reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zaczełam od witaminek czytać.
Ja biorę Falvit mama jedna dziennie, magnezin 3 razy i no-spę 3 razy po 40 mg.
Ola-fasola to dziwne , ze lekarz nie zaproponował ci żadnych witamin. Mnie na każdej wizycie pyta co biorę i ile (a potem patrzy w kartę i mnie sprawdza, czy napewno tak kazał przyjmować) i pyta czy coś wypisać jeśli się kończy jakiś specyfik. Jeśli z wrażenia zapominasz, to sobie zapisz na jakiejś kartce, i wsadź w kartę ciąży.

Mój ginekolog powiedział, że jeżeli wyniki są dobre to nie potrzeba żadnych dodatkowych witamin i tego się trzymam
 
reklama
Mój ginekolog powiedział, że jeżeli wyniki są dobre to nie potrzeba żadnych dodatkowych witamin i tego się trzymam

Ja tak często badań nie robię, żeby mieć aktualne na każdą wizytę. Pozatym mam problemy z bólem głowy i muszę powiedzieć, ze po magnezinie jest lepiej. No-spa za to pomaga mi na twardość brzucha, która się pojawiła,
 
hej dziewczyny, ale dzisiaj miałam przeżycie :no: rano jak się obudziłam zobaczyłam krew na wkładce, oczywiście od razu do szpitala na izbę pojechałam, na szczęście okazało się, że to tylko ten paskudny polip, który zrobił się w ciąży zaczął krwawić. Co się stresu jednak najadłam to moje, oby więcej bez takich przeżyć
A teraz pora nadrobić co dziś ciekawego napisałyście :-)
 
Elizka21 - to dobrze, ze wszystko ok;-) ale ten twój dzidzius wstydliwy nie chce pokazac co tam ma miedzy nózkami, pewnie dziewczynka;-)

kreatorka
- to się stresu najadłaś:szok::szok: a co teraz z tym polipem?? jakieś leki sie przyjmuje, wchłania się czy co? Może jeszcze dalej krwawic? Uważaj na siebie!
Sayuri - zachęcamy do częstrzego pisania:tak: ja tez miałam krwiaka, ale już sie wchonąl i tobie zycze rowniez tego jak najszybciej:tak::tak:
 
hej dziewczyny, ale dzisiaj miałam przeżycie :no: rano jak się obudziłam zobaczyłam krew na wkładce, oczywiście od razu do szpitala na izbę pojechałam, na szczęście okazało się, że to tylko ten paskudny polip, który zrobił się w ciąży zaczął krwawić. Co się stresu jednak najadłam to moje, oby więcej bez takich przeżyć
A teraz pora nadrobić co dziś ciekawego napisałyście :-)

Współczuje takich przeżyć...oby się już nie powtórzyły!!
Najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku :)
 
Co do witaminek to ja biorę prenatal i przyznam, że przy moim trybie żywienia nie wyobrażam sobie witamin nie brać :-D
Brać mam to co brałam 2x1 duphaston i 3x1 no-spę, pani doktor stwierdziła, że przed porodem nie można z nim nic zrobić (niektórzy lekarze wycinają podobno w ciąży, ale ona osobiście nie poleca, bo może to wywołać poród przedwsczesny z tego co zrozumiałam i lepiej poczekać do końca ciązy). Takie drobne krwawnie-plamienie może się z niego niestety powtarzać :-( ale mam nie panikować jeśli nie będzie sie nasilać, bo ciąży w żaden sposób to nie zagraża, co jest najważniejsze :tak::-)
 
Witam dziewczyny !
Ja już po obiadku najedzona nadrabiam nieprzeczytane strony mężulek zrobił dziś spagetti pycha:-p
liliti-gratuluje córcityle babek może chociarz ja doczekam się chłopulka:tak:
gosiagro-nareszcie przyszedł mi rogal rzeczywiście jest wielki a jaki twardy myślałam że będzie bardziej mięki zobaczymy jak się sprawuje w nocy:tak:
kreatorka-mi też się zrobił ten polip i lekarz odrazu ostrzegał że może czasem troszke krwawić przeważnie po stosunku ale teżnarazie nic z tym nie robi.

Co do witaminek to łykam feminatal 400 i magnez.
 
reklama
Kreatorka i Sayuri ciesze się bardzo że tylko na strachu się skończyło...Mam nadzieje że już dalej będzie bez takich sytuacji....Bo sama to przechodziłam i wiem jakie to przeżycie....

Znalazłam super cytat który tak mi się spodobał że postanowiłam się nim z Wami podzielić :


"JA JAKO PIERWSZA
POD SERCEM CIĘ NOSZĘ
JA O TWOJE ZDROWIE PROSZĘ
JESTEM Z TOBĄ OD PIERWSZEGO GRAMA
TYŚ MOJE DZIECKO,
A JA TWOJA MAMA...."
 
Do góry