reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dzień dobry!

Nie pisałam kilka dni, ale starałam się chociaz na bieżąco podczytywać - witam nowe Mamy Czerwcowe - i wszystkim po wizytach gratuluję udanych oględzin maluszków:tak:

Mam pytanie - dziewczyny, co sądzicie o monitorach oddechu?? ja sie zastanawiam, czy nie kupić:confused:
 
reklama
Dzień dobry!

Nie pisałam kilka dni, ale starałam się chociaz na bieżąco podczytywać - witam nowe Mamy Czerwcowe - i wszystkim po wizytach gratuluję udanych oględzin maluszków:tak:

Mam pytanie - dziewczyny, co sądzicie o monitorach oddechu?? ja sie zastanawiam, czy nie kupić:confused:

Ja też zastanawiam simę nad kupnem takiego monitorku. Lepiej spać spokojnie ;-)
 
Dzień dobry!

Nie pisałam kilka dni, ale starałam się chociaz na bieżąco podczytywać - witam nowe Mamy Czerwcowe - i wszystkim po wizytach gratuluję udanych oględzin maluszków:tak:

Mam pytanie - dziewczyny, co sądzicie o monitorach oddechu?? ja sie zastanawiam, czy nie kupić:confused:


hej!
ja na pewno kupię monitor oddechu połączony z elektroniczną nianią. Mam spore mieszkanie a moi rodzice i teściowie mieszkają w dużych domach. Będę spokojniejsza jeśli będę to miała:-)
 
Nie wiem czy dobrze robie ale ja jeszcze nie zastanawiałam się nad kuonem akcesoriów dla malucha, ale chętnie pooglądam co wy wybrałyście

maja-dona- nie ma w tym nic dziwnego, jest jeszcze dużo czasu. Bardzo dużo kobiet czeka do końcówki ciąży. Ja kupuję co miesiąc po trochu, bo po pierwsze sprawia mi to ogromną frajdę, po drugie- nie szarpie po kieszeni:-)
 
Witam z rana:-)
Gratuluję udanych wizyt i dobrych wieści;-)
Nocka zarwana na maxa:wściekła/y:W dalszym ciągu straszny ból prawej brodawki,az wyć się chce:szok:Chodzę po domku z piersią na wierzchu bo wszystko mnie drazni:wściekła/y:Dzwoniłam juz o 8 do mojej giny i powiedziała ze nic nie może mi przepisać,jedyne co to poleciła okłady z kapusty.Może to pomoże:-)Nie zabardzo jednak wiem co mam tej kapuście zrobić--roztłuc liścia? czy ugotować?Macie jakieś wiadomości na ten temat?Śliczne dzięki:-)
Witam oczywiście nowe czerwcóweczki:-)Oj szykuje się prawdziwy przyrost naturalny:-D
z ta kapusta to slyszalam ze ma byc tak podgotowana jak na golabki, ostudzona i to do piersi przykladac
ale to dobre na zatory a ty chyba ich jeszcze nie masz
podobno rozdziabany ugotowany ziemniak w gazie tez jest dobry
Mam pytanie - dziewczyny, co sądzicie o monitorach oddechu?? ja sie zastanawiam, czy nie kupić:confused:
ja tez raczej kupie w zestawie z niania
strasznie sie boje tego bezdechu u dzieci:baffled:

gratuluje wszystkim mamom cudownych wiesci z wczorajszych wizyt

kpi az sie zdziwilam ze Twoj babel taki "ciezki" bo miedzy nami jest mala roznica i moze moj tez juz podobnie wazy
a czujesz juz ruchy?
 
maja-dona- nie ma w tym nic dziwnego, jest jeszcze dużo czasu. Bardzo dużo kobiet czeka do końcówki ciąży. Ja kupuję co miesiąc po trochu, bo po pierwsze sprawia mi to ogromną frajdę, po drugie- nie szarpie po kieszeni:-)
masz rację, ale dałyście mi do myślenia, może zacznę już zakupy. Teraz mam troche wolnego czasu kiedy jestem przeziębiona i na szczęście mój mężuś zastępuje mnie w firmie
 
reklama
dzięki dziewczyny - a macie już jakąś konkretną firmę wybraną - moze jakieś pzrecieki od innych mam - który monitor wybrać???
 
Do góry