reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć dziewczyny!
Gratuluje tym co po wizytach - dobrze czytać pozytywne informacje :-)
kreatorka - dobrze, że niegroźne to krwawienie, ale co się zdenerwowałaś to Twoje:no: oby się nie powtarzało :blink:
scorpioniczkaa - teraz robiłaś cukier po obciążeniu 50g czy 75g?

Co do witaminek to ja łykam Feminatal ale zwykły, chyba wszystkie typy witaminek są takie duże i trudne do łykania :wściekła/y:niby wyniki mam dobre i nie ma specjalnie potrzeby - ale wole być pewna, że maleństwo dostaje to co trzeba.

Na swoich teściów dla odmiany nie mogę złego słowa powiedzieć:-) teściowa nieraz bardziej broni mojej strony niż męża i daje mu po głowie jak się nie zachowuje jak gentleman;-) pytanie co by było, jakbyśmy musieli mieszkać razem...brrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pewnie szybko by się miłość skończyła;-)

Cieszcie się dziewczyny, że jeszcze nie macie siary - nic przyjemnego taka mokra plama na koszulce:zawstydzona/y: przeważnie pojawia się później, nawet czasem dopiero w okolicach porodu

Ja dzisiaj spędziłam bardzo mile przedpołudnie - byłam w odwiedzinach u koleżanki, która ma półrocznego synka. Taki słodziak, że hoho, a jak flirtował;-) jeszcze niecałe 6 miesięcy i my będziemy miały takie maluszki:tak:
 
reklama
jestem juz po wizycie
wszystko jest super
hemoglobina, mocz, cisnienie, szyjka...
wszystko jak trzeba
Maluch ma 11,4 cm dlugosci i slodko siedzi sobie skulony
prawdopodobnie miedzy nozkami wystawal maly penisek:-)
nie powiedzial na 100% ale prawdopodobnie
potwierdzi sie za 4 tyg
 
Klementinka - no to gratulacje z posiadania syneczka :-D i tego, ze jest zdrowy, bo to najważniejsze :tak:

Po przeczytaniu dobrych wiadomości mogę się grzecznie położyć i poczytać :-D Nie będę już kompa włączać, więc dobrej nocki życzę wam i maluszkom w naszych brzuszkach :-D
 
mam nadzieje,ze tym razem uda mi się dodać posta, mam dzisiaj problemy z laptopem, coś mi synek przy nim zmajstrował :wściekła/y: i cały czas mi się albo internet rozłącza albo resetuje się komputer, jutro przyjdzie mój brat informatyk i coś zadziała :-)
napiszę tylko,ze gratuluje udanych wizyt, bo tyle udało mi się doczytać,wiem też,ze któraś miała przygodę z krwawieniem-współczuje ja tez bym się strachu najadła
do jutra, dobranoc
 
Ja już mówię dobranoc i powoli idę spać. Jutro zaczynam 20 tydzień a nadal nie czuje, żeby maluszek mnie kopał :-(

Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.

Buziaki dziewczynki i do jutra :zawstydzona/y:
 
reklama
oj dziewczyny zaszalałyście nie nadrobie dziś zaległości bo padam na twarz, mam nadzieje że wszystko u was w porządku.
Niedawno wróciłam od lekarza więc się melduje że wszystko w porzadku, płeć nie ustalona jeszcze, ale dzidzius machał do mamusi rączką:happy2: kochany:happy2:
ginka przepisała mi magnez, luteinę i gynalgin bo mam liczne bakterie w moczu, przytyłam od początku ciąży aż 1 kg:szok: wciskała mi L-4 ale nie wziełam, pracoholik ze mnie :-D
dobranoc kochane;-)
 
Do góry