reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny czy to prawda ze polozenie plodu ma znaczenie do zobaczenia plci?nie chodzi mi o to czy ma nozki zlaczone ale o to czy polozenie miednicowe jest trudniejsze?
 
reklama
scorpioniczkaa - teraz robiłaś cukier po obciążeniu 50g czy 75g?

Dwa razy po obciążeniu 50 g. Pierwszy raz z palca, a teraz z żyły. Ale musze powoiedzieć , ze przy pierwszym razie bardzo słabo sie czułam, miałam zawroty głowy i nudności, a teraz czułam się bardzo dobrze. Moze to przez to , ze gin zwiększył mi magnez.

Zapomniałam , która z Was miała plamienie. Ale współczuje przeżycia. A czy bedziesz to usuwać przy porodzie, czy już po?? Bo chyab lepiej przy porodzie , za jednym zamachem.

Mi wczoraj bardzo twardniał brzuch i z tego wszystkiego usnęłam po 20. Miałam jakieś koszmarne sny i z tego wszystkiego jeszcze M. wypomniał mi , ze coś się nie tulę do niego w nocy. :confused: A ja myslałam, ze jak nawale na niego swoje nogi to będzie ok :-p

Miłego dnia .
 
Witam z rana czerwcóweczki

Wszystkim które wczoraj były u lekarza gratuluję dobrych wiadomości:-)
Kreatorka jak dobrze że tylko na strachu się skończyło.

Mam dzis wizytę na 12 i z jednej strony nie moge sie doczekać ale jednocześnie mam stresa... ale to chyba normalne

Ja równiez biore Feminatal 400 ale odebrałam wczoraj wyniki badań i mam obniżoną hemoglobinę więc możliwe że coś mi jeszcze przepisze.

Poczytałam o rogalu i chyba też się na niego skuszę :-)

Tym które mają dziś wizyty życzę samych pozytywnych wieści
Zdec czekam na wiadomość że wychodzisz dziś ze szpitala:-)
 
Witam z rana!
Zajadam śniadanko inadrabiam ale nie dużo tego jest wczorej jakaś cisza na forum była:tak:Ale miałam dziś głupie sny umęczyłam się jak niewiem cały czas czegoś szukałam uciekałam wchodziłam po jakiś wysokich murach i spadałam męczarnia:no:
klementinka,magdalena79-super że na wizytach wszystko w porządku!
A i jeszcze zapomiałam że walczyłam w nocy z rogalem żeby go ujarzmić myśle że jeszcze ze dwie noce i będzie ok ale jest taki wielki że ciężko z nim spać może granulki się ubiją i będzie wygodniej.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

i juz piątek nastal i weekendzik tuz tuz:)) choc w zasadzie ja mam weekend 7 dni w tygodniu;-)

Zdec - z nieciepliwością czekam na wyniki z usg, mocno trzymam kciuki!!!
Tierney i Klementinka - serdecznie gratuluje i witam wsrod czerwcowych chlopczykowych mam, może dogonimy czerwcowe dziewczynki:-D
Kasiulka - może twoje maleństwo podarowało sobie delikatne ruchy i od razu zacznie cie bombardować kopnaczkami karateki:-D, zycze Ci tego jak najszybciej
askut- powodzenia na dzisiejszej wizycie:tak:
magdalena- super, ze z dzidziusiem ok, a mam nadzieje, z bakteriami szybko dzięki lekom sobie poradisz:tak:
 
Jutro zaczynam 20 tydzień a nadal nie czuje, żeby maluszek mnie kopał :-(

Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.
Pójdź do lekarza jeśli czujesz się niespokojna o maluszka. usg powinno rozwiać wątpliwości. Trzymam kciuku za to byś poczuła kopniaki.

Ja ostatnio wstałam rano i mówię, ze jestem strasznie skopana (maluch fikał całą noc), na co mój partner, który położył rękę na brzuchu i poczuł trzy kopniaki, po czym odwrócił się i smacznie spał dalej , mówi : Ja też.
Dziewczyny które już czują kopniaki. czy jest tak u was, że maluch z regułu uspokaja się kiedy tatus dotyka brzucha?? Ja zawsze czekam kilka kopniaków i wołam partnera i zawsze , kiedy dotknie brzucha maluch sie uspokaja. Śmiejemy się, że czuje respekt przed ojcem :-D
 
dzien dobry czerwcoweczki :-D

przede wszystkim gratuluje wspanialych wiesci z wizyt, oby wszystko dalej tak nam tutaj sie ukladalo:tak:
I trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty (chyba akut i ktos jeszcze?) Piszcie koniecznie co i jak

zdec oby wszystko bylo w jak najlepszym porzadku i obys juz dzisiejsza noc spedzala we wlasnym lozku!:tak:

skorpioniczka moja mala sie generalnie zawsze wycisza jak ja lub maz przykladamy reke do brzucha, ale szybciej to idzie mezowi, moze przez to ze to bardziej "obcy" dotyk i mala sie zawstydza?:-D Ale potrafi go tez czasem pokopac, zeby tez poczul ze cos tam jest ;-)
 
Witam rano:) Jeszcze większość pewnie smacznie śpi:) A ja od ranka troszkę popracowałam(sprzątnęłam caly dom...) i czuje się już zmęczona:/
 
reklama
Pójdź do lekarza jeśli czujesz się niespokojna o maluszka. usg powinno rozwiać wątpliwości. Trzymam kciuku za to byś poczuła kopniaki.

Nie wiem, czy jestem niespokojna z tego powodu, bo mam w pracy koleżankę z trochę starszą ciążą, ona poczuła pierwsze ruchy ok 22 tygodnia, zresztą w książkach też jest napisane o 21 tygodniu dopiero, więc cierpliwie czekam ;-)
 
Do góry