reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny które już czują kopniaki. czy jest tak u was, że maluch z regułu uspokaja się kiedy tatus dotyka brzucha?? Ja zawsze czekam kilka kopniaków i wołam partnera i zawsze , kiedy dotknie brzucha maluch sie uspokaja. Śmiejemy się, że czuje respekt przed ojcem :-D
Oj tak :tak: zawsze jak przyłoży mi rękę do brzucha to maleństwo się uspokaja :happy2:

No cóż a ja po wczorajszym dniu który praktycznie w całości spędziłam na wyjazdowych plotkach z przyjaciólkami, dziś czekam na wyniki posiewu po które pojechał małż i mam nadzieję że wszystko będzie ok. Poza tym nie moge doczekać się wtorku i pierwszego USG w trójwymiarze (ma być połówkowe) :-) No i przyznam że lekkiego stracha przed tym badaniem mam... :baffled:Ale jestem dobrej myśli :tak:
Trzymam kciuki za pozytywne wyniki :tak::-) Koniecznie wstaw zdjęcia z USG :-D jak już będziesz miała, wszystko napewno bedzie dobrze :-)

Witam.
Można dołączyć?
Termin mam na 24 czerwca. To moja druga ciąża. Mam już 3-letnią córkę.
Nie nadrobię wszystkiego bo tego jest sporo ale postaram się być na bierząco.
Dużo Was tu :-)
Witamy serdecznie :-)
 
Hejo!
Nie bylo mnie dwa dni wiec nawet nie probuje nadrobic :szok:
Powiem Wam tylko ze Zdec jest juz po usg :tak::tak::tak: a reszte napisze sama z domku :)
 
reklama
witam was południowo....
dziś mam takiego lenia, że jeszcze nie wstałam z łóżka:-)
witam nową mamusię czerwcową wśród nas.
Zdec- mam nadzięję, że już dziś będzieś w domku
 
Do góry