reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć dziewczyny,
Witam dwie nowe czerwcóweczki!:-)
A teraz napiszę wam wszystko, już mi nerwy trochę opadły, ale myślałam że ich rozszarpię.
Rano po 8 miałam robione USG, robił je ceniony dr Pawluk. Wszystko mi powiedział, opisał dokładnie. Okazało się że mam łożysko niskoschodzące i u ujścia krwiaka 20mm.:-( Ale powiedział że on nie zagraża i jak się ciąża podniesie ( w sensie chyba brzuch) to go zniweluję. Dowiedziałam się też, że cytuję "Oooo widzę tu gorszą płeć", co znaczy że będzie dziewczynka:tak::tak::tak:
Potem wzięli mnie na badanie ginekologiczne i wiadomo że jeszcze coś tam mi leci, tzn troszkę pojawia się takiej brudnawoczerwonej starej krwi. Ale to już leci cały czas. No i stwierdzili że skoro jest krwiak i nadal jest brudzenie to oni mnie zostawią w szpitalu. To się wkur***:wściekła/y::wściekła/y: Bo znowu weekend znowu nic nie będą robili, a ja będę bezczynnie leżeć. A poza tym kur** od dawna prosiłam o USG, od dawna byłoby wiadomo że jest krwiak. Ale nie po co.... I w dupie, wypisałam się na własne żądanie. I teraz na wypisie czytam: Ciężarna wypisana do domu na własne żądanie wbrew zaleceniom lekarskim z NIEKOŃCZONYM POSTĘPOWANIEM DIAGNOSTYCZNYM I TERAPEUTYCZNYM!!!!!!!!:wściekła/y: w stanie ogólnie dobrym.... itd. KUR** przez tydzień leżałam i NIC nie robili, a teraz nagle by coś w weekend zrobili. A jeszcze mi mówi wcześniej w zabiegowym po badaniu że CRP jest podniesione do 16.:wściekła/y::wściekła/y: Wiedzieli o tym od piątku i nie zlecili wymazu (bo CRP świadczy o infekcji w organiźmie!!!) dopiero o wymaz musiałam się sama dopominać. Dodam że CRP nikt mi nie powtórzył przez cały tydzień, żeby sprawdzić czy nadal jest podniesione. Za chwilę mi mówi że nie ma jeszcze wyniku wymazu, wku*** się nie na żarty, sama zadzwoniłam do Diagnostyki i mi powiedzieli że nic nie wyhodowali.:wściekła/y::wściekła/y:
Tak więc jeszcze raz powtarzam i nigdy zdania nie zmienię: KAŻDY LEKARZ TO KONOWAŁ, a jak się zbiorą jeszcze wszyscy razem to już STADO KONOWAŁÓW I IDIOTÓW!!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
zdec nie denerwuj się .
Wiadomo, ze w wypisie napisali to tak, żeby w razie czego było, że oni chceli cię leczyć, a ty się nie dałaś.
Poproś o kartę choroby. Skoro nic nie robili, to karta będzie pusta, w razie czego będziesz miała jakąś podkładkę, dlaczego sama się wypisałaś.
Współczuje przejść z niekompetentnymi lekarzami.
 
zdec- serdecznie Ci współczuję tego co musiałaś przejść w tym koszmarnym szpitalu, to co się w służbie zdrowia dzieje to się w głowie nie mieści, możnaby to gdzieś opisać.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Cieszę się i odetchnęłam z ulgą, ze z Tobą i Twoim Maluszkiem jest wszystko dobrze i nic wam nie zagraża, życzę żebyś do końca ciąży cieszyła się swoim stanem i żeby nie powtórzyły się krwawienia i oby nic więcej Cię już nie niepokoiło!!! Melduj codziennie jak się czujesz :-):-)
 
A w dodatku jeszcze się okazało że czeka mnie jeszcze jedna wizyta u mojego "prowadzącego" lekarza. Bo mam zwolnienie do jutra, a szpital skoro się wypisuję na życzenie to nie może wypisać zwolnienia do przodu.
A poza tym sama sobie porobię badania w poniedziałek, bo jak widać na szpital nawet nie można liczyć. Mam nadzieję że CRP będzie już w normie.
 
Aniu szczerze współczuje tych przejsć z tymi konowałami!!! Na pewno by ci przez weekend nic nie zrobili, leżec mozesz w domu i sie mniej denerwowac przynajmniej. Najważniejsze, ze usg dobrze wyszlo no i córeczka zdrowa:-D A to crp na poziomie 16 to duzo?? Co to w ogole za podejscie rzeczywiscie nic przez tydzien nie robili i się dziwią, ze chesz wyjsc, ale scorpioniczka ma racje musieli tak napisac na wypisie, żeby mieć jak by co podkladke!!! Co za ludzie a wczesniej czytałam, ze sposród wroclawkich szpitali ten jest zachwalany, ale ja dziekuej za taka opieke:wściekła/y::wściekła/y:
 
Aniu szczerze współczuje tych przejsć z tymi konowałami!!! Na pewno by ci przez weekend nic nie zrobili, leżec mozesz w domu i sie mniej denerwowac przynajmniej. Najważniejsze, ze usg dobrze wyszlo no i córeczka zdrowa:-D A to crp na poziomie 16 to duzo?? Co to w ogole za podejscie rzeczywiscie nic przez tydzien nie robili i się dziwią, ze chesz wyjsc, ale scorpioniczka ma racje musieli tak napisac na wypisie, żeby mieć jak by co podkladke!!! Co za ludzie a wczesniej czytałam, ze sposród wroclawkich szpitali ten jest zachwalany, ale ja dziekuej za taka opieke:wściekła/y::wściekła/y:

To chyba też to czytałam. Że szpital najlepszy itd. Może jeżeli nic się nie dzieje to tak, ale wtedy każdy szpital jest dobry. Najlepsze to w tamtym szpitalu były położne. Szczególnie dwie.:-) Na prawdę wspaniałe kobiety:-)
Ale nie wiem czy ostatecznie nie zdecyduję się na Trzebnicę, mając już styczność z tamtym szpitalem. Tylko zawsze jest coś za coś - bo słyszałam że Trzebnica ma bardzo dobre warunki (w przeciwieństwie do tamtych - wolę wam nawet nie opisywać), ale jeżeli coś będzie się działo z maluszkiem to i tak zawożą do Wrocławia:-(
 
Ale nie wiem czy ostatecznie nie zdecyduję się na Trzebnicę, mając już styczność z tamtym szpitalem. Tylko zawsze jest coś za coś - bo słyszałam że Trzebnica ma bardzo dobre warunki (w przeciwieństwie do tamtych - wolę wam nawet nie opisywać), ale jeżeli coś będzie się działo z maluszkiem to i tak zawożą do Wrocławia:-(

no własnie to jest ten zgryz, że jak coś bedzie nie tak to jadą do wrocka, a wazne mogą być kazde minuty:zawstydzona/y:
 
zdec nie denerwuj się bo szkodzisz tylko dziecku.A właśnie gratuluje córeczki:)
A co do służby zdrowia to widzę że wszędzie taka sama...Ja leżałam 5 dni ze skurczami i zrobili mi aż badanie moczu...nic więcej....Także standard.....Ale i tak mamy dobrze bo ciężarne np. w Anglii to już w ogóle praktycznie bez badań i opieki....
 
reklama
Do góry