reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
To spotkanie pasuje bardziej w weekend czy w tygodniu??Zapytam Emalii jak bedę u niej i wtedy do końca dogramy:)

to fajnie, dogadajcie się mi termin obojętny, chociaz chyba lepiej w tyg, bo na weekend to sa rózne plany, ale z drugiej strony nie pamiętam ile z nas pracuje, bo jak większosc to moze lepiej weekend?
 
to fajnie, dogadajcie się mi termin obojętny, chociaz chyba lepiej w tyg, bo na weekend to sa rózne plany, ale z drugiej strony nie pamiętam ile z nas pracuje, bo jak większosc to moze lepiej weekend?
Ok to może umówmy sie wieczorkiem na forum tak ok 20 ja przekażę Emalii i wtedy się dogadamy:)
 
oj mamusie produkcja postów idzie na całego chwilke mnie nie było a tu juz tyle do czytania:-)

jeszcze chcialam sie pochwalic,ze kupilam ciuszki dla malenstwa,choc plci nie znam :D w outlecie TUP TUP ,7zl body,4zl koszulki :D z ciuszkow mam wszystko juz,

super są takie zakupy, ja w pierwszej ciąży też zaczęłam zakupowe szaleństwo tak ok połowy żeby rozłożyć je trochę w czasie i na sam koniec nie zbankrutować a poza tym miałam sobie darować taką przyjemność:tak:, co kilka dni lub raz w tygodniu odwiedzałam jakies sklepy dla maluszków i oczywiście wracałam z czymś nowo upolowanym:-)

Ja mam nadzieję jutro przekonać się na 100% :-)

od kilku lekarzy i położnych słyszałam że pewność 100% to dopiero podczas porodu jak by na to nie patrzeć, sama znam przypadek pary którą przez całą ciążę przekonywano że będą mieć synka, który po porodzie okazał się być dziewczynką i co tu zrobić z wyprawką typowo chłopięcą? wydaje mi sie że najwięcej tutaj zależy od dobrego sprzętu i doświadczenia lekarza

a własnie, skoro zdec już wyszła ze szpitala, to mogłybyśmy zorganizować spotkanie czerwcowych wrocławskich mam:tak::tak: co wy na to?

fajny pomysł z takim spotkaniem, zazdroszczę, a swoją drogą kilka lat wstecz często bywałam we Wrocławiu, ten ryneczek i knajpki ehhh...
 
reklama
Do góry