reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

gosiagro fajny sen!:-) Szkoda że takich pytań na egzaminie rzeczywiście nie ma:-) Byśmy wszystkich wymiotły.
Jakoś dzisiaj na forum cisza, ale widać że weekend się zaczął, też jedziemy na weekend do rodziców na wieś, zresztą jak zawsze:-D
Ale powiem wam że jak cały tydzień leżałam i nic zupełnie nie robiłam, tak dzisiaj mnie coś natknęło, kuchnia posprzątania, pranie się pierze,a zaraz mam zamiar wziąć się za układanie w szufladzie z bielizną:szok::szok: I nawet stwierdziłam że wszystko ładnie poprasuję.:-D
Coś jest dzisiaj ze mną nie tak;-)
 
reklama
Kurcze ale narobiłam przed chwilą bigosu:szok:zwaliłam laptopa :szok:jakoś działa ale ekran popękał i troche się rozlał niewiem czy da rade coś z tym zrobić czy wymienia się ekran w laptopie?ja całkowicie się na tym nie znam laptop ma niecały rok aja już go całkiem zdezelowałam ma się ten talent!
 
Kpi i Klementinka jesteśmy w tym samym tygodniu i ja też zaczynałam martwić sie że nie czuję jeszcze ruchów a tu wczoraj cos zaczęło się tak jakby rozpychać w podbrzuszu i dzis tez co jakiś czas to czuję i cieszę się że w końcu poczułam moja kochaną istotkę:tak: i wam też życzę tego samego jak najszybciej:tak:
gratuluje
byc moze i moj maluch da mi niedlugo tego wyczekiwanego kopniaka
Cześc dziewczyny,

wczoraj poł dnia w necie ogladałam wózki, az mnie głowa rozbolala i najlepsze w nocy mialam sen ze byl jakis egzamin i wykladowca kazał mi wymienić 2 marki polskich producentow fotelikow samochodowych i jednego szwedzkiego:szok: no te polskie jakos wymyśliłam a ten szwedzki to powiedziałam, ze Ikea:-D:-D i on potwierdzil, że rzeczywiscie Ikea tez produkuje:szok::szok:, dostalam 5 pkt za odpowiedz:-):-), ja juz chyba wariuje:)
miłego dnia kochane:tak::tak:
hahaha ale sie usmialam:-D:-D:-D
super sny Gosiu
mi dzisiaj sie spowiedz snila, ze musialam przed wszystkimi gzechy mowic:szok:
Właśnie upiekłam ciasto czekoladowe z colą, a teraz biorę się za sprzątanie...Wieczorkiem jade do kina na Avatara (ble, nie lubie kina, ale robie to dla męża)
milogo wieczorka
ciasto z cola? koniecznie wrzuc przepis
ciekawa jestem jak to sie robi:tak:
 
Kurcze ale narobiłam przed chwilą bigosu:szok:zwaliłam laptopa :szok:jakoś działa ale ekran popękał i troche się rozlał niewiem czy da rade coś z tym zrobić czy wymienia się ekran w laptopie?ja całkowicie się na tym nie znam laptop ma niecały rok aja już go całkiem zdezelowałam ma się ten talent!

Wszystko można, tylko pytanie czy to się opłaca, bo czasami taniej wyjdzie kupić laptopa (nawet używanego) niż oddać swojego do naprawy.
 
Hej dziewczynki :-)

W czwartek byliśmy w kinie na Scherlocku i powiem wam że warto się wybrać :tak:
Wrócilismy bardzo późno ale jeszcze przed kinem zaliczyliśmy LODYYYYY :-D
Wczoraj urządziliśmy sobie wieczorek filmowy i tym razem oglądaliśmy bajkę Disneya "Księżniczka i żaba" (jak ja dawno takich bajek nie oglądałam). Dopiero dzisiaj siadłam przed kompem i mniej więcej nadrobiłam to co pisałyście, a było tego sporo. :blink:

Właśnie upiekłam ciasto czekoladowe z colą, a teraz biorę się za sprzątanie...Wieczorkiem jade do kina na Avatara (ble, nie lubie kina, ale robie to dla męża)

ja też jestem ciekawa tego przepisu :-D


Ale powiem wam że jak cały tydzień leżałam i nic zupełnie nie robiłam, tak dzisiaj mnie coś natknęło, kuchnia posprzątania, pranie się pierze,a zaraz mam zamiar wziąć się za układanie w szufladzie z bielizną:szok::szok: I nawet stwierdziłam że wszystko ładnie poprasuję.:-D
Coś jest dzisiaj ze mną nie tak;-)


zdec ja też dzisiaj mam przypływ energii :-D mieszkanko posprzątane tylko poodkurzać muszę, pranie już powieszone. Zaraz jeszcze zabieram się za obiadek żeby był jak mąż z pracy wróci. :tak:

Dzisiaj postanowiłam trochę poodpoczywać popołudniu, ale jutro zabieram się ostro do kończenia pisania 3 rozdziału pracy bo w środę chcę ją w końcu oddać.:tak:
 
jak Was tak czytam to zaczynam miec wyrzuty sumienia ze ja nic nie robie
zaraz sie biore

ewelinka a na gwarancje sie jakos nie da?
athena lece na przepisy
 
Ostatnia edycja:
kasiulka-doczytałam w necie co zrobić i prawdopodobnie trzeba wymienić matryce to około 300 do mojego laptopa:-(zamiast łóżeczka trzeba będzie zakupić jakomś matryce niepodoba mi się to ale cóż jak sie jest niezdarą to trzeba za to płacić!
Też jestem ciekawa co to za ciacho z tą colą:-p
 
ewelinka a na gwarancje sie jakos nie da?

gwarancja nie obejmuje niezdarności kobiet ciężarnych, tak jak w przypadku mojej komórki która wpadła do wanny czy laptopa ewelinki :-D:-D:-D


kasiulka-doczytałam w necie co zrobić i prawdopodobnie trzeba wymienić matryce to około 300 do mojego laptopa:-(zamiast łóżeczka trzeba będzie zakupić jakomś matryce niepodoba mi się to ale cóż jak sie jest niezdarą to trzeba za to płacić!

Na allegro szukałaś?
 
reklama
kasiulkaale się uśmiałam ztej niezdarności kobiet coś w tym jest coraz częściej zaczynam robić dziwne rzeczy,może to już brzuch mi kabel zasłonił i dlatego zawadziłam:-Dtak patrzyłam na alegro tam chyba najtaniej ale jeszcze spytam chłopaka siostry on się tym zajmuje może mi wstawi jakomś używaną
 
Do góry