reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dobrze że mój mężólek narazie póki zimno ma wolne to wracam z pracy i mam ciepły obiadek dziś przyżądza mięsko wołowe w sosiku z ziemiaczkami i sałatkom z ogórka kiszonego śmietany i cebuli już mi ślinka cieknie:-p

Hahaha.... Ja dzisiaj na obiad planuję zjeść łososia:-):-) kocham i uwielbiam...
A mężusiowi zrobić kotleta z piersi.:-) Ale to dopiero koło 19.
A teraz pożeram rolmopsy śledziowe po meksykańsku:-):-)
 
reklama
Kasiulka bidoku, jeszcze Cie meczy
a moze to nerwy przed usg?
tak czy siak powodzenia

Mam nadzieję, że to było jednorazowe :tak:

Hej dziewczyny! Ja rowniez spodziewam sie dzidzi w czerwcu, termin mam na 29go;) juz nie moge sie doczekac. Czy moge sie do was dolaczyc;-)? Pozdrawiam wszystkie mamusie

Witamy serdecznie :-)

kasiulka raczej coś ci zaszkodziło, bo wątpię, aby nudności wróciły. Ale nie zazdroszczę sprzątania :no:kałam w lumpeksach, ale tam same maszkary.

No sprzątanie tego - masakra :sorry2:

Ja zmykam do lekarza, życzę Wami miłego i przede wszystkim ciepłego dnia :-)

Powodzenia. Ja niedługo wychodzę na to USG 3D :cool2:
 
przytachalam sobie kocyk, zrobiłam herbatkę malinowa i zbunkrowałam sie na kanapie:-) moim kotom spodobał sie ten plan i oba razem ze mną postanowily sie zagnieździc na kanapie,na cieplutkim włochatym kocyku.....młody tak sobie dogodził ze mi tu chrapie i zakłuca cisze hehe. postanowilam przejrzc kilka z moich ksiazek kucharskich moze mnie natchną - lubie gotowac i eksperymentowac,dzis wyjełam łososia, mam tez swizy szpinak wiec jak M wróci cos ugotuje, poki co nie ruszam sie z kanapy i nie mysle o jedzeniu ....
 
zdec widze ze Ty też lubisz rybki :-) ja jem ryby i owoce morza od zawsze, i w ciąży mam taka sama ochotę, mieso jadam równiez ale w ograniczonych ilosciach ;-) przedwczoraj zrobilam na kolacyjke sushi maki z wedzona rybka i warzywami, wsuwalismy z mezusiem az sie nam uszy trzesły hehe, a teraz w ksiazce wynalazlam sajgonki z krewetkami - wiec pomysł na połówkową kolacyjkę już mam :-D bo jestesmy juz w polowie ciazy wec trzeba to uczcic - mąz szampanem a ja picollo :happy2:
 
Od zdec--A teraz pożeram rolmopsy śledziowe po meksykańsku:biggrin2:
tak myślę ze skoro wiesz juz ze bd miałą Natalkę i zajadasz śledziki....to mam taką zajawkę ze też mam szansę na dziewczynkę;))))):p
 
A ja mam pytanie z innej beczki...Na suwaczku mam 18tc a wg lekarza to już 19...U was tez tak liczą???bo ja spotkałam sie z tym po raz kolejny...lezłam w szpitalu w 16 tc a wpisane mam że to był 18...więc ja już nic nie rozumiem....
 
A ja mam pytanie z innej beczki...Na suwaczku mam 18tc a wg lekarza to już 19...U was tez tak liczą???bo ja spotkałam sie z tym po raz kolejny...lezłam w szpitalu w 16 tc a wpisane mam że to był 18...więc ja już nic nie rozumiem....

Jak na Twoim suwaczku jest np 18 tydzień i 1 dzień to jest to już 19 tydzień ciąży ;-)
 
reklama
mój mężuś zaproponował wyjazd na tydzien w marcu do hiszpani, miał jechać beze mnie na narty ale on chce razem wiec stad ta propozycja- bede wtedy w 23 tyg, wiem ze moge leciec 3 godz samlotem ale jakos nie pale sie do wyjazdów :no: obiecałam ze sie zastanowie ale pewnie wysle go na te narty a sama zostane w kapciach w domku :-)

ojej, a ja nie mogę się doczekać wyjazdu w marcu! tylko, ze my nie na narty ale poleżeć i poodpoczywać ... na Wyspy Kanaryjskie, niedaleko a cieplutko i słonecznie ...
a nie możecie gdzieś razem, tak żeby obojgu się podobało i było dobrze???

Hahaha.... Ja dzisiaj na obiad planuję zjeść łososia:-):-) kocham i uwielbiam...
A mężusiowi zrobić kotleta z piersi.:-) Ale to dopiero koło 19.
A teraz pożeram rolmopsy śledziowe po meksykańsku:-):-)

a ja właśnie po łososiu, na parze więc zdrowo :-) był po prostu przepyszny ....

Jak na Twoim suwaczku jest np 18 tydzień i 1 dzień to jest to już 19 tydzień ciąży ;-)

to moja lekarka jeszcze inaczej liczy, 17 i kilka dni - to w książeczkę wpisuje 17 ... , tak więc jak juz nie wiem kompletnie jak to liczyć ... ;(
w książce o ciąży to już w ogóle masakra bo moje dziecko nie odpowiada opisom ... jest około 80 gram cięższe ... ehhh, najważniejsze, że do przodu i w zdrowiu :tak:

ja też czekam na relację z wizyt!:tak:
 
Do góry