reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie.
Stracilam juz nadzieje że Was nadrobię. Skąd Wy bierzecie czas???? Ja mam go ostatnio zdecydowanie za mało:baffled: Mm nadzieję że tu same dobre wiadomości:tak:uciekam spowrotem do pracy:-)

Trzymajcie się ciepło.
 
reklama
hej dziewczyny, ja jutro tez mam wizytę na 18- to już 19 tydz ale z 4D poczekam chyba do 22 tyg,zresztą zobaczymy co lekarz powie. co do ruchów to czuje Małą od onca 16 tyg (pewnie dlatego ze jestem szczuputka) wczoraj natomiast wieczorem w łóżku doznaliśmy z Mężysiem szoku :szok: trzymal rękę na moim brzusiu i jak dostał kopa aż mu ręką podskoczyła a potem patrzymy na brzuch a tu dwa następne-skóra sie podniosła a ja poczułam jakby chciała wyskoczyć :-):-):-)jazd sie dopiero zacznie hehe,ale jestem rzeszczesliwa bo czuje jak sie wierci w cągu dnia i jestem spojna, a jak mamusia zasypia to ona też ;-)
 
jeszcze chcialam sie pochwalic,ze kupilam ciuszki dla malenstwa,choc plci nie znam :D w outlecie TUP TUP ,7zl body,4zl koszulki :D z ciuszkow mam wszystko juz,
 
cobra szybka jesteś z zakupami ;-)

ewelinka moja dzis została w domu bo nam auto siadło - i jęczy, że jej sie nudzi

karo fany weekend spędziłaś - jak ja bym chciała gdzieś chociaż na 2 dni wyjechać, zmienić klimat - najlepiej w góry, ech rozmarzyłam się

kreatorka galaretka, mniam lece i ja zrobie na deser :happy:

ewus 5 miesiąc to chyba od 19 tyg sie zaczyna? średnio tak 4,5 tyg na jeden miesiąc przypada :tak:
 
Ja jutro mam zamiar zafundowac sobie usg 4D, raz mogę wydać te 300zł
Strasznie drogie to 4D:szok::szok: U mnie kosztuje 150zł.
Ale rzeczywiście zastanów się tak jak mówi gosiagro, czy warto wydawać tyle pieniędzy, bo obraz na prawdę nie jest włączany na długo. Jedyny plus z tego USG jest to że zapewne dostaniesz płytkę z nagraniem.
 
Ja poprzednio (19 tydzi) też widziałam taki obraz (bezpłanie, prezent na uspokojenie) teraz przynajmniej dostane zdjęcie. Obraz będzie przez cały czas badania, wszystkie pomiary itp, czyli jakieś 20 minut....normalnie bez tego USG 4D, zapłaciłabym jutro za wizytę 200zł (standardowa cena wizyty z USG) więc warto raz dołożyć 100zł :)
:szok: athena sporo płacisz za wizytę z USG. Chodzisz do lekarza w Grójcu? Czy w Warszawie? Ja 50 km mieszkam od Ciebie i płacę 100 z USG.
 
reklama
Ja poprzednio (19 tydzi) też widziałam taki obraz (bezpłanie, prezent na uspokojenie) teraz przynajmniej dostane zdjęcie. Obraz będzie przez cały czas badania, wszystkie pomiary itp, czyli jakieś 20 minut....normalnie bez tego USG 4D, zapłaciłabym jutro za wizytę 200zł (standardowa cena wizyty z USG) więc warto raz dołożyć 100zł :)


łeee, to super jak będzie włączony cały czas:) to pewnie, że warto:tak: ja wtedy miałam tak, że badanie trwało 20 minut i tyle mam nagrania na płytce, ale pomiary robil na obrazie 2D, kilka razy miałam włączony obraz 3D, no i na parę chwil obraz 4D, dlatego też pytam jak jest u was;-) za to badanie dałam wtedy 200zl, normalnie place 150 zl. Teraz tez się wybieram na to 3D, 4D ale kiedy to dowiem się w środe od gina. Teraz maluch jest zdecydowanie większy, więc liczę, ze obraz 3d i 4d bedzie dłuzej właczony:tak:
To czekam na relacje z wizyty no i zdjęcia:-D
 
Do góry