reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

he he moja tesciowa tak sie niby nie moze doczekac ale wszystko ma w ...... o nic sie nie pyta kompletnie nic:no::no::no:

Moja teściowa na mnie nakrzyczała, że już chce wszystko kupować. Wogóle powiedziała, że ona mi kupi łóżeczko, ale to jak już urodze i bede w szpitalu - chyba bym fioła dostała, gdybym nie miała wszystkiego gotowego do maja :/

Aaaa...zapomniałam się wcześniej pochwalić: w końcu na początku tego tyg. poczułam delikatne ruchy dzidzi :) Tak mi ulżyło... :)
 
reklama
klementinka - doczekamy się i my ...
ale ja też zazdroszczę tym co już czują i sama czekam niecierpliwie ...

zapraszam, zapraszam ... troche się nazbierało tych zdjęć ... bo ja wariat na tym punkcie jestem ... nie pytaj ile mam albumów i na kompie ...
a od kiedy sprawiliśmy sobie z mężem lustrzankę to juz kompletny odjazd ... tak czekamy na jakiś wolny moment, żeby na kurs się wybrać ...

Asencja - serdecznie gratuluję! to musi być cudowne ;)
 
Ostatnia edycja:
Moja to przeciętnie co 2-3 dni dzwoni do mojego męża i się pyta jak ja się czuję.:-)
Jakby nie mogła do mnie zadzwonić;-)


moja to gada ze super ze juz sie nie moze doczekac takiego bąbla w domu i ze tyle by chciało sie kupic a jak narazie to nawet głupich skarpetek nie kupiła maleńkich zeby to udowodnic w przeciwienstwie do mojej mamy. tak samo mowi ze dadza na wózek moge sie zalozyc ze chociazby był juz 9 miesiac to na wózek nie dadza... :no::no::no: moja szwagierka czekala do 8 miesiaca z ciaza zagrozona bo mieli kupic wozek az w koncu sami kupili bo ile mieli czekac dzidzia w kazdej chwili mogla na swiat przyjsc a skonczylo sie tylko na gadaniu zero czynów i wiem ze w naszym przypaku bedzie tak samo my wózek kupimy tak w 7 miesiacu jakos zeby miec spokoj juz :tak::tak::tak: i bedziemy czekac na naszego Skarba:tak:;-):-)
 
doczekamy się i my ...
ale ja też zazdroszczę tym co już czują i sama czekam niecierpliwie ...

ja w 16 tyg czułam delikatmne pukanie w brzuszek jak przykładalm rece albo tak jakby motyl mi tam siedzial i trzepotał skrzydełkami a w (17+5) tyg poczułam juz kopniak i nawet widziałam jak mala sie wypycha wiec niemialam juz wątpliwosci ze to istotka sie dobija:tak: i od tamtego dnia czuje ja codziennie i to bardzo wyraźnie:-D:-D:-D daje kopniaki hi hi
 
Zagladam na chwilke a tu tyle stron juz!:-D

Klementinka ja nie jestem szczupla, mam raczej kobieca budowe z szerokimi :-) biodrasami i ruchy poczulam w 18ty 2dniu, wiec sie nie zamartwiajcie, na kazda z nas przyjdzie kolej :tak:
kpi to super ze robisz duzo zdjec, koniecznie wybierzcie sie na jakis kurs bo fotografia to jedna z najpiekniejszych pasji :tak: no i ile wrazen i wspomnien pozwala przywrocic :-)

Fajne te mebelki poogladalam sobie..:blink: za moich czasow takich nie bylo..

to u nas z tesciami troche odwrotnie, ciagle cos kupuja i przywoza, lozeczko tez juz stoi u nich na strychu i czeka az sie urzadzimy w nowym mieszkaniu..
 
Ostatnia edycja:
Moja teściowa na mnie nakrzyczała, że już chce wszystko kupować. Wogóle powiedziała, że ona mi kupi łóżeczko, ale to jak już urodze i bede w szpitalu - chyba bym fioła dostała, gdybym nie miała wszystkiego gotowego do maja :/

Aaaa...zapomniałam się wcześniej pochwalić: w końcu na początku tego tyg. poczułam delikatne ruchy dzidzi :) Tak mi ulżyło... :)
no ja tez gdybym miała czekac na tesciowa bo oni na to dadza na to to w czerwu nic bym nie miała:no::no::no:
dlatego postanowilismy na nich nie liczyc i wszystko samemu kupic beda chcieli to za cos oddadza w co wątpie

Gratuluje pierwszych ruchów super:)
 
Zagladam na chwilke a tu tyle stron juz!:-D

Klementinka ja nie jestem szczupla, mam raczej kobieca budowe z szerokimi :-) biodrasami i ruchy poczulam w 18ty 2dniu, wiec sie nie zamartwiajcie, na kazda z nas przyjdzie kolej :tak:
kpi to super ze robisz duzo zdjec, koniecznie wybierzcie sie na jakis kurs bo fotografia to jedna z najpiekniejszych pasji :tak: no i ile wrazen i wspomnien pozwala przywrocic :-)

Fajne te mebelki poogladalam sobie..:blink: za moich czasow takich nie bylo..

to jest dla mnie nadzieja na przyszly tydzien:-)
a od razu wiedzalas ze to TO?

athena to tak jak ja, ja zupelnie nie interesuje ciaza i zycie jej syna
nie wiem czy w ogole dziecko kiedykolwiek zobaczy
ale sie tym nie przejmuje i mowie wszystkim ze mam zlota tesciowa bo sie w ogole nie wtraca:-D
 
Ostatnia edycja:
to jest dla mnie nadzieja na przyszly tydzien:-)
a od razu wiedzalas ze to TO?
tak :tak::tak::-D nie da sie pomylic z niczym, i z kazdym dniem staja sie silniejsze

Najfajniej jest sie z malutka "bawic" przez brzuch, jak kopnie to pukamy w to miejsce, i ona odkopuje, albo ucieka na druga strone:tak: i potem wraca, oj jest sie czym zajac a do porodu jeszcze troche :-)
 
koriander - świetne te zabawy! coś niesamowitego ;)

fotografii nie odpuszczę, żeby nie wiem co! no i podróży ale z tym może być różnie w życiu ...

moja teściowa to umeblowałaby już pokoik dla dzidziusia i kupiła wszystko co niezbędne ... ale na razie powiedzieliśmy wszem i wobec (czyli rodzice i teściowie), że na razie nic nie kupujemy ... z dwóch powodów:1. chcemy żeby było bliżej porodu (jakby pewniej) a 2. poczekamy aż mieszkanie będzie wyremontowane, żeby wszystkiego dwa razy nie wozić i nie dźwigać ...

mama z kolei o tym nie mówi ale wiem, że zrobiłaby podobnie

na całe szczęście szanują nasze zdanie i czekają aż damy zielone światło ;)
 
reklama
koriander super te zabawy:-)

kpi wlasnie dlatego ja tez staram sie niczego jeszcze nie kupowac
w kwietniu czeka nas przeprowadzka i nie chce tego dwa razy nosic
ale juz wiem ze mebelki kupimy z ikei
co do Waszej pasji to niedlugo bedziecie mieli mala modelke:-)

o rany, dziewnzyny musze sie za cos wziasc bo niedlugo wroci maz z pracy a tu nic nie zrobione
zmykam
 
Do góry