reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
U mnie tak samo, na samym początku ciąży moja Mama zadeklarowała, że nam pomoże. Będzie to zbawienna pomoc bo po macierzyńskim muszę wrócić do pracy, nie mogę pójść na bezpłatny wychowawczy bo cała moja pensja idzie na spłatę kredytu mieszkaniowego..:nerd:

Moja mam też pilnowała mojej córki, powiedziała, ze nie odda swojej pierwszej wnusi "obcej babie" (niani) :-D. niestety mogła ją pilnować tylko pół roku, ale potem znalazłam cudowna nianię.
Ja też wracam po macierzyńskim do pracy, chociaż finanse nie grają tu dużej roli. Obecnie jest tak ciężko z pracą, że wole trzymać się tego co mam, bo potem dziecko podrośnie na tyle, żeby pójść do przedszkola czy szkoły i okaże się, ze dla mnie pracy nie ma.
 
cytat od Andzia----Olimpia - mój M tez jeszcze nie czuje ruchów - ale też jakos trafić w ten moment nie potrafi - jak przykłada sie do brzuszka to maleństwo jest grzeczne

Tez mi sie tak wydaje ze sie wstrzelić nie moze z tymi ruchami bo ja czasami bd intensywnie czuję a jak on przyłoży rękę cisza jak makiem zasial;))):p :biggrin2:
 
Dziewczyny wy już myślicie o niani?? ja jeszcze nie myślałam, ale pewnie wynajmę jakąś kobietę. Żłobków u mnie nie ma. Chyba , ze rodzice M. wrócą z zagranicy, to może mama jego zgodzi się popilnować.
ja nie mam tego problemu, umowę w pracy mam do października a więc to będzie jakaś połowa macierzyńskiego i nie mam na co liczyć że mi ją przedłużą. Z resztą to było już wiadome o bardzo dawna że nie będę mieć gdzie wracać i dla tego też poniekąd zdecydowaliśmy się na 2 malucha bo i tak będę siedzieć w domku przez najbliższy czas;-) odchowamy dzieciaczki i wtedy pomyślę o szukaniu jakiejś nowej pracy, wiadomo ze finansowo byłoby inaczej i na wiele więcej moglibyśmy sobie pozwolić ale źle nie jest a ja mam czas dla mojej lali :-)
 
Hej dziewczyny! Ja rowniez spodziewam sie dzidzi w czerwcu, termin mam na 29go;) juz nie moge sie doczekac. Czy moge sie do was dolaczyc;-)? Pozdrawiam wszystkie mamusie

moja siostra urodzila wczoraj blizniaczki- chlopca i dziewczynke;) mala wazyla zaledwie 2100 a chlopczyk 2300.ale sa zdrowiutkie i maja sie dobrze. Duzo tu czerwcowek- to jakis magiczny miesiac, hehe

Witamy na forum:tak:i zapraszamy:-) Gratulacje dla siostry- podwójne szczęście:-D:tak:


Chcę "gorącą" podziękować dziewczynie która jakiś czas temu pisała o faworkach (nie pamiętam już kto), tak mi to utkwiło w głowie i kupkach smakowych, że teraz zamiast pisać tą nieszczęsną pracę idę do kuchni zagniatać ciasto :wściekła/y: :-D :-D bo zwariuje :-D

Z tymi faworkami to ja byłam:zawstydzona/y::-)ale nie rób sobie kłopotu kochana:no:u mnie sa jeszcze możesz śmiało wpadać:tak::-D:-D:-D

Powodzenia na dzisiejszych wizytach. Czekam na dobre nowinki
 
hejka laski :-) ewuś życzenia najlepszego i wiary w lepsze jutro !!! marzena witaj wśród czerwcowych mamsiek :-D
ja dziś zostałam w domu,nie mam weny twórczej i nastrój do bani :no: apetytu tez dzis nie mam, jakoś mi źle na żołądku - mała rano fikała a teraz chyba zasneła bo cisza albo udzielił jej sie kiepski nastrój i senność mamusi :-(
mój mężuś zaproponował wyjazd na tydzien w marcu do hiszpani, miał jechać beze mnie na narty ale on chce razem wiec stad ta propozycja- bede wtedy w 23 tyg, wiem ze moge leciec 3 godz samlotem ale jakos nie pale sie do wyjazdów :no: obiecałam ze sie zastanowie ale pewnie wysle go na te narty a sama zostane w kapciach w domku :-)
 
ha ha i znów zaczyna się robić bardzo kulinarnie :-)
a ja właśnie idę robić sos tatarski bo chodzi za mną od wczoraj, a pieczarki marynowane już otworzone;-)
 
reklama
Dobrze że mój mężólek narazie póki zimno ma wolne to wracam z pracy i mam ciepły obiadek dziś przyżądza mięsko wołowe w sosiku z ziemiaczkami i sałatkom z ogórka kiszonego śmietany i cebuli już mi ślinka cieknie:-p
 
Do góry