reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Pozałatwiałam sporo rzeczy, które powinnam już dawno zrobić i od razu mam lepsze samopoczucie :-D że przynajmniej część z głowy. Oddałam nawet książkę do biblioteki o której zapomniałam, że jestem zapisana:sorry2: ( a aż sie bałam jaką karę mi naliczą za przetrzymanie prawie rok, bo książkę odnalazłam przypadkiem) ale pani okazała sie bardzo miła i nawet o karze nie wspomniała :-) wypożyczyłam sobie też 5 nowych książek :-D w tym 2 na które już polowałam ("Marina" Carlosa Ruiza Zafona i "Wielki mistrz" Stephena Kinga) a teraz pyszną zupke krem z kalafiora bedę wcinać, bo jestem nieziemsko głodna :-D

nie chce mi sie od tego wszystkiego nic.ani wstac z lozka,ani sie jakos wypacynkowac, ani isc do pracy.nawet na ludzi nie chce mi sie patrzec. tyle znajomych ma takie szczesliwe malzenstwa,gdzie kurde jedno by za drugim w ogien wskoczylo. i tylko ''kochanie''i ''misiu'' a u mnie lipa
mam nadzieję, że i do Ciebie uśmiechnie się los i Twój mąż się opamięta, niestety teraz całe myślenie o przyszłości spadło na Ciebie :-( bardzo Ci współczuję, ale musisz dla siebie i swojego dziecka walczyć z nałogiem męża, oby wszystko się ułożyło :-)

Dziewczyny wy już myślicie o niani?? ja jeszcze nie myślałam, ale pewnie wynajmę jakąś kobietę. Żłobków u mnie nie ma. Chyba , ze rodzice M. wrócą z zagranicy, to może mama jego zgodzi się popilnować.
Mi jakoś ciężko byłoby pogodzić się z oddaniem dziecka niani, więc sama nianią zostanę :-D dla swojego i czyjegoś malucha

mój mężuś zaproponował wyjazd na tydzien w marcu do hiszpani, miał jechać beze mnie na narty ale on chce razem wiec stad ta propozycja- bede wtedy w 23 tyg, wiem ze moge leciec 3 godz samlotem ale jakos nie pale sie do wyjazdów :no: obiecałam ze sie zastanowie ale pewnie wysle go na te narty a sama zostane w kapciach w domku :-)
ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawiała :-D kapcie i kanapa to już za parę miesięcy bedzie codzienność, a dzieki takiemu wyjazdowi można nabrać sił :tak:

Dobrze że mój mężólek narazie póki zimno ma wolne to wracam z pracy i mam ciepły obiadek dziś przyżądza mięsko wołowe w sosiku z ziemiaczkami i sałatkom z ogórka kiszonego śmietany i cebuli już mi ślinka cieknie:-p
Oj mniam :-) piszecie o takich dobrych rzeczach, że potem muszę je zjeść :-D bo nie dam rady, ciągle mi po głowie chodzą

Tak sobie dziś pomyślałam, że z taką niecierpliwością czekałam na początek II trymestru i pierwszy tak bardzo mi się dłużył, tym bardziej że było sporo złych informacji :-( a teraz się nie obejrzałam i już niedługo zacznie się III trymestr czyli już z górki :-D
Właśnie ostatnio myślałam o tym jak ten czas szybko leci :-D aż dziwne, że niedługo zaczniemy III trymestr!
 
reklama
Zdec - ja czasem też zawędruję na takie strony i potem tego żałuje bo ryczę jak bóbr, Kiedy mam doła i jest nie halo to Mąż mnie czasem pyta czy czasem czegoś smutnego nie przeczytałam... Głowa do góry i miej w w główce same dobre myśli!
A za pomocą czego słuchasz tętna Maleństwa?

W weekend wypróbowałam nowy deserek: galaretka z kefirem - zaskakująco dobra, lekka i tania :) Wrzuciłam do gotujących czerwcówek przepis - pysznie polecam :tak:
 
Piszecie o rybach a ja mimo że je uwielbiam to od początku ciąży stają mi w gardle :-( Jedynie to te puszkowe w sosie pomidorowym i wędzoną makrelę zjem ale reszta bez szans. Zastanawiam się nawet nad kupnem tranu, żeby w inny sposób organizmowi niezbędnych kwasów dostarczyć.

:-D

oj, ja takie rybki z puszki też wcinam aż mi się uszy trzęsą ... ;)
 
Zdec - ja czasem też zawędruję na takie strony i potem tego żałuje bo ryczę jak bóbr, Kiedy mam doła i jest nie halo to Mąż mnie czasem pyta czy czasem czegoś smutnego nie przeczytałam... Głowa do góry i miej w w główce same dobre myśli!
A za pomocą czego słuchasz tętna Maleństwa?

W weekend wypróbowałam nowy deserek: galaretka z kefirem - zaskakująco dobra, lekka i tania :) Wrzuciłam do gotujących czerwcówek przepis - pysznie polecam :tak:

Kupiłam na allegro detektor tętna płodu
 
nie było mnie moze z 5 godzin a tu tyle postów:szok::szok: przepraszam, ale nie jestem w stanie kazdej odpisać, i nie oznacza to że kogoś pomijam
Wielkim tytułem skrótu witam nowa mame:tak::tak: i zycze powodzenia a wizytach a teraz lecę jakis obiadek gotować:tak:
 
ewus zapomniałam dodać, że jeżeli się zdecydujesz na tą wizytę, to rejestrując się musisz powiedzieć,że chcesz na NFZ, i przyjmą Cię do południa bo potem już są wizyty płatne.
 
bylam tylko na chwile u kolezanki na kawie a tu tyyyyyle stron do nadrobienia

askut bardzo chetnie :zawstydzona/y:nie chce mi sie od tego wszystkiego nic.ani wstac z lozka,ani sie jakos wypacynkowac, ani isc do pracy.nawet na ludzi nie chce mi sie patrzec. tyle znajomych ma takie szczesliwe malzenstwa,gdzie kurde jedno by za drugim w ogien wskoczylo. i tylko ''kochanie''i ''misiu'' a u mnie lipa

wiesz, z tym misiu to dla mnie totalnie na pokaz, prawdziwa milosc i szacunek inaczej sie okazuje
zycze Ci duzo wytrwalosci

u mnie tez mama :-) a później przedszkole :-)
zazdroszcze Wam tych mam, fajnie miec je blisko siebie
Zapytaj lekarza czy tran można w ciąży łykać, bo coś słyszałam, że nie bardzo.
raczej tak, ja biore feminatal z dha a tam wlasnie tran jest

Marzena witaj na forum

wszystkim ktore dzis maja wizyty zycze powodzenia
 
reklama
Do góry