reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
:-:)-( Cobra ale nie patrz na to tak. Nie wszystkie małżeństwa są takie szczęśliwe. Są czasem momenty zwątpienia. Mam nadzieję że u Ciebie się wszystko ułoży, Twój mąż się opamięta i będziecie najszczęśliwsi na świecie;-)
On musi jeszcze dorosnąć, może potrzebuje na to czasu.
A tak swoją drogą ciekawe ile tych "kochanie" "misiu" jest szczerych a ile na pokaz.:-D:-D

zgadzam się z Tobą zdec
Misiu, Kochanie a w domu...po ścianach latają:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
smutne, ale z życia wzięte.
 
a słyszeliście ostatnio jakie bajki opowiadają w telewizji o przedszkolach,ze do 2015 wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym maja obowiązkowo chodzić do przedszkola:wściekła/y::wściekła/y::-D:-D:-D takie cuda to tylko nad Wisłą:-D:-D
ciekawe gdzie oni tyle przedszkoli wybudują?:wściekła/y:
I tak jest teraz.Tylko do przedszkola, muszą się dostać czterolatki, a nie jak w naszym trzy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Faworki zrobione i pochłonięte, musiałam się powstrzymać żeby coś dla męża zostało :-) Teraz sobie siedzę z kilogramem bananów :-D

Piszecie o rybach a ja mimo że je uwielbiam to od początku ciąży stają mi w gardle :-( Jedynie to te puszkowe w sosie pomidorowym i wędzoną makrelę zjem ale reszta bez szans. Zastanawiam się nawet nad kupnem tranu, żeby w inny sposób organizmowi niezbędnych kwasów dostarczyć.

Tak sobie dziś pomyślałam, że z taką niecierpliwością czekałam na początek II trymestru i pierwszy tak bardzo mi się dłużył, tym bardziej że było sporo złych informacji :-( a teraz się nie obejrzałam i już niedługo zacznie się III trymestr czyli już z górki :-D
 
Tak sobie dziś pomyślałam, że z taką niecierpliwością czekałam na początek II trymestru i pierwszy tak bardzo mi się dłużył, tym bardziej że było sporo złych informacji :-( a teraz się nie obejrzałam i już niedługo zacznie się III trymestr czyli już z górki :-D

ja to z niecierpliwością czekam na poród. Jakoś mi bardzo ciężko jest. generalnie czuje sie dobrze, ale ciężko mi buty zapiąć, a juz w kurtce w samochodzie - to koszmar. czasami nie chce mi sie nawet głowy odwrócić by sprawdzić czy moge bezpiecznie włączyć się do ruchu.:cool: Jakoś w pierwszej ciąży latałam do samego końca i miałam dużo werwy.
 
:-(Ja złapałam doła:-(
Nie wiem co mnie podkusiło, ale weszłam na stronę: dlaczego.
I od pół godziny ryczę:-:)-:)-( Te historie są tak przerażające:-(
 
reklama
:-(Ja złapałam doła:-(
Nie wiem co mnie podkusiło, ale weszłam na stronę: dlaczego.
I od pół godziny ryczę:-:)-:)-( Te historie są tak przerażające:-(
Zdec czasami potrzebujemy takich historii, które nas poruszą i pokażą, że są ludzie na świecie, którzy mają prawdziwe problemy. Wtedy chyba bardziej docenia się to co się ma.
Ale ogranicz teraz takie emocje. stres w ciązy nie jest wskazany.
 
Do góry