reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

witajcie,
ja raz jeszcze ...

może najpierw o moim ukochanym słoneczku parę słów: waży 260 gram i pięknie się rozwija - wszystko w terminie i tak jak trzeba .... no i nadal nic nie widać między nóżkami (a wystawiła się pięknie do "kamery") więc prawie na 100% Natalka siedzi u mnie w brzuszku ;)

a że czasu coraz mniej a jeszcze chcemy firmę z przyjaciółką otworzyć to nie wiem jak to wyjdzie ...
No to super!!!Doczekać się nie mogę swojego USG!Że też kiedyś nie było wiadomo płci aż do urodzenia:szok::szok:
A jaką firmę chcecie otworzyć???

iiwka - maz jak to moj maz..roznie,obrazil sie ze jak on dotyka brzucha to akurat dziecko nie kopie, i pewnie go nie lubi. to ja go nie lubie :-)

lencja - mieszkam na wsi :D co prawda przy drodze,ale tiry mamy od rana do nocy,z taka czestotliwosciia ze latem okna nie mozna otworzyc bo tv nie slychac :wściekła/y:mieszkajac u mamy w centrum poznania mam wieksza cisze niz na wsi.paradoks.
jutro mam wolne :D bede sie maniaczyc caaaly dzien. o 15ide po zamowione sushi i bede sobie na obiadek wcinac maki.a co . w kocu mi wolno od czasu do czasu.
Heehehee to znaczy że działą uspokajająco na dzidziusia:-D U mnie też tak jet:-D:-D
Hmmm sushi???Nigdy nie jadłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Wizyta wczorajsza jak najbardziej udana. Maluszek zdrowy, rozwija się prawidłowo, waży 225g, ma około 15cm... a co najważniejsze, między nóżkami "siusiaczek"... hehe! :-D Był ze mną na usg mąż, tylko wszedł do gabinetu mówi: P. Doktorze, będzie możne już zobaczyć płeć? Doktor na to: Będzie trudno... zobaczymy. Tylko przyłożył aparacik do brzuszka a maluszek się wypiął a między nóżkami dorodny pręcik :) Tak się uśmialiśmy że szok... Na 95% myśleliśmy że będzie dziurka, a tam rurka :) Dodam jeszcze że w mojej rodzinie nie ma ani jednego chłopaka! Same dziewczynki już od wielu, wielu lat! Stąd to zaskoczenie! Dziadek zadowolony że nareszcie będzie prawdziwym dziadkiem :)
Kasiek gratulacjie!!!Mój teść też był tak zadowolony jak Kacper się urodził:tak::tak:
Widzę że narazie chyba pół na pół jest dziewczynek i chłopców:tak::-)

A ja jestem na nogach od 6:30 bo moje dziecko wstało i oznajmiło mi że chce jeść no i trzeba było mu jajecznicę zrobić:sorry2::blink:
Siedzę w domu dzisiaj sama bo m ma służbę:baffled: Jak mnie one denerwują:nerd:
Dzidziuś wczoraj jak mnie kopnął to aż w szoku byłam:shocked2::-DBo tak mocno:tak::-D
 
reklama
Witam z rana:-)
Gratuluję udanych wizyt i dobrych wieści;-)
Nocka zarwana na maxa:wściekła/y:W dalszym ciągu straszny ból prawej brodawki,az wyć się chce:szok:Chodzę po domku z piersią na wierzchu bo wszystko mnie drazni:wściekła/y:Dzwoniłam juz o 8 do mojej giny i powiedziała ze nic nie może mi przepisać,jedyne co to poleciła okłady z kapusty.Może to pomoże:-)Nie zabardzo jednak wiem co mam tej kapuście zrobić--roztłuc liścia? czy ugotować?Macie jakieś wiadomości na ten temat?Śliczne dzięki:-)
Witam oczywiście nowe czerwcóweczki:-)Oj szykuje się prawdziwy przyrost naturalny:-D
 
gosiagro oby wszystko u meza bylo juz dobrze, daj znac po jego badaniu, bedziemy tu trzymac kciuki :tak:

iiwka smaku na jajecznice mi narobilas :-):-p Tez bym sie bardzo stresowala jakby moj maz z bronia pracowal, on jest tak chaotyczny jak ja, nic dobrego by z tego nie wyszlo :baffled::sorry2:

Olimpia tego liscia z kapusty trzeba pare razy tluczkiem walnac i oblozyc nim piers (wtedy puszcza sok a ten usmierza bol). Powodzenia!
 
