reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Tyle że mi się wydaje że raz jest ok a innym razem że mi wklęsł :-D Wkręcam sobie że na pewno coś się złego dzieje bo mój brzuch znikną :-D
Ha ha ha mam dokładnie tak samo :-D. A już jak się położe na plecach i patrzę na ten brzuch który jakby "wchłaniał się do środka" to już w ogóle wydaje mi się że gdzies tą ciążę zgubiłam.:-D Choć w pozycji stojącej mam teraz podobny brzuszek co Kasiulka
 
Kasiulka_1980 moim zdaniem cudowny jest:) nie jest za maly,ani za duzy,w sam raz na 20tydzien :)) gdybymm wstawila swoj,wygladal by tak samo jak Twoj,tyle ze u mnie jest przewaga tluszczu, a nie brzucha ciazowego;p
 
Czyli wszystkie mamy fiksa na punkcie brzuszków:-)
A co się będzie działo jak już brzuszków zabraknie, a zawartość będzie obok:-):-)
 
reklama
Do góry