reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

nietka, Lencja - witamy wśród wielce rozpisanych czerwcowych mam:-D:-D

zdec - gratuluje córeczki :)
co do zwolnienia lekarskiego to jakaś bzdure ci powiedzieli + to czy chcesz się leczyć w tej placowce, czy nie nie ma nic do zdolnosci do pracy. Jak nie chca wydac zwolnienia to popros o zaświadczenie, ze powrót do pracy nie wiąże się z zagrożeniem Twojego i maleńkiej zdrowia i życia i każ im się pod tym podpisać!!!! Lenie przebrzydle!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A jak nie chce + to do ordynatora lub dyrektora szpitala. I oczywiście oficjalna skarga i groźba pozwu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:oraz skopiowanie pełnej dokumentacji medycznej : maja obowiązek dać Ci pełen wgląd i zrobić kopie.
Wracaj teraz do domku i leż grzecznie :tak::tak::tak:
Sama pracuje w służbie zdrowia :zawstydzona/y: i znam wielu wspaniałych lekarzy, ale znam tez takich, którzy przynoszą wstyd temu zawodowi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Mam nadzieje, ze nie będziemy trafiać na konowałów
 
reklama
sealet jak tak się zastanowiłam nad tym co napisałaś, to rzeczywiście masz rację. Rzeczywiście powinni mi wystawić zwolnienie niezależnie od tego czy wychodzę na własne żadanie. Bo inaczej znaczy to że mogę w poniedziałek iść do pracy według nich:wściekła/y::wściekła/y:
Jakoś nie miałam siły o tym myśleć, wystarczająco mnie wszystkim innym wkurzyli....
Ja to jakoś zawsze mam pecha:-(
 
Ja już po wizycie. Wszystko jest ok z dzidzią. Muszę brac żelazo bo mam za mało hemoglobimy i rutinoskorbin bo często leci mi krew z noska.
Maleństwo ładnie sie ruszało i jest to CHŁOPCZYK :-)

Zdec- dobrze że już jestes w domku i z maleństwiem wszytsko oki. Naważniejsze to się nie denerwować.

Witam nowe czrwcóweczki na forum :-)
 
zdec na początku gratuluje córeczki, bo chyba to najradośniejsza dla Ciebie wiadomość :-):-):-):-)
a reszta się nie przejmuj, wiem,ze łatwo powiedzieć gorzej zrobić, ale najważniejsze,że już wyszłaś z tego okropnego miejsca i możesz się sama zatroszczyć o wyniki i o bezpieczeństwo Twoje i maluszka, a co do zwolnienia jeśli znajdziesz do poniedziałku albo wtorku ginekologa i pójdziesz do niego na wizytę to może Ci On wystawić zwolnienie z data wsteczną( od dnia nie dłużej niż trzy dni przed badaniem), mi tak raz lekarz zrobił, bo coś się zagapił żle wypisał wcześniejsze zwolnienie i była luka dwu dniowa ale wystawił mi zwolnienie z data wsteczną i ZUS się nie przyczepił:-)
 
A w dodatku jeszcze się okazało że czeka mnie jeszcze jedna wizyta u mojego "prowadzącego" lekarza. Bo mam zwolnienie do jutra, a szpital skoro się wypisuję na życzenie to nie może wypisać zwolnienia do przodu.
zdec bardzo sie ciesze ze juz cos wiadomo, ale nie denerwuj sie prosze, bo nie warto tracic zdrowia.. Wazne ze corcia zdrowa i silna, a krwawienie spowodowane krwiakiem. Szkoda slow na lekarzy, rzecaywiscie podac to do gazet albo zlozyc skarge to chyba jedyne wyjscie. :no: Trzymaj sie cieplutko i wypoczywaj teraz ile mozesz!

Ewo, dzięki za podpowiedź - tak tez zrobię:tak:
Co do sposobu siusiania to wiem, że mocz ma być pierwszy poranny, środkowy strumień i że umyć się trzeba najpierw oczywiście :happy2:. Chyba tyle, nie?