Witam się z rana.
Wczoraj praktycznie nie zaglądalam na forum ale udało mi się wszytsko doczytać.
Wszystkim gratuluję udanych wizyt, zdrowych maluszków- teraz moga być juz tylko pozytywne wieści.
Ja juz po sniadanku i niebawem wybieram się do pracy zobaczyc tak sobie radzą :-).

Miłego dznia wszytskim życzę
 
Cześć dziewczyny,

Gratuluję dobrych wiadomości i witam nową mamusię.
Dziś przekonał się mój mąz że trzeba mieć dobre zdrowie żeby w Polsce chorować:wściekła/y:korzystając że ma wolne poszedł do lekarza rodzinnego bo ma problemy z kręgosłupem:eek:dostał skierowania wszystkie potrzebne, pojechal na rtg kręgosłupa i do ortopedy:tak:wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że...u ortopedy siedział w kolejce 6 i pół godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:wrócił bardziej chory niż wyjechał:-(no tak...służba zdrowia... Dodam tylko, że do tego ortopedy zapisałam go już miesiąc wczesniej:baffled:

A mnie cos bolą mięśnie pleców:eek:boję się że to znów zapalenie mięśni bo mam do niego skłonności:szok:oby nie, ale powoli nie moge sie ruszyć:no: A wogóle to boję się na dwór wychodzić, bo strasznie ślisko:baffled:moja mama wczoraj tak nieszczęśliwie upadła, że zdarła sobie cały nos:szok::szok::szok: mówiła że przez najbliższe tygodnie się ludziom na oczy nie pokaże:-D

Życze Wam spokojnej nocki.

To jest cała Polska służba zdrowia. Ale piszesz że czekałaś na wizytę miesiąc, to powiem Ci że to i tak nie tak źle. We Wrocławiu są takie terminy, że prywatnie - conajmniej 3 miesiące, a na kasę chorych to pani mi mówiła jak chciałam w sierpniu że dopiero po Nowym Roku. Także dałam sobie spokój.:-(

witajcie,
ja raz jeszcze ...

może najpierw o moim ukochanym słoneczku parę słów: waży 260 gram i pięknie się rozwija - wszystko w terminie i tak jak trzeba .... no i nadal nic nie widać między nóżkami (a wystawiła się pięknie do "kamery") więc prawie na 100% Natalka siedzi u mnie w brzuszku ;)

na połówkowe mam się umówić między 20 a 22 tygodniem do znajomego lekarza mojej ginki - moja za 2-3 tygodnie rodzi ... i taki ma śliczny brzusio ;)

Gratulację:-):-) Piękne imię dla córeczki:-D:-D Będą dwie Natalcie:-D


Wizyta wczorajsza jak najbardziej udana. Maluszek zdrowy, rozwija się prawidłowo, waży 225g, ma około 15cm... a co najważniejsze, między nóżkami "siusiaczek"... hehe! :-D Był ze mną na usg mąż, tylko wszedł do gabinetu mówi: P. Doktorze, będzie możne już zobaczyć płeć? Doktor na to: Będzie trudno... zobaczymy. Tylko przyłożył aparacik do brzuszka a maluszek się wypiął a między nóżkami dorodny pręcik :) Tak się uśmialiśmy że szok... Na 95% myśleliśmy że będzie dziurka, a tam rurka :) Dodam jeszcze że w mojej rodzinie nie ma ani jednego chłopaka! Same dziewczynki już od wielu, wielu lat! Stąd to zaskoczenie! Dziadek zadowolony że nareszcie będzie prawdziwym dziadkiem :)

Gratulacje!:-) Chłopaki to się nie martwią że wszystko im widać, zawsze wszystko na wierzch:-)

cobra nie bardzo wiem co to maki, ale sądzę że jakaś część sushi. To nie jest najlepszy pomysł, sushi nie powinno się jeść w ciąży, bo jest surowe. Lepiej sobie odpuścić:-(

paula24211 śliczne to łóżeczko:-) Tylko ja nie lubię takich ciemnych mebli, wszystko co mamy w domu to klon. Nawet drzwi, podłogi:-)

