reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mi też się strasznie podba Orchidea, ale mojej teściowej podoba się księżniczka.:-)
Już je wypatrzyłam w poprzedniej ciąży.
I chyba mi się z głowy nie wybiją:-):-)
he he moja tesciowa tak sie niby nie moze doczekac ale wszystko ma w ...... o nic sie nie pyta kompletnie nic:no::no::no:
 
reklama
Widziałam to:-):-) Ale śliczne, kochane maleństwa były. A takie grzeczniutkie (pewnie tylko podczas nagrania)
kpi jak spojrzysz w moją stopkę to będziesz widziała:-):-)
Szalejecie z tymi zakupami i ja jestem coraz bardziej przerażona, ale klementinka pokazała mi fajny wózeczek x-landera i może chociaż z tym będę miała problem z głowy:-), co do łóżeczka i mebelków to mi się marzą: Meble dla dzieci - meble młodzieżowe - pokój dziecięcy - meble dziecięce - łóżeczka dziecięce - łóżka dla dzieci - Meblik.pl , o ile oczywiście na początku nie kupimy tak jak bym bardzo chciała kołyski:-):-)

zdec - przepraszam, nie zauważyłam ... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bardzo się cieszę, że nasze córcie będą miały to samo imię ;)

a mebelki śliczne, bardzo mi się podobają - szczególnie model "sawanna", ale to raczej na później, jak podrośnie ....

to jestema tylko troche wryzsza
tez emam dosc szerokie biodra
a teraz lece na nk Cie podpatrzec

to daj znać jak poczujesz jakieś ruchy malucha...

i udało się mnie odnaleźć???
 
zdec - przepraszam, nie zauważyłam ... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bardzo się cieszę, że nasze córcie będą miały to samo imię ;)

a mebelki śliczne, bardzo mi się podobają - szczególnie model "sawanna", ale to raczej na później, jak podrośnie ....

to daj znać jak poczujesz jakieś ruchy malucha...

i udało się mnie odnaleźć???

Dlaczego na później? Każdy zestaw ma w sobie małe łóżeczko, które potem "przekształca" się w większe łóżko. Każdą część można potem bez problemu dokupić. Więc jak my będziemy kupować to najpierw tylko łóżeczko i komodę z przewijakiem, może półeczkę, i ewentualnie skrzynię na zabawki, a całą resztę potem po kolei w miarę potrzeb:-):-)
Wszystko spokojnie może służyć do podstawówki:-):-)
 
Właściwie to nie wiem dlaczego później ... tak sobie wymyśliliśmy, że na początek zwykłe łóżeczko i komódka wystarczy ...
ale może lepiej od razu kompletować zestaw??

oj to już wiem o czym pogadam z mężulkiem w najbliższych dniach :-):-):-)
 
to daj znać jak poczujesz jakieś ruchy malucha...

i udało się mnie odnaleźć???

bez problemu:-)
niestety mozna obejrzec tylko zdjecie glowne, ale na nim masz piekny usmiech :-)

tak sobie Was poogladalam, oczywiscie polowy nie moge przypiac do zadnego nicka, ale widze ze sporo ma juz zdjecia usg lub brzuszka
ladnie wygladacie dziewczyny, ciaze sluza

ja wybiore raczej Angel Care
 
kpi,klementinka-ja mam podobny wiek ciąży co wy i czuje ruchy od 3 tyg a teraz to już maleństwo cuda tam wyprawia czasem się ułoży z jednej strony i jak przyłoże ręke to tak fajnie ucieka:tak:mówiłam lekarzowi że jaloś wcześnie ale powiedział że trzecie dziecko i jestem w miare szczupła to dlatego.
 
bez problemu:-)
niestety mozna obejrzec tylko zdjecie glowne, ale na nim masz piekny usmiech :-)

oj, ciekawe dlaczego nie można zdjęć oglądać ... wysłałam zaproszenie jakbyś miała czas i chęć na więcej ;)

dzięki za komplement ...:zawstydzona/y:

kpi,klementinka-ja mam podobny wiek ciąży co wy i czuje ruchy od 3 tyg a teraz to już maleństwo cuda tam wyprawia czasem się ułoży z jednej strony i jak przyłoże ręke to tak fajnie ucieka:tak:mówiłam lekarzowi że jaloś wcześnie ale powiedział że trzecie dziecko i jestem w miare szczupła to dlatego.

otóż to!
 
reklama
ewelinka zazdroszcze Ci
ale faktycznie jestes szczuplutka i masz 3 ciaze,
nie wiem sama od czego to zalezy bo moja kolezanka, ktora jest mojej budowy i tez miala pierwsza ciaze zaczela czuc malucha juz w 17 tygodniu
ja ciagle czekam i doczekac sie nie moge ale daje dzidziuchowi czas, niech rosnie, tyje i potem daje mamie kuksance

kpi dziekuje za zaproszenie, ale mi milo:zawstydzona/y::-)
teraz poogladam dokladnie bo widze ilosc zdjec imponujaca:-)

jaka pogodna z Ciebie dziewczyna, ten usmiech to na kazdym zdjeciu
 
Ostatnia edycja:
Do góry