reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Tak...do tej pory było wszystko ok...od kilku dni już dało się czuć że coś jest nie tak...Jak wczoraj zaczęłam płakać koleżance to nie byłam w stanie się uspokoi...Az oddechu nie mogłam złapać...(teraz z reszta łzy płyną na klawiaturę...)

Kochanie a może coś się wydarzyło, że tak zaczęli się zachowywać? może ludzie cos nagadali, albo coś innego?może porozmawiaj z Nimi spokojnie i powiedz dlaczego to wszystko, jest tak dla Ciebie ważne
 
reklama
Kochanie a może coś się wydarzyło, że tak zaczęli się zachowywać? może ludzie cos nagadali, albo coś innego?może porozmawiaj z Nimi spokojnie i powiedz dlaczego to wszystko, jest tak dla Ciebie ważne
Z nimi nie da si normalnie porozmawiać...Bo jak oni maja jakieś zdanie a ja mam inne to tylko krzyczą...A ja jestem za saba psychicznie i zaraz płaczę...A do tego wszystkiego słowo dodali kochani bracia


Ja jestem osoba bardzo wierzącą i praktykującą...Ale czasami naprawdę zastanawiam się za co Bog mnie tak każe...Co ja takiego zrobiłam że cały czas mi sie nie układa....Może zawsze dostawałam od życia po d*** bo byłam za dobra...zawsze wszyscy mogli na mnie polegać i jak trzeba było to wiedzieli że mogą na mnie liczyc...Jestem osoba która woli sama stracić niżeli ktoś miał by stracic...Wieże w ludzi..Nawet takich złych...Bo jestem naiwna i tyle....A rodzice...boli...bo po mimo tego że maja sporo dzieci to finansowo stoją bardzo dobrze...A na lekarza prywatnie nie chcą dać bo to "glupota"...po mimo tego że niczego mi do tej pory nie brakowało, zawsze mi się nie układało...Teraz bardzo boli...Tak bardzo że tego nie da sie opisać...dopiero jak przytule swoje dzieci to może ten ból bedzie inny...
 
Witam wieczornie:-)
Dzisiaj całą noc i pół dnia walczyłam z bólem głowy, ani Apap ani sen nie pomagały i w końcu wzięłam 1/2 tabl. pyralginy:zawstydzona/y: To był jedyny lek, który przed ciążą pomagał mi na migreny i ostatnio gin powiedział, ze mogę pół tabl. w ostateczności - ale i tak mam straszne wyrzuty sumienia czy nie zaszkodzi:zawstydzona/y:

cobra18
- Bądź silna! Dziewczyny mają rację - rozdzielność majątkowa jeszcze o niczym złym nie świadczy, a w razie jak się zagalopuje w hazardzie będziesz z maleństwem bezpieczna. Wiele ludzi, którzy maja firmy, tak zabezpieczają swoje rodziny przed komornikiem ;-)Co do spotkań AA to wiem, ze są też takie spotkania dla hazardzistów - ale żeby to miało sens on naprawdę musi CHCIEĆ zerwać z nałogiem i mieć świadomość, że to nieodwolalne.

ewus2090
- nie wiem co powiedzieć, żeby Wam pomóc. Postaraj się odegnać "złe myśli", bo masz teraz pod sercem dwie najwspanialsze istotki pod słońcem, o które trzeba dbać. Mam nadzieję, że rodzice w końcu zobaczą jak cierpisz i dadzą Ci wsparcie jakiego potrzebujesz. Trzymam kciuki, żeby tak się stało:tak:

Ciasto czekoladowe z colą - brzmi dobrze ;-)
 
ewus2090 nie wiem dlaczego tak się dzieje, że często w trudnych momentach nie możemy liczyć na najbliższe osoby, mogę Cię tylko przytulić na odległość i trzymać kciuki za to żeby się wszystko ułożyło, bądź dzielna i nie daj się i pamiętaj jesteśmy tu po to aby Cie wysłuchać

a teraz już uciekam, dobranoc
 
czesc dziewczyny w koncu Was doczytałam ale jestem tak zmeczona ze zmykam spac jakos ostatnio jestem przybita raz sie ciesze za chwile boli mnie głowa

ewus i cobra - trzymajcie sie dzielnie dacie rade, trzymam kciuki aby wszystko pomyślnie sie ułożyło;-)

Dobranoc dziewczyny;-)
 
dzień dobry wszystkim!:-):-)
pewnie jeszcze śpicie, a mnie już mój dzidziuś w brzuchu skutecznie obudził:-):-) nie wiedziałam,że z głodu można aż tak mocno kopać :-):-D

cobra18 i ewus2090 mam nadzieję,że dziś świat wygląda inaczej, trzymam za Was mocno kciuki,żebyście dały radę i znalazły w sobie siłę,żeby walczyć o szczęście swoje i swoich dzieci :-)
 
Ja też się już witam. Kompletnie niewyspana:no:Wojtus szalał całą noc- nie wiem co to wróży:confused: mam nadzieję że nic złego.

Życze wszystkim miłego dnia.
 
reklama
Cześc dziewczyny witam sie i ja w ten mroźny poranek u nas -18 brrrrr ja chce juz wiosne!!!!:-D:-D:-D

Ja tez nie wyspana jakos nie moglam spac w nocy budziłam sie i potem nie moglam zasnac a teraz wstałam i od razu kubek cieplego mleka z płatkami na sniadanko:tak::tak:

Również życze Wam spokojnego dnia:)
 
Do góry