reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

ja nadal czekam na swoje 100% , usg najwcześniej pod koniec przyszłego tygodnia.

Ja mam nadzieję jutro przekonać się na 100% :-)

a potem patrzymy na brzuch a tu dwa następne-skóra sie podniosła a ja poczułam jakby chciała wyskoczyć :-):-):-)jazd sie dopiero zacznie hehe,ale jestem rzeszczesliwa bo czuje jak sie wierci w cągu dnia i jestem spojna, a jak mamusia zasypia to ona też ;-)

Super, zazdroszczę Ci ;-)

ewus 5 miesiąc to chyba od 19 tyg sie zaczyna? średnio tak 4,5 tyg na jeden miesiąc przypada :tak:

W ciąży jest przyjęte, że jeden miesiąc ciąży to 4 tygodnie:tak:
 
reklama
Chodze do lekarza w Grójcu, ale wiem przynajmniej za co płace...Grójetcy lekarze są tańsi ale dużo gorszy mają sprzęt a ja wybrałam najdroższego (w dodatku z W-wskiego szpitala) i zarazem jak dla mnie najlepszego z najlepszym sprzetę (jako jedyny ma usg 4D). Po za tym nie mam zaufanado Grójeckich lekarzy i szpitala (według jednego z nich miesiąc temu powinnam poronić). No i chce rodzić w W-wie więc wybór miałam prosty
No pewnie, że najważniejsze jest zaufanie do lekarza a kasa to sprawa drugorzędna. Dlatego w pierwszej ciąży zmieniłam lekarza w 27 tyg.
Według ordynatora szpitala a mnie w mieście powinnam poronić w 12 tyg. A uchodzi za dobrego specjalistę :baffled:
 
jeszcze chcialam sie pochwalic,ze kupilam ciuszki dla malenstwa,choc plci nie znam :D w outlecie TUP TUP ,7zl body,4zl koszulki :D z ciuszkow mam wszystko juz,
No cobra! Zazdroszczę i gratuluję organizacji! Ja poza sprezentowaną nam chustą i kapciuszkami kupionymi jako pamiątka z Tatr nie mam jeszcze dosłownie nic :no:. I załamka mnie bierze jak czytam ile tego wszystkiego musze zakupić....:baffled: Wolę tego nawet nie próbować przeliczac na pieniądze...
 
wITAM Z RANA:)Ja dzisiaj mam wolne od pracy:)Więc troszkę poleniu****e a poźniej jadę się spotkać z mamą czerwcówką Emalia:)
 
cześć kobietki:-)

mnie dziś od rana boli okropnie głowa...niestety dzieje się tak bardzo często:-(
Weekend miałam bardzo udany...mąż zabrał mnie do naszych przyjaciół do Krakowa- urocze knajpki i spacer po Kazimierzu...super było.:-)
Jak ja wam zazdroszczę tej pewności płci...ja nadal czekam na swoje 100% , usg najwcześniej pod koniec przyszłego tygodnia.
kOCHANA MI LEKARZ POWIEDZIAŁ, ŻE JAK CZĘSTO BOLI GŁOWA TO NA CHŁOPCA:)jA TEZ JESZCZE NIE ZNAM PŁCI:)
 
anecznik- no to miałaś niezły ubaw wczoraj ze stadem pijanych chłopów :-DA dziś pewnie robisz za pielęgniarkę, co? :-) Naprawdę dziecko jeszcze nie słyszy głosów z zewnątrz? Ja myslałam , że już :-(

Ubaw był, ale jednocześnie zastanawiałam się który sąsiad przyjdzie pierwszy po tym jak panowie zaczęli się wydzierać, tzn. śpiewać :-D Pielęgniarką, sprzątaczką i aniołem stróżem to byłam przez całą noc, biegając z wiaderkiem :-D Za to rano miałam ubaw patrząc na mojego męża i wcale nie było mi go szkoda :-)
Już sama nie wiem czy maluchy słyszą czy nie, jedni mówią że słyszą teraz te niskie dźwięki a inni że jeszcze nie. Podobno od 25 tygodnia to już wszystko słyszą. Zresztą nieważne ważne żeby nigdy nie usłyszały tego co nie trzeba :-D

A tak na marginesie oprócz kopniaków nie mam żadnych innych obiawów ciąży i ciągle słysze że nie widać po mnie że juz połowa za mną :)

Mi aż ciężko uwierzyć, że tan czas tak szybko zleciał. Zostało nam mniej niż więcej do końca :-D

Ja od rana próbuję się zmobilizować do pisania pracy, ale coś ciężko :zawstydzona/y: Ten tydzień zapowiada się u mnie dość zaganiany, muszę kupić sukienkę na ślub, wybrać kafelki wannę itp do łazienki i kto wie co jeszcze wypadnie więc kolejny tydzień ciąży szybko minie :-D
 
No cobra! Zazdroszczę i gratuluję organizacji! Ja poza sprezentowaną nam chustą i kapciuszkami kupionymi jako pamiątka z Tatr nie mam jeszcze dosłownie nic :no:. I załamka mnie bierze jak czytam ile tego wszystkiego musze zakupić....:baffled: Wolę tego nawet nie próbować przeliczać na pieniądze...
Ja też zazdroszczę.. bo niewiele mam póki co. Mam body, które dostałam w prezencie do kupionych na allegro spodni ciążowych. Sama kupiłam 2 kaftaniki - Mamy koleżanka wymogła na mnie abym cokolwiek sama dla dziecka kupiła bo miała dla mnie prezent a z powodu jakiś tam przesądów powiedziała , ze nie da mi wcześniej jak czegoś wpierw sama nie kupię - więc kupiłam rzecz jasna :tak: I dostałam całą dość dużą torbę rożnych ciuszków ale to na rożny wiek - pani kiedyś prowadziła butik z rzeczami dla dzieci i jej zostało. Ja się bardzo z tego prezentu ucieszyłam :) No i mam jeszcze 2 pary skarpetek.. Czyli w sumie jak patrząc na wyprawkę to praktycznie nic. Pocieszam się, że czau jeszcze sporo a ja już jestem na zwolnieniu więc będę miała kiedy się tym zająć.

Dziś w nocy coś kiepsko spałam. Gdy mąż wychodził raniutko do pracy zjadłam śniadanko bo głodna byłam jak wilk, wzięłam prysznic i.. poszłam spać. Spałam prawie do południa :happy: teraz jem kolejne śniadanko i jest mi bardzo dobrze, że nie muszę iść do pracy.
Pozdrawiam Was poniedziałkowo i wszystkim, które mają dziś wizyty życzę powodzenia!
 
reklama
Do góry