reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

mój mąz ma dzisaj tomografię komputerowa po tym zabiegu wyciecia guza, co miał przed świętami, boimy się troche, ale mam nadzije, że wyjdzie oki, nie trzebe bedzie brac chemii tylko obserwacja...
Na pewno będzie dobrze :-) mam nadzieje, że po otrzymaniu wyników będziecie spokojniejsi :-) oby wam szybko zlecił czas niepewności

A oglądacie może rodzinę 2 +8 czasami? :-D
Widziałam kiedyś u koleżanki odcinek ^^ to był czad :-D biedni rodzice

witam piątkowo:) Juz Was nadrobiłam.Ale fajna zima:)Bylam na małym spacerku i super sie teraz czuję:)

Na 15 mam wizytę u nowego lekarza...Już nie mogę się doczekać:)Pewnie już moje aniołki sporo urosły...No i może dziś moja druga dzidzia pokaże "co nieco" :)Już nie mogę sie doczekać...(mam w opcji 2synków albo parkę:)Mam nadzieje że wszystko z maluszkami ok...A wczoraj czułam coś jakby delikatne ruchy:)))
Czekam na relację z wizyty :happy2:

ja też właśnie ze spaceru wróciłam, tyle sie nałaziłam, że aż mi nogi zmarzły :-D za tydzień mam usg połówkowe 3d/4d i już się doczekać nie mogę :-p codziennie o tym myślę :-D strasznie chciałabym już :happy2::cool2:
 
reklama
Ja wpadłam na chwileczkę między załatwianiem różnych spraw...Wydawałoby się że e kilka dni na które przyjechałam wystaraczą na załatwienie wszystkiego ale będzie ciężko...aczkolwiek wszystko co najważniejsze już zrobione.....
Oglądałam dziś łóżeczka w sklepach znalazłam kilka superowych więc mam nadzieję, że uda nam się przyjechać w marcu i zrobić wieksze zakupy w Polsce....Dziś jak ogądałam ubranka czy inne rzeczy to bardziej juz spoglądałam na kolory dziewczęce mimo że ginka dała mi tylko tak z 70% pewnosci że to dziewuszka.....No nc może większa pewnosć będzie następnym razem.....:biggrin2:
Widzę dziewczynki, że humory dopisuja co mnie bardzo cieszy....Tak powinno być...żadnych złych wiadomości , same pozytywne emocje i radosne momenty bo oczekujemy tego co w życiu najważniejsze....
Zmykam tym razem trochę przyjemności ...Lece do mojej przyjaciółki....nie wie że jestem w Polsce więc zrobię NIESPODZIANKE!!!
 
koriander super te zabawy:-)

kpi wlasnie dlatego ja tez staram sie niczego jeszcze nie kupowac
w kwietniu czeka nas przeprowadzka i nie chce tego dwa razy nosic
ale juz wiem ze mebelki kupimy z ikei
co do Waszej pasji to niedlugo bedziecie mieli mala modelke:-)

o rany, dziewnzyny musze sie za cos wziasc bo niedlugo wroci maz z pracy a tu nic nie zrobione
zmykam

my też narazie niczego nie kupujemy, mam kilka ubranek po Wiktorii i napewno wybiore coś dla synka bo nigdy nie kupowałam typowo dziewczecych tylko takie uniwersalne kolory (przynajmniej te najmniejsze). Łożeczko pewnie kupimy w maju a wózek pewnie jak się mały urodzi. tak samo miałam przy pierwszej ciązy - lóżeczko kupilismy 2 tyg przed porodem a wózek tydzień po. Wszystko jest teraz w sklepach, wcześniej mieliśmy wybrane, więc jakby nawet mały się pośpieszył to mąż podjedzie do sklepu i kupi to co bedziemy mieli wybrane:-)
 
Andzia S, kreatorka, kpi - dziekuje, jesteśmy dobrej mysli:tak:
kpi - branża weselna -super:-), ja sama przed swoim ślubem korzystałam z takiej agencji załatwili mi tam transport, makijaz, fryzure, fotografa, kamerzyste i ogolna opieke:), myslę, że to ma przyszłość:-)
moj mąż branża ogrodnicza, projektowanie i urządzanie ogrodów, więcej napisze ci zaraz na priva;-)
Asnecja- gratuluje pierwszych ruchów, super uczucie;-)
koriander - ale super zabawa z maluszkim, musze sprobowac:tak:
 
reklama
Do góry