reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
paulka82 co on na to...hm ze juz nie bedzie..slysze to co mc od wrzesnia,placze,przeprasza,prosi,i tak w kolko poki kasy nie dostanie,wolalabym zeby cpal,przynajmniej by sobie zdrowie psul,a tak on ma gleboko w tylku ,a ja sie denerwuje. powiedzialam o tym mojej mammie i bratu, nie mialam juz sily tego ukrywac dluzej. u tesciow wychodze na idiotke,bo biednego meza zostawiam samego,a ja sobie nie wiadomo po co jestem w poznaniu.bo nie mam co z czasem robic. a on takie biedny , bo sam. moja mam planuje jechac do nich do domu,moze jak go wyzwie przed rodzicami , to oni cos pomoga,choc watpie.


To nic nie pomoże, tak samo takie tłumaczenie, że to przez Ciebie bo wyjeżdżasz jest po prostu żenujące. Zawsze się znajdzie jakaś wymówka żeby on mógł iść zagrać.
 
paulka82 co on na to...hm ze juz nie bedzie..slysze to co mc od wrzesnia,placze,przeprasza,prosi,i tak w kolko poki kasy nie dostanie,wolalabym zeby cpal,przynajmniej by sobie zdrowie psul,a tak on ma gleboko w tylku ,a ja sie denerwuje. powiedzialam o tym mojej mammie i bratu, nie mialam juz sily tego ukrywac dluzej. u tesciow wychodze na idiotke,bo biednego meza zostawiam samego,a ja sobie nie wiadomo po co jestem w poznaniu.bo nie mam co z czasem robic. a on takie biedny , bo sam. moja mam planuje jechac do nich do domu,moze jak go wyzwie przed rodzicami , to oni cos pomoga,choc watpie.

no to postaw mu w końcu ultimatum, po pierwsze,żeby zaczął się leczyć, po drugie,żeby wszystkie pieniądze, które zarobi trafiały do Ciebie, a po trzecie niech sam się przyzna przed swoją rodziną, a jeśli nie to faktycznie wnieś taka sprawę o rozdzielność majątkowa, bo jak piszą dziewczyny moze Cie spotkać przez to jakaś przykrość albo nie daj Boże krzywda
 
No Ty nie masz na szkołę rodzenia, a on wyciąga codziennie 500zł i idzie grać...

Zrób coś z tym dziewczyno, bo się z takim gnojkiem wykończysz. Chyba bym normalnie gnoja udusiła
Kasiulka ja tez nie moge tego spokojnie czytac
dziecko ma w drodze, gdzie tyle kasy wszystko kosztuje i nawet teraz nie moze sie opamietac:wściekła/y:
i na dodatek jego rodzinka!
tyle kasy w automatach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no:
i jeszcze wasze slubne pieniadze

cobra reaguj bo moze byc jeszcze gorzej
 
paulka82 dowody?hm mam wyciagi z konta ipko jak codziennie wyciaga po 500zl (taki ma limit) i moje slowo,nic wiecej

a czy Wy macie wspólne konto?
bo jeśli tak to w dzień kiedy wpłynie jego wypłata idź i wszystko wypłać,zeby nie miał dostępu do pieniędzy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

jak dla mnie to są wystarczające argumenty, mój kolega zrobił rozdzielność majątkowa, bo jego żona(sa w trakcie rozwodu) przestala spłacać kredyt na mieszkanie i dostał pismo od komornika,ze jeśli nie spłaca długów to mu siadzie na pensje, poszedł do sądu i dostał odrazu
 
Ostatnia edycja:
cobra dopiero teraz przeczytałam!!:szok::szok: Jestem w szoku:szok::szok::szok::szok:
Co za nieodpowiedzialny idiota!!! Sorki za słownictwo, ale na prawdę trzeba nie być do końca normalnym żeby wydawać taką kasę na hazard!!
Przecież ty jesteś w ciąży, będą wam nie długo potrzebne pieniądze, a on nic sobie z tego nie robi!! Nieodpowiedzialny FACET!!
Nawet nie wiem co w takiejsytuacji Ci poradzić, bo rozwód to chyba jednak za daleko....
 
reklama
Kasiulka ja tez nie moge tego spokojnie czytac
dziecko ma w drodze, gdzie tyle kasy wszystko kosztuje i nawet teraz nie moze sie opamietac:wściekła/y:
i na dodatek jego rodzinka!
tyle kasy w automatach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no:
i jeszcze wasze slubne pieniadze

cobra reaguj bo moze byc jeszcze gorzej

Dokładnie, takie związki naprawdę źle się kończą. Ja bym po prostu nie potrafiła z kimś takim być. Psychicznie bym się wykończyła.
 
Do góry