reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Czarna wiedzma poproś w laboratorium o telefon i zadzwoń na drugi dzień z pytaniem czy coś rośnie.jeżeli posiew będzie jałowy to już będziesz wiedziała, a jak coś rośnie to będziesz musiała jeszcze poczekać dwa dni, żeby dowiedzieć się co Ci tam rośnie.
Mam nadzieję, że wiesz jak oddać mocz, żeby wynik był wiarygodny. To wstydliwy temat ,ale z doświadczenia wiem, jak często są popełniane podstawowe błędy
Ewo, dzięki za podpowiedź - tak tez zrobię:tak:
Co do sposobu siusiania to wiem, że mocz ma być pierwszy poranny, środkowy strumień i że umyć się trzeba najpierw oczywiście :happy2:. Chyba tyle, nie?

A tak z innej beczki. Zamówiłam sobie właśnie krowiastego Fatty Snake'a :-), i wpadłam na trop foteli Fatty. Wcześniej myslałam o zakupie jakiegoś fotela do karmienia do sypialnie, bo nie mam czegoś takiego w domu a wydaje mi się że mogłoby być przydatne. I znalazłam coś takiego (do kompletu z rogalem;-)): http://www.allegro.pl/item874960422_oryginalny_fotel_fatty_2xl_pufka_www_fatty_pl.htmlhttp://www.allegro.pl/item874960422_oryginalny_fotel_fatty_2xl_pufka_www_fatty_pl.html
Siedziałyście kiedys na czymś takim? A może w ogóle fotel do karmienia w sypialni to zbędny grat?? Co myslicie?
 
reklama
ja nie kupowałam fotela bo przez pierwszy miesiąc i dłuzej karmiłam dziieciaczki na leżąco:-) było mi wygodniej i mogłam spokojnie odpocząc ;-)
 
Witam Was wszystkie :)
Od kilku dni podglądam Wasze forum, teraz postanowiłam dołączyć.
Termin mam jak najbardziej czerwcowy -równiutko w połowie czyli na 15 i jest to moja pierwsza ciąża. Od 13 tygodnia wiem tez, że będzie to chłopiec :)
Pozdrawiam.
 
czarna wiedzmo z tym siusianiem to dokładnie tak + oczywiście jałowy pojemnik.
A co do fotela, to mi najlepiej było karmić na leżąco, wtedy odpoczywał mój kręgosłup, ale wiem, że niektóre dziewczyny wolą jednak karmić na siedząco.Tylko myślę, że takie karmienie w samotności tylko z bobasem trwa jakieś 4 miesiące, bo potem karmisz wszędzie gdzie Ci jest wygodnie. A z drugiej strony fotel przyda się również potem do czytania bajek ;-)
 
A tak z innej beczki. Zamówiłam sobie właśnie krowiastego Fatty Snake'a :-), i wpadłam na trop foteli Fatty. Wcześniej myslałam o zakupie jakiegoś fotela do karmienia do sypialnie, bo nie mam czegoś takiego w domu a wydaje mi się że mogłoby być przydatne. I znalazłam coś takiego (do kompletu z rogalem;-)): Oryginalny fotel Fatty 2XL + pufka WWW-FATTY-PL (874960422) - Aukcje internetowe Allegro
Siedziałyście kiedys na czymś takim? A może w ogóle fotel do karmienia w sypialni to zbędny grat?? Co myslicie?

Nie polecam czegos takiego do karmienia. Bardzo wygodnie sie na nim siedzi, ale trudniej sie z niego wydostać...szczególnie z małym dzieckiem na rękach.
 
Myślę również, że z takiego fotela z dzieckiem się podnieść to niezłe wyzwanie:-D
ale za to jak zaczął się poród jak już usiadłam na nim to nie chciałam wstać nawet na KTG
 
reklama
czarna wiedźmo ja to bym dała popalić za ten mocz. Całe szczęście, że nie musiałas mieć pilnie tego wyniku.

Z doświadczenia wam powiem, że na początku najwygodniej jest karmić na leżąco. Przede wszystkim możemy odpocząć przy okazji, dziecko układamy wygodnie, same też rozluźniamy kręgosłup.
A potem to karmimy gdzie popadnie, przynajmniej ja tak miałam.
 
Do góry