Olimpia72 a powiedziała Ci Twoja lekarka dlaczego Cię tak boli?
Okłady z kapusty to są chyba, ale są one dobre na zapalenie sutków. A zapalenie sutków to jest dopiero przy karmieniu:-( Więc dziwne....
Ale jeżeli chodzi o liście to muszą być schłodzone.
Albo spróbuj w aptece kupić krem MALTAN® (Glucosum) maść, posmaruj nim mocno brodawki, włóż wkładki laktacyjne albo jakieś waciki i wsadź w biustonosz.

gosiagro trzymam kciuki za badanie Twojego męża. Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i co najgorsze już was opuściło.
 
Dzień dobry kolezankom:-)

witajcie,
ja raz jeszcze ...

może najpierw o moim ukochanym słoneczku parę słów: waży 260 gram i pięknie się rozwija - wszystko w terminie i tak jak trzeba .... no i nadal nic nie widać między nóżkami (a wystawiła się pięknie do "kamery") więc prawie na 100% Natalka siedzi u mnie w brzuszku ;)

na połówkowe mam się umówić między 20 a 22 tygodniem do znajomego lekarza mojej ginki - moja za 2-3 tygodnie rodzi ... i taki ma śliczny brzusio ;)

dziewczyny, dziękuję za odzew ... miło słyszeć, że to nie tak jak myślę ... choć swoje odczucie mam, przynajmniej w pewnej części ... tak czy inaczej zaglądać będę i pisać jak często dam radę ...
a że czasu coraz mniej a jeszcze chcemy firmę z przyjaciółką otworzyć to nie wiem jak to wyjdzie ...

Wizyta wczorajsza jak najbardziej udana. Maluszek zdrowy, rozwija się prawidłowo, waży 225g, ma około 15cm... a co najważniejsze, między nóżkami "siusiaczek"... hehe! :-D Był ze mną na usg mąż, tylko wszedł do gabinetu mówi: P. Doktorze, będzie możne już zobaczyć płeć? Doktor na to: Będzie trudno... zobaczymy. Tylko przyłożył aparacik do brzuszka a maluszek się wypiął a między nóżkami dorodny pręcik :) Tak się uśmialiśmy że szok... Na 95% myśleliśmy że będzie dziurka, a tam rurka :) Dodam jeszcze że w mojej rodzinie nie ma ani jednego chłopaka! Same dziewczynki już od wielu, wielu lat! Stąd to zaskoczenie! Dziadek zadowolony że nareszcie będzie prawdziwym dziadkiem :)

gratuluje dobrych wiadomości powizytowych i dorodnych maluszków:-)

Olimpia tego liscia z kapusty trzeba pare razy tluczkiem walnac i oblozyc nim piers (wtedy puszcza sok a ten usmierza bol). Powodzenia!

ewentualnie można taką potłuczoną kapustę na chwilę do zamrażalki włożyć i wtedy robić okłady:-) sposób sprawdzony:-)

co do służby zdrowia, wstalam rano skoro świt:-) pojechałam do laboratorium zrobić badania krwi i moczu i krzywą cukrową. posiedziałam w kolejce i jak przyszła moja kolej to okazało się że w piatki krzywej cukrowej nie robią i serdecznie zapraszaja w poniedziałek punktualnie o 7 rano:-( wsciekłam się jak nie wiem co bo w poniedziałek to miałam inne plany - chciałam jechac do babci na wieś z Wiktorią i musze wyjazd przełozyć:baffled:

miłego dzionka
 
Wizyta wczorajsza jak najbardziej udana. Maluszek zdrowy, rozwija się prawidłowo, waży 225g, ma około 15cm... a co najważniejsze, między nóżkami "siusiaczek"... hehe!

może najpierw o moim ukochanym słoneczku parę słów: waży 260 gram i pięknie się rozwija - wszystko w terminie i tak jak trzeba .... no i nadal nic nie widać między nóżkami (a wystawiła się pięknie do "kamery") więc prawie na 100% Natalka siedzi u mnie w brzuszku ;)

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt :-)

Ja w poniedziałek idę na USG 3D - nie mogę się doczekać :tak:
 
reklama
Do góry