A tak z innej beczki. Zamówiłam sobie właśnie krowiastego Fatty Snake'a :-), i wpadłam na trop foteli Fatty. Wcześniej myslałam o zakupie jakiegoś fotela do karmienia do sypialnie, bo nie mam czegoś takiego w domu a wydaje mi się że mogłoby być przydatne. I znalazłam coś takiego (do kompletu z rogalem;-)): Oryginalny fotel Fatty 2XL + pufka WWW-FATTY-PL (874960422) - Aukcje internetowe Allegro
Siedziałyście kiedys na czymś takim? A może w ogóle fotel do karmienia w sypialni to zbędny grat?? Co myslicie?
widze ze u ciebie rowniez perypetie ze sluzba zdrowia :baffled: Trzymam kciuki by bakterie zniknely calkowicie i zebys sie nie musiala juz na te baby z laboratorium zloscic :tak::tak:
A co do fotela to fajnie sie w nim siedzi ale na pewno nie po porodzie (kiedy wszystko boli i kazde naciagniecie miesnia to masakra) i nie wiem jak to by bylo z dzidziusiem na rekach..No chyba ze jestes super wysportowana :-) Ja to bym utknela w nim na zawsze :-p

Witam Was wszystkie :)
Od kilku dni podglądam Wasze forum, teraz postanowiłam dołączyć.
Termin mam jak najbardziej czerwcowy -równiutko w połowie czyli na 15 i jest to moja pierwsza ciąża. Od 13 tygodnia wiem tez, że będzie to chłopiec :)
Pozdrawiam.
Lecja witaj, tez Toronto?:-) Ja rowniez :tak: Ktory rocznik, moze chodzilysmy razem do szkoly?:-p Zagladaj czesto!
 
Ja już po wizycie. Wszystko jest ok z dzidzią. Muszę brac żelazo bo mam za mało hemoglobimy i rutinoskorbin bo często leci mi krew z noska.
Maleństwo ładnie sie ruszało i jest to CHŁOPCZYK :-)

gratuluje dobrych wieści związanych z dzidziusiem no i oczywiście Synka, jakoś słowo chłopczyk rzadko się tu pojawia:-):-D:-D:-D
 
Zdec, przede wszystkim ogromne gratulacje z powodu dziewuszki!!! :happy2:Co za cham - "gorsza płeć"!!! Chyba musi mieć sporo kompleksów ten, pożal się Boże, lekarzyna:cool2: Ciekawe na jakim podłożu te kompleksy???;-);-);-):-D
To naprawdę świetne wieści, że jest zdrowa i całe to zajście nie zaszkodziło jej w żaden sposób:tak: A co do słuzby zdrowia.....ech...szkoda słów, a przede wszystkim nerwów. Ja cały ostatni tydzień z różnych powodów mam pod znakiem "rzucania mięchem" w ich kierunku i w sumie z kim bym o tym nie rozmawiała to każdy ma podobne wrażenia na ich temat.:wściekła/y:Najgorsze jest to że płacimy przecież w ubezpieczeniu za opieke medyczną, ale i tak jak przychodzi co do czego to jeśli chcesz liczyć na ludzkie (czytaj: normalne) traktowanie to musisz się leczyć prywatnie bo NFZ ma Cię generalnie w pewnym miejscu. I znowu ręce opadają....:frown:
Teraz najważniejsze to nie denerwować się, bo naprawdę szkoda Waszego zdrowia na nich wszystkich:tak:. Ech i widzę że imię już macie:-)

Poza tym witam nową czerwcóweczkę w naszym gronie!

A co do tych foteli Flatty to dzięki wielkie za podpowiedzi dziewuszki, bo już byłam skłonna go kupić, ale faktycznie z wstawaniem z takiej miękkiej poduchy bez użycia rąk to może być problem :errr:

Dorotko - również gratuluję synka!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry