reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja miałam jakiś czas temu problem z oddychaniem. Zapytałam o to lekarza na wizycie, a on na to "to dopiero początek"...no pocieszył, nie ma co :)


no faktycznie pocieszające stwierdzenie..:confused:
ja właśnie dzwoniłam do mojego kochanego lekarza i kazał mi podjechać wrazie poważniejszych problemów z oddychaniem do szpitala, stwierdził,że wcale nie jestem przewrażliwiona, bo jeśli ja mam problemy z oddychanie, to dziecko też może je mieć, narazie kazał mi porządnie przewietrzyć mieszkanie i iść na spacer pooddychać mroźnym powietrzem, to podobno rozszerza trochę płuca, więc posłucham jego rady, zabieram psa i idę na spacer...:-)
stwierdził, też że powinnam więcej siedzieć w pozycji pół siedzącej,żeby nie być za mocno zgiętą w pół bo rosnący brzuch naciska na klatkę piersiową i to może powodować te problemy:-(
 
Elizka21 - to dobrze, ze wszystko ok;-) ale ten twój dzidzius wstydliwy nie chce pokazac co tam ma miedzy nózkami, pewnie dziewczynka;-)

No ja własnie myśle że będzie dziewczynka tylko chciałabym już wiedziec na pewno.... a tu ciągle sie chowa i chowa...

A tak pozatym to witam;-)
Wy to nie macie co robić chyba:dry: nie nadąrzam czytać postów wogóle:tak::sorry2: ale jakos daję rade ehhhh....
a dzidzia kopie mnie że ho ho... teraz to przez cały dzien praktycznie ją czuję:tak:
 
reklama
Czarna wiedzma poproś w laboratorium o telefon i zadzwoń na drugi dzień z pytaniem czy coś rośnie.jeżeli posiew będzie jałowy to już będziesz wiedziała, a jak coś rośnie to będziesz musiała jeszcze poczekać dwa dni, żeby dowiedzieć się co Ci tam rośnie.
Mam nadzieję, że wiesz jak oddać mocz, żeby wynik był wiarygodny. To wstydliwy temat ,ale z doświadczenia wiem, jak często są popełniane podstawowe błędy.

zdec
również czekam z niecierpliwością na wiadomość od Ciebie. Zapewne musiałaś długo czekać na wypis.

Witam nową Czerwcóweczkę, zobaczysz jak te forum wciąga...;-)
 
Do góry