reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

a na ktory patrzę wiek? Bo we wrzesniu (m-c poczecia) mialam 26 lat a za miesiac skonczyłam 27 lat. Jezeli patrze na 26 lat to zgadza się i dziewczynka, jezeli 27 to chłopiec.

Dzieki wielkie dziewczyny:) no własnie chyba strzelał, choc ja niby na tym obrazie 3d wtedy tez widziałąm, że cos wystawało między nogami, ale te narządy chyba w tym okresie są bardzo podobne. Najważniejsze, że zdrowe, tak samo cieszylibysmy sie z chlopca i dziewczynki, jedyne to teraz sie przestawic, dobrze ze mala od niedawno słyszy to juz zdarzało nam się mówic do brzuszka po imieniu:), mam nadzieje, ze wybaczy:)
Czyli się zgadza:)
 
reklama
gosiagro-Ale też się uśmiałam niezła zamiana ja identycznie miałam z moją Marysią w 22 tyg okazało się że nie synuś tylko córcia dlatego teraz dowiem się dopiero w 20.Ale już duża babka gratuluje!
anecznik -ja tam cały czas na zero od paru lat już się tak prayzwyczaiłam że nie potrafie inaczej a gin nic na to nie mówił.
arla -witaj!
nemezizaki-ja farbuje włoski w ciąży mam nadzieje że to nie zaszkodzi.
Aja zrobiłam sobie całą miche kapusty kiszonej z jabłkiem cebólką i troszke oliwki i zajadam kapuchy było prawie kilo a już niewiele zostało:szok:ale pocieszam się że to nie tuczące hi hi
 
o jak wesoło dzisiaj na forum:-):-D ja przebimbałam cały dzień, mąż jak wrócił z pracy zjadł obiad i zaraz zabrał Patryka i psa i gdzieś pojechali, jeszcze ich nie ma wiec pewnie świetnie się bawią:-) a ja dziś oddałam się błogiemu lenistwu, wyłączyłam komputer, telefon i po prostu się zrelaksowałam na maxa....muszę tak robić częściej

gosiagro- ale z Ciebie czarodziejka, zrobić z synka córeczkę:-D:-D tylko zmień sobie suwaczek, bo jeszcze się Majeczce odwidzi i znów będzie Wojtusiem:-D:-D

witam nową czerwcową mamusię
 
gosiagro gratuluję dorodnej i zdrowej córeczki:-)dziękuję za informacje na temet leku na zgagę:tak:

arla śliczny bobasek, teraz napewno większy...:-D
 
Aż głupio się pytać, ale przed każdą wizytą golicie się na zero (tak jak do porodu) czy tylko tyle na ile żeby z majtek nic nie wystawało?? :zawstydzona/y: Pamiętam że kiedyś ogoliłam się kompletnie na zero(na przedszkolaka :-) ) to mnie ginekolog opieprzył, że te włosy to po coś tam są i tak to łatwiej się jakiegoś zakażenia nabawię.
no ja własnie nigdy do gina nie goliłam się na "łyso" i teraz się będę zastanawiac;-) - ale skoro Ciebie opieprzył to chyba nie ma sensu:zawstydzona/y:
Witam Dziewczyny,
jestem Tu pierwszy raz i mam nadzieję, że mnie przygarniecie:-D,
Jestem w 21 tygodniu ciąży - pierwszej i czekam na mojego cudownego synka :-D
Witaj wśród Czerwcowych Mam:-)
aneczik trafiłas 100%:-D:-D jestem strasznie podekstytowana, bo takie wiesci że:szok::szok:
A więc jestem po badaniu i mój Wojtuś okazał się Majeczką:tak::tak:,
Gosiagro - gratuluję - niezła niespodzianka od Córci:-)
 
nie wyobrażam sobie inaczej!
a na kiedy plan "wprowadzki'???
A to zależy jak będą postępować prace. Jest jeszcze duużo do roboty, więc konkretnego terminu jeszcze nie ustalaliśmy. Mam nadzieję, że z maluchem pojadę już "na swoje" :tak:

arla witaj :-) gratuluję synka :-D

A mi właśnie kiepsko rosną z czego bardzo się cieszę :tak: i wogóle chyba lepiej wyglądam w ciąży niż normalnie. Cera czyściutka, włośny błyszczącei wogóle się nie przetłuszczają :-):-):-):-)
a mi rosną baardzo szybko :wściekła/y: i golę się na zero :tak: jeszcze mnie nikt nie opiórkował ;-)

gosiagro gratulacje - no ale Wam Maja niespodziankę zrobiła :-)

Jednak jesteś najlepszym dowodem, że w 13tyg lekarz nie jest w stanie określić płci.
Nie dziwię się, w tym tyg narządy obu płci są bardzo podobne. Dla porównania:

to co widzimy w 9 tygodniu:
chłopak:

week9embryo_m.jpg

dziewczynka:
week9embryo_f.jpg


11 tydzień u chłopaka:
week11embryo_m.jpg


i 13 tydzien u dziewczynki:
week13embryo_f.gif


u dziewczynki, tu 17 tydzień:
week17embryo_f.jpg


i 20 tydzien u dziewczynki, juz ładnie widać:
week20embryo_f.jpg

Źródło: Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see.com
 
A to zależy jak będą postępować prace. Jest jeszcze duużo do roboty, więc konkretnego terminu jeszcze nie ustalaliśmy. Mam nadzieję, że z maluchem pojadę już "na swoje" :tak:

arla witaj :-) gratuluję synka :-D


a mi rosną baardzo szybko :wściekła/y: i golę się na zero :tak: jeszcze mnie nikt nie opiórkował ;-)

gosiagro gratulacje - no ale Wam Maja niespodziankę zrobiła :-)


Nie dziwię się, w tym tyg narządy obu płci są bardzo podobne. Dla porównania:

to co widzimy w 9 tygodniu:
chłopak:

week9embryo_m.jpg

dziewczynka:
week9embryo_f.jpg


11 tydzień u chłopaka:
week11embryo_m.jpg


i 13 tydzien u dziewczynki:
week13embryo_f.gif


u dziewczynki, tu 17 tydzień:
week17embryo_f.jpg


i 20 tydzien u dziewczynki, juz ładnie widać:
week20embryo_f.jpg

Źródło: Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see.com
Fajne te ryciny:)
 
reklama
Super te zdjęcia.A co do rozpakowanych to juz jest i marcówka tyle że chyba z wielką niespodzianką co do płci chachacha:tak::tak:
 
Do góry