reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Klementinka - powodzenia na wizycie
Kreatorka - to się musiałaś wystraszyć - dobrze, że wszystko ok

pisałyście o witaminkach - ja biorę prenatal, ale cały czas clasic, bo muszę mieć bez jodu (mam chorą tarczycę)
 
reklama
A ja wcinam sobie pomidorówkę z ryżem a na deser może kalafiorek....Hmmm
wstawię zaraz fotkę z brzucholkiem tylko czekam na osąd mojego K. które najlepsze ( bo moja córcia robiła : )
 
ewelinka307- pamiętam właśnie, że też o tym pisałaś, szkoda, że nikt mnie nie uprzedził, że mogą takie krwawienia się zdarzyć:no: co prawda i tak bym pojechała na izbę sie upewnić, ale może bez takiego strachu

Ciągle piszecie o tych rogalach, aż w końcu chyba sie skuszę :-D chociaż póki co mam dobry sposób na układanie zwykłych poduch i jest mi bardzo wygodnie :tak: chociaż przy większym brzuchu może być zdecydowanie ułatwieniem :-)
 
No mam internet ale nie wiem jak długo:-pbyłam dziś u dentysty i wreszcie zakończylam leczenie tego zęba:-):-):-) Nie dam rady Was nadrobic raczej niestety...:-(
 
hej dziewczynki:-D
Oj dawno mnie tu nie bylo:zawstydzona/y: Wpadam tylko z newsem, ze bede miala synka:tak: Wczoraj mialam USG i na samiutki koniec, kiedy lekarz chcial sie juz poddac, maly rozlozyl nozki:-p:-D

Mam nadzieje, ze i u Was wszystko w porzadku:tak:
Sciskam i pozdrawiam Was cieplutko:-)
 
hej dziewczynki:-D
Oj dawno mnie tu nie bylo:zawstydzona/y: Wpadam tylko z newsem, ze bede miala synka:tak: Wczoraj mialam USG i na samiutki koniec, kiedy lekarz chcial sie juz poddac, maly rozlozyl nozki:-p:-D

Mam nadzieje, ze i u Was wszystko w porzadku:tak:
Sciskam i pozdrawiam Was cieplutko:-)


Fajnie :-) Ja dowiem się na 100% prawdopodobnie we wtorek :zawstydzona/y:
 
reklama
hej dziewczynki:-D
Oj dawno mnie tu nie bylo:zawstydzona/y: Wpadam tylko z newsem, ze bede miala synka:tak: Wczoraj mialam USG i na samiutki koniec, kiedy lekarz chcial sie juz poddac, maly rozlozyl nozki:-p:-D

Mam nadzieje, ze i u Was wszystko w porzadku:tak:
Sciskam i pozdrawiam Was cieplutko:-)


Gratuluję synusia:-)
 
Do góry