reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc dziewczyny ja właśnie wcinam spaghetti tzn w sumie juz je pochłonęłam byłam taka głodna poprałam ciuszki od kuzynki bo strasznie smierdziały papierosami a zeby je włożyc do szafki nawet musiałam wyprac bo inaczej by wszytko mi smierdziało a tak to schowam sobie i w maju znowu popiore i poprasuje i git:-D:-D:-D
a co do łóżeczka mamy kolor mebli troszke jasniejszy ale tak nam sie spodobało to łóżeczko ze nie zastanawialismy sie ani chwili dłużej:no::tak::tak::tak:

dzisiaj jej wypakujemy i zobaczymy dokładnie i tak w sumie to prakuje nam tylko kilku rzeczy i wózka i wszystko gotowe bedzie oczywiscie ylko remontu jeszcze nie zrobilismy a mielismy do konca stycznia skonczyc ale damy rade jeszcze jest jakies 4 miesiace he he:tak::tak:

kpi- ja tez jak wychodze z badania to juz mysle o kolejnym hi hi;-) :tak: a jak patrez jak sie słodko wierci w brzuszku u mnie to juz wogole
 
reklama
AniuCh83 no zestaw tez cały super z checi bym kupila taki ale niestety mamy tylko jeden pokoik i nie mielibysmy gdzie tego postawic a tesciowa raczej nie da nam pokoju drugiego obok dla maluszka:no::no::no:
 
cos tam czasami poczuje ale ciagle nie jestem pewna czy to dzidziuch
chociaz tego COS to nigdy wczesniej nie czulam
najczesciej wieczorem jak leze w lozku i wyciagam nogi, wtedy chyba bardziej skora sie napina
a jaka masz budowe jesli moge spytac?
kurcze, dwa tygodnie to dla mnie straaaaaasznie dlugo

tak sie ucieszylam ze twoja mala juz tyle wazy bo ktos tu pisal ze ruchy mozna poczuc jak ma 300 gramm (chyba czarna wiedzma), wiec to by bylo niedlugo


ja też czuję takie dziwne COŚ czego wcześniej nie czułam ale to podobno nie to ... powiedziała, że jak poczuję to będę pewna ....
mam 1,64, dość szerokie biodra i łożysko wysoko ...

zapraszam na Naszą Klasę po szczegóły budowy :-)

tak, 300 gram to za jakiś tydzień ;)
 
Witam wszystkie mamy!
gratuluję u danych wizyt i życzę milego dnia.
Co do czworaczków to właśnie oglądam Dzień dobry tvn i był reportaż z domu czworaczków, podziwiam tych rodziców. przecież to ogromna rewolucja. Ja będę miała jedno i zmieni się cały świat a co dopiero czwórka!!

Widziałam to:-):-) Ale śliczne, kochane maleństwa były. A takie grzeczniutkie (pewnie tylko podczas nagrania)
kpi jak spojrzysz w moją stopkę to będziesz widziała:-):-)
Szalejecie z tymi zakupami i ja jestem coraz bardziej przerażona, ale klementinka pokazała mi fajny wózeczek x-landera i może chociaż z tym będę miała problem z głowy:-), co do łóżeczka i mebelków to mi się marzą: Meble dla dzieci - meble młodzieżowe - pokój dziecięcy - meble dziecięce - łóżeczka dziecięce - łóżka dla dzieci - Meblik.pl , o ile oczywiście na początku nie kupimy tak jak bym bardzo chciała kołyski:-):-)
 
ja też czuję takie dziwne COŚ czego wcześniej nie czułam ale to podobno nie to ... powiedziała, że jak poczuję to będę pewna ....
mam 1,64, dość szerokie biodra i łożysko wysoko ...

zapraszam na Naszą Klasę po szczegóły budowy :-)

tak, 300 gram to za jakiś tydzień ;)


nasza malutka tez ważyła 270 gram miesiac temu teraz pewnie dobije do jakiegos 0.5 kg :-D:-D:-D
 
i moje libido tez...;/ oO, mam nadzieje,ze wroci niebawem, bo maz nie jest zachwycony,ale co ja poradze... nic na sile...prawda?!
dla mnie sex moglby w ogole nie istniec;-)
bardziej podoba mi sie glaskanie i zasypianie na ramieniu meza
albo masaze stop
na pocieszenie mowie mu ze juz tylko okolo pol roku:sorry2:
kpi- ja tez jak wychodze z badania to juz mysle o kolejnym hi hi;-) :tak: a jak patrez jak sie słodko wierci w brzuszku u mnie to juz wogole
oj ja mam tak samo
zyje od wizyty do wizyty
a jak widze co maluch w brzuchu wyprawia to ciagle nie moge sie nadziwic ze zyje tam taki cud:-)
 
Widziałam to:-):-) Ale śliczne, kochane maleństwa były. A takie grzeczniutkie (pewnie tylko podczas nagrania)
kpi jak spojrzysz w moją stopkę to będziesz widziała:-):-)
Szalejecie z tymi zakupami i ja jestem coraz bardziej przerażona, ale klementinka pokazała mi fajny wózeczek x-landera i może chociaż z tym będę miała problem z głowy:-), co do łóżeczka i mebelków to mi się marzą: Meble dla dzieci - meble młodzieżowe - pokój dziecięcy - meble dziecięce - łóżeczka dziecięce - łóżka dla dzieci - Meblik.pl , o ile oczywiście na początku nie kupimy tak jak bym bardzo chciała kołyski:-):-)
tez ogladam te mebelki a te różowe cudddoooo!!!!
 
oj ja mam tak samo
zyje od wizyty do wizyty
a jak widze co maluch w brzuchu wyprawia to ciagle nie moge sie nadziwic ze zyje tam taki cud:-)


mam tak samo a teraz co ona tam wyczynia w tym brzuszku az jak patrze to sie smieje normalnie jakby fikała koziołki ;-):tak::tak::tak:

zauwazyłam ze jakos teraz strasznie szybko te dni leca pamietam ostatnio wizyte a zaraz kolejna bedzie:-) oby jak najszybciej zleciało
 
reklama
ja też czuję takie dziwne COŚ czego wcześniej nie czułam ale to podobno nie to ... powiedziała, że jak poczuję to będę pewna ....
mam 1,64, dość szerokie biodra i łożysko wysoko ...

zapraszam na Naszą Klasę po szczegóły budowy :-)

tak, 300 gram to za jakiś tzydzień ;)

to jestema tylko troche wryzsza
tez emam dosc szerokie biodra
a teraz lece na nk Cie podpatrzec
 
Do góry