniu ciąży - pierwszej i czekam na mojego cudownego synka :-D
 
Witamy :-D

Właśnie zadzwoniłam do mojego ginekologa, żeby potwierdzić jutrzejsze badanie połówkowe USG i przełożył mi je na sobotę :-(
Zapomniałam się zapytać czy dla pewności w piątek też zadzwonić, więc nie będę już dzwonić bo pewnie znowu by przełożył i pójdę "bez zapowiedzi". Tyle czekania byle do środy a teraz byle do soboty :-) Dobrze że w tym tygodniu bo za tydzień to miałabym do wyboru USG albo ślub :-D

Jakiego używacie kremu do depilacji??
 
Hej. Kurde,tak fajnie mi sie spalo,choc z wieczora zasnac nie moglam,a rano w 'Dzien dobry tvn' uslyszalalm,ze nie ma bezpieczniej dla plodu dawki alkoholu...wypilyscie cokolwiek podacz tych miesiecy? ja wlasnie sobie podliczylam no i wyszlo,ze wypilam kilka'Karmi', mala lampke szampana...kiedy dowiedzielismy sie o plci... i na sylwestra, no wzielam jakiegos lyczka od meza piwka,jak mi tak strasznie sie zachcialo :)ale taka ilosc chyba nie powinna zaszkodzic drastycznie,co?
Osobiście sądzę, że nie zaszkodzi, aczkolwiek jestem całkowitą abstynentką, więc nic w ciąży nie piłam :-)

Witam kochane.
Mnie też interesuje, czy obraz 3D jest cały czas podczas badania, czy tylko na chwilkę?
Włącza lekarz później jak już zrobi wszystkie pomiary :-)


Witam Dziewczyny,

jestem Tu pierwszy raz i mam nadzieję, że mnie przygarniecie:-D,

Jestem w 21 tygodniu ciąży - pierwszej i czekam na mojego cudownego synka :-D
Witamy serdecznie :-D

O matko, ale się objadłam :szok: a chciałam wam powiedzieć, ze położyłam się o 15 na pół godzinki i wstałam o 18 :-D
 
reklama
Do